Wyniki wyszukiwania dla frazy: "zuma do pobrania "


Liczba znalezionych pozycji: 948
38 Stron123>»

Zuma Deluxe Online

Każdy z nas zna grę, w której segregując oraz zbijając kulki o tym samym kolorze, a które są ułożone w lini prostej pozwalają zdobywać punkty, ale nie każdy zna i widział wersję Online. Wersja onlina umożliwia grę przez internet przy pomocy przeglądarki internetowej.

Zuma Deluxe 1.0

Najnowsza wersja gry Zuma Deluxe do pobrania za darmo. Jedna z najpopularniejszych gier wszechczasów polegająca na zbijaniu kulek dobranych po tym samym kolorze sąsiadujących w lini prostej. Zbijaj kulki i zdobywaj jak najwięcej punktów uzyskując tym samym odpowiednie miejsce w rankingu.

Chuzzle Deluxe

Najnowsza gra logiczna, która od samego początku podbiła serca wielbicieli tego typu gier. Zagraj już teraz w grę typu Bubble.

Prehistorik 2

Kolejna edycja najlpeszej gry zręcznościowej Prehistoryk 1. Teraz Prehistoryk 2 do pobrania za darmo także dla Windows Vista. Twórcą gry jest firma Titus, któa stowrzyła także grą Prehistoryk 3 i Prehistoryk ONLINE, która stała się hitem w kategorii gry na komórkę i gier zręcznościowych, arcade – teraz do pobrania za darmo.

Milionerzy 3 PL

Kolejna wersja znanej i lubiane gry Milionerzy. Wersja 3 przeszła drobne zmiany w ergonomii, lifting grafiki. Idea gry jest taka sama, odpowiadamy na zestaw pytań z czterema odpowiedziami na drodze do miliona. Zapraszamy do wspaniałej rozgrywki.

DownloadStudio

DownloadStudio to najnowszy menadżer pobierania plików składający się z zestawu 12 narzędzi. Każdy z nich służy do pobrania innego rodzaju danych. Program współpracuje z Windows 2000, XP, Vista, 2003. Niestety darmowy program do pobrania nie jest oferowany w wersji po polsku. Aplikacja daje możliwość pobrania programów, gier, muzyki, filmów, strumieni audio/video, całych witryn internetowych, FTP, oraz kanałów RSS.

Java 2 Runtime Environment (JRE) 6

Pobierz najnowsze biblioteki Java Runtime (JRE) 6, zwane inaczej wirtualną maszyną Java (Java Virtual Machine). Umożliwia ona uruchamianie na komputerze programów napisanych w środowsku Java. Java do pobrania jest na Windows XP i Windows Vista.

Google Chrome 3 PL

Google Chrome 3 to najnowszy produkt Google. Niezwykle szybka i przyjazna dla użytkownika przeglądarka internetowa dostępna za darmo, również po polsku. Oferowana przeglądarka do pobrania posiada szereg nowych funkcji. Pomimo, że Google Chrome działa niezwykle stabilnie i szybko twórcy zapewniają, że może i będzie jeszcze lepiej. Najnowszy Chrome 3 okazał się dokładnie tym, co zapowiadano.

RSS Reader

RssReader to darmowy program do wyświetlania najnowszych aktualności przez wbudowany czytnik RSS. RSS Reader pozwala na łatwy dostęp do informacji z Twoich ulubionych źródeł.

Free Video Downloader 1.5 PL

Najnowszy Free Video Downloader to darmowy program służący do pobrania filmu prosto ze strony portalu. Free Video Downloader obsługuje najpopularniejsze portale takie jak: YouTube.com, video.google.com, break.com oraz wrzuta.pl, smog.pl, maxior.pl. Program pracuje na systemie Windows XP oraz Vista, a także na starszych wersjach. Free Video Downloader oferuje interfejs po polsku, co znacznie ułatwia obsługę aplikacji.

Call of Duty 4: Modern Warfare Patch 1.6 najnowszy dodatek

Dostępny do pobrania najnowszy dodatek dla gry Call of Duty 4 Modern War - Call of Duty 4: Modern Warfare Patch 1.6. Najnowsza wersja do ściągnięcia za darmo - oczywiście CoD 4 plugin to łatka, która wprowadza do gry wiele dodatkowych plansz, usprawnia działanie w trybie multiplayer i likwiduje błędy programowe. Oferowana łatka działa oczywiście na PC z systemem Windows 2000, Xp, Vista, 7.

Prehistorik

Najlepsza gra zręcznościowa ostatnich czasów – Prehistoryk do pobrania za darmo już teraz! Gra Prehistoryk firmy Titus to hit w kategorii gier zręcznościowych i arcade – teraz do pobrania za darmo także dla Windows Vista – free download for Vista. Ponadto Gra Prehistoryk dostępna także w wersji online - Prehistorik ONLINE.

PhotoFiltre 10.2.0

PhotoFiltre 10.2.0 to najnowszy darmowy program do obróbki zdjęć. Aplikacja obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne, w tym również EPS, TIFF, PSD (Adobe PhotoShop) i PSP (Paint Shop Pro). Pełna współpraca z systemami Windows 2000, XP, Vista, 7. Program dostępny w wersji angielskiej, istnieje możliwość pobrania nakładki po polsku.

Prehistorik Online

Internetowa wersja super gry Prehistoryk już dostępna - całkowicie za darmo i dla Windows Vista. Prehistorik ONLINE - nazywana także Prehistoryk ONLINE lub Prehistoryk titus ONLINE. Inne wersje gry dostępne do pobrania za darmo to także Prehistorik 1, Prehistorik 2 i Prehistorik 3. Zapraszamy do gry!

Dziobas RAR Player

Najnowszy Darmowy Dziobas RAR Player to nakładka na znany i popularny odtwarzacz multimedialny Mplayer, stworzony przez Polaka, co za tym idzie, dostępny jest do pobrania po polsku. Dziobas RAR Player tak, jak i Mplayer działa prawidłowo pod systemami Windows 98,Me,2000, XP, Vista oraz 7. Pobierz najnowszy darmowy Dziobas RAR Player.

Process Tamer 2.11.01

Różne procesy uruchomiane w systemie operacyjnym mogą być poddane monitoringowi programem Process Teamer 2.11.01, który jest całkowicie darmowy i przyjazny dla użytkownika. Pozwala na ustawianie i zmianę priorytetów programu, który w danym momencie jest najbardziej uciążliwy dla pracy procesora. Możliwe jest również ustawienie obniżania priorytetów dla jakiegoś programu na stałe, co może zapobiec zwieszaniu się systemu.

AMD OverDrive

Najnowszy program AMD OverDrive do pobrania to najpopularniejsze narzędzie przeznaczone do monitorowania i zwiększania możliwości procesorów ADM.

BitTorrent Ultra Accelerator

Najnowszy program Bittorrent Ultra Accelerator do pobrania to świetny dodatek do programu P2P (Bittorrent), który poprawia wykorzystanie możliwości twojego łącza.

Heroes of Might & Magic I PL

Kultowa gra do pobrania za darmo już teraz! Heroes of Might & Magic I – pobierz całkowicie za darmo grę wszechczasów. HOMM 1 to prawdopodobnie najlepsza gra strategiczno-turowa ostatnich lat. Graj w świecie fantasy, rozwijaj swoje miasto i zbuduj niezwyciężone imperium – to wszystko w Heroes of Might and Magic I.

Stinger

Najnowszy skaner antywirusowy Stinger od pobrania za darmo oferowany przez firmę McAfee. Program umożliwia wykrywanie około 200 najpopularniejszych wirusów i trojanów. Darmowy Stinger w pierwszym rzędzie stara się uleczyć zainfekowane pliki, w sytuacji, gdy jest to niemożliwe program usuwa plik chroniąc przy tym pozostałe dane przez zarażeniem.

GetRight

GetRight to najnowszy program umożliwiający pobieranie plików dostępny do pobrania za darmo. GetRight przyśpiesza ściąganie programów, muzyki mp3, filmów, gier czy dokumentów. Program umożliwia wstrzymanie i ponowne wznowienie pobierania. Prawidłowe działanie aplikacji zapewniają systemy Windows 95/ 98/ ME/ NT/ 2000/ XP/ 2003/ Vista. Program oferuje prosty i przejrzysty interfejs w czterech językach, w tym również po polsku. Pobierz GetRight za darmo po polsku.

BooVis

Najnowszy program BooVis do pobrania to najpopularniejsze narzędzie służące do optymalizacji uruchamiania systemu Windows.

Call of Duty 5: World at War PL

Najnowszy produkt firmy Activision oferowany całkowicie za darmo. Najnowszy Call of Duty World at War został wydany do pobrania całkowicie za darmo. Darmowy do pobrania Call of Duty oferuje jedynie tryb multiplayer, nie jest dostępna kampania single player. Całkowicie po polsku Call of Duty World at War dostępny do pobrania na Webnology.pl, pełna współpraca z systemami Windows XP, Vista, 7. Download Free Call of Duty World at War już teraz i zagraj w sieci całkowicie za darmo.

Pazera Free Video to 3GP Converter 1.2

Ten bezpłatny programik posiada naprawdę wiele możliwości. Konwertuje pliki o praktycznie dowolnym rozszerzeniu (AVI, MPEG, WMV, MKV, VOB i inne) do rozszerzeń obsługiwanych przez niemalże wszystkie nowsze telefony komórkowe- 3GP i 3G2. Jego obsługa jest bardzo prosta- należy tylko przeciągnąć plik do okienka programu.

RivaTuner 2.24

Program slyżący do zmiany ustawień karty graficznej – tzw. przyspieszacz kart graficznych. Jest kompatybilny z technologiami od NVIDIA Riva TNT do najnowszych GeForce. Przyspiesz swój komputer dzięki RivaTuner 2.24. Pobierz RivaTuner i sprawdź jego działanie.


38 Stron123>»