Wyniki wyszukiwania dla frazy: "xp"


Liczba znalezionych pozycji: 55
3 Stron123>

TurboXP 2.1 PL

Nowe wydanie programu do optymalizacji, przyśpieszenia działania systemu Microsoft Windows XP, posiadający nowe, lepsze funkcje zwiększające wydajność i skuteczność programu Turbo XP. Jeśli chcesz dopalić swój system to dobrze trafiłeś.

CDBurnerXP

Najlepszy program do nagrywania płyt CD-R, CD-RW DVD+R/RW DVD-R/RW dla Windows Vista i nie tylko - CDBurnerXP Pro. Pobierz za darmo CD Burner XP Pro i nagrywaj filmy, muzykę (mp3), zdjęcia i dane na płyty CD/DVD. Polecamy darmowy program do nagrywania płyt CD BurnerXP Pro - free download.

Internet Explorer 8 Vista

Najnowsza wersja internet explorer 8.0 po polsku pod Vistę wydana przez Microsoft. W dalszym ciągu najpopularniejsza przeglądarka internetowa rozwija się do wersji 8. Poprawiono stabilność pracy z przeglądarką, rozbudowany interfejs oraz co najistotniejsze - zintegrowano zupełnie nowy silnik renderujący witrynę, zgodny ze standardami w3.

Internet Explorer

Najnowsza wersja internet explorer 8.0 po polsku pod Windows XP wydana przez Microsoft. W dalszym ciągu najpopularniejsza przeglądarka internetowa rozwija się do wersji 8. Poprawiono stabilność pracy z przeglądarką, rozbudowany interfejs oraz co najistotniejsze - zintegrowano zupełnie nowy silnik renderujący witrynę, zgodny ze standardami w3.

xp-AntiSpy 3.97 PL

Program xp-AntiSpy najnowsza wersja to bardzo przydatny program do zmiany ustawień, które na co dzień nie są dostępne – są ukryte. Przeznaczony jest dla systemy Windows XP i dostępny jest do pobrania całkowicie za darmo – free download. Polecamy program XP AntiSpy.

WinSPatcher XP SP3

WinSPatcher to program, który w łatwy sposób umożliwi zarządzanie aktualizacjami Twojego systemu Windows XP. Aplikacja współpracuje ze wszystkimi wersjami windows XP i jest przydatna dla tych osób, którzy nie mają stałego dostępu do internetu.

AutoPatcher XP Full Windows XP SP2

Jeżeli mamy już dość ciągłego pobierania nowych łatek do systemu Windows XP to Antonis Kaladis i Marcin Wawer przygotowali dla nas AutoPatcher XP Full dla Windows XP SP2. Program zawiera zarówno większe aktualizacje, jak i mniejsze łatki przeznaczone dla komputerów z zainstalowanym systemem Windows XP SP2. Dodatkowo aplikacja zawiera uaktualnienia dla innych komponentów takich jak : Microsoft Outlook Express, Microsoft Internet Explorer, Windows Media Player.

Offline Explorer 5.7.3126 PL

Offline Explorer to najnowszy program udostępniony za darmo do pobrania. Służy do ściągnięcia stron internetowych na twardy dysk komputera. Program za darmo przeznaczony dla systemów z rodziny Windows między innymi dla Windows XP oraz Vista. Prosty i intuicyjny interfejs aplikacji umożliwia łatwo i sprawnie zarządzać programem, a dostępność wersji po polsku to dodatkowy atut Offline Explorer. Pobierz najnowszy Offline Explorer i używaj, jako darmowy przez miesiąc okresu testowego.

FlashFXP

FlashFXP to najnowszy program służący do zarządzania plikami zawartymi na serwerze FTP, program zapewnia prawidłowe działanie na komputerach z systemami Windows 2000, XP, Vista. Udostępniony do pobrania za darmo klient FTP oferuje prosty i przejrzysty interfejs w wersji po polsku. Download Free umożliwia przetestowanie oprogramowania przez darmowy okres trzydziestu dni.

Expression Web

Najnowszy Expression Web to program rodem z Microsoftu producenta systemów operacyjnych Windows XP, Vista czy najnowszy Windows 7. Program przeznaczony do profesjonalnego tworzenia stron internetowych z wykorzystaniem technologii WYSIWYG. Aplikacja dostępna Expression Web do pobrania za darmo daje możliwość przetestowanie przez darmowy okres testowy. Zaawansowane narzędzie dla projektantów serwisów internetowych dostępne do ściągnięcia w dziale Download Free na stronie producenta oraz na Webnology.pl

Gżegżółka XP 7.1.2.2 PL

Gżegżółka XP to najnowszy darmowy program do konwertowania standardów kodowania polskich znaków diakrytycznych. Oferowany do pobrania za darmo, rozpowszechniany, jako w pełni darmowy program. Gżegżółka XP przeznaczony dla użytkowników systemów Windows, zapewnia prawidłowe działanie na systemach Windows 98, Me, 2000, XP, NT, Vista oraz najnowszy Windows 7. Do ściągnięcia dostępny zarówno na naszej stronie jak również na oficjalnej stronie producenta w dziale Download Free.

CDBurnerXP

CDBurnerXP Pro jest darmową aplikacja służącą do nagrywania płyt CD i DVD a także najnowszych standardów takich jak Blu-Ray i HD-DVD. Posiada również opcję tworzenia obrazu płyty w standardzie ISO a także oferuje wielojęzyczny interfejs, zawierający również język polski.

ExpressBurn

Express Burn to darmowy program służący do nagrywania płyt CD Audio i Data. Posiada funkcję Express Burn, dzięki której wystarczy tylko wybrać pliki przeznaczone do nagrania i nacisnąć jeden przycisk. Program sam dobierze odpowiednie parametry nagrywania i dokona wypalenia płyty. Oczywiście użytkownik może również sam dokonać wszelkich ustawień, jednak w przypadku większości sesji nagraniowych funkcja Express Burn jest w zupełności wystarczająca.

CursorXP Free

Program CursorXP Free jest aplikacją przeznaczoną dla osób zmieniających wygląd swojego systemu. Można go pobrać za darmo trial ze stron producenta, a także z naszego serwisu.

PhraseExpress

PhraseExpress jest to darmowy program, którego zadaniem jest ułatwianie użytkownikowi pisanie na komputerze. Ten prosty program do edytorów tekstów w istocie może mieć naprawdę dość szerokie zastosowanie, a dodatkowo szybko zapamiętuje często używane przez użytkownika słowa, dzięki czemu można zaoszczędzić naprawdę wiele czasu, gdyż kiedy zachodzi taka potrzeba program automatycznie wpisuje słowo.

XPize

XPize jest idealnym programem, służącym do zmiany wyglądu systemu Windows XP lub 2003, a do pobrania jest za darmo ze strony producenta poprzez użycie opcji download, a także do pobrania ze stron naszego serwisu.

Windows Internet Explorer

Windows Internet Explorer (wcześniej Microsoft Internet Explorer, w skrócie Firefox lub, częściej, IE), jest szeregiem graficznych przeglądarek internetowych opracowanych przez firmę Microsoft oraz włączane są jako część linii Microsoft Windows do systemów operacyjnych począwszy od roku 1995. Zostały on najczęściej używanymi przeglądarka,o internetowymi od 1999 r., osiągając szczyt około 95% udziału wykorzystania w latach 2002 i 2003 z IE5 i IE6.

SlovoEd Express Polish Dictionaries

SlovoEd Express Polish Dictionaries to płatny słownik, potrafiąc tłumaczyć język polski na osiem języków: angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, włoski, grecki i portugalski. Program potrzebuje aktywnego połączenia z internetem, ponieważ pobiera dane z internetowej bazy danych, zawierającej ponad 230 tys. słów.

FExplorer

Najnowszy program FExplorer to najpopularniejszy menager plików dla telefonów komórkowych, które posiadają system Symbian.

Expressivo

Expressivo jest to najnowszy, najpopularniejszy i najbardziej pożyteczny program do pobrania z naszego portalu lub bezpośrednio ze strony producenta. Expressivo to po prostu darmowy lektor, który przyda nam się w pracy, szkole, w domu, podczas relaksu i odpoczynku. Program ten jest całkowicie darmowy i można go ściągnąć za free.

Test Speed XP

Test Speed XP 2006 pl jest najnowszym programem służącym do mierzenia szybkości komputera.

Tweak-XP Pro

Tweak-XP Pro to pakiet programów, które służą do zarządzania systemem Windows XP. W skład tego pakietu wchodzi pięćdziesiąt różnorodnych narzędzi, które pozwalają na dokonanie wielu zmian w systemie operacyjnym Windows XP, które nie są możliwe za pomocą dostępnych ustawień. Program jest do ściągnięcia za darmo jedynie w wersji trial (30 uruchomień w celu testowania produktu). Tweak-XP Pro można pobrać ze strony producenta lub z naszego serwisu.

Market Express

Program Market Express stworzony został z myślą o stworzeniu własnego sklepu internetowego i jego prowadzeniu. Do jego tworzenia wystarczy jedynie baza plików. Pobierz za darmo wersję trial.

Windows XP PL Service Pack 3.0

Windows XP PL Service Pack 3.0 to obecnie trzecia oficjalna poprawka do Windows XP. Plusem jest fakt, że jest to wersja przeznaczona do polskiej lokalizacji oprogramowania. Wprowadza niezbędne kolejne uaktualnienia, powodujące, że większą stabilność systemu. Warto zwrócić uwagę, że dla potencjalnego użytkownika oprogramowania zmiany systemowe nie są znaczące, ale w znaczącym stopniu polepszają prace i operacje na plikach i programach.

Expression Studio 4.0.20525.0

Expression Studio 4.0.20525.0 jest to świetny program, który został przeznaczony na potrzeby projektowania stron internetowych. Zapewnia najwyższej jakości pracę. Posiada wszelakie, bardzo potrzebne udogodnienia dla użytkowników. Dzięki niemu możemy wykonywać, tworzyć aplikacje jakie tylko chcemy w różnych technologiach. Przykładami takich technologii jest między innymi CSS, Java Script, ASP.NET, PHP i tym podobne.


3 Stron123>