Wyniki wyszukiwania dla frazy: "worms na telefon"


Liczba znalezionych pozycji: 80
4 Stron123>»

Worms Armagedon

Worms Armagedon to kolejna z serii strategicznych gier turowych wydanych przez firmę Team 17, której bohaterami są wojownicze robaczki. W porównaniu do dwóch wcześniejszych wersji, to wydanie wyróżnia się znacznie poprawioną grafiką w stylu komiksowym. Gra jest do pobrania za darmo – free download.

Worms

Worms to gra strategiczna wyprodukowana przez firmę Team 17. Sterujemy w niej grupą uzbrojonych po zęby robaków, a naszym celem jest jak najszybsze zniszczenie drużyny przeciwnika. Pobierz Wormsy za darmo i przekonaj się, że jest to rozrywka nie tylko dla dzieci, ale i dla całej rodziny!

Windows Worms Door Cleaner 1.4.1

Windows Worms Door Cleaner to prosty w obsłudze, darmowy program blokujący dostęp do wybranych portów, przez które może rozprzestrzeniać się złośliwe oprogramowanie. Aplikacja blokuje dostęp do komputera dla koni trojańskich, robaków i innych programów, które nie są mile widziane na dyskach twardych komputerów.

SKAN - skaner RTG

Najnowszy HIT twórców PYRO zdmuchnij świeczki - SKAN to aplikacja JAVA na telefon, która pozwala na zabawę w skanowanie swojej czaszki i ręki - aplikacja, gra reklamowana w telewizji - polecamy!

Pierdafon - Pierdofon - Piardofon

Najnowszy hit na telefon komórkowy – Pierdafon free download to aplikacja, dzięki której zrobisz kawał, dowcip, psikusa swoim znajomym. Pobierz Pierdafon i dowiedz się jak działa dokładnie. Hit na komórkę Pierdafon do pobrania za darmo – pierdafon free download. Aplikacja na komórkę Pierdafon na telefon komórkowy Mobile.

Spb Phone Suite 1.3

Spb Phone Suite 1.3 rewelacja dla twojego telefonu.

SmartCam

SmartCam to darmowy program pozwalający na wykorzystanie naszego telefonu z systemem Symbian jako kamery internetowej przy połączeniu przez Bluetooth lub WiFi. Dzięki temu możemy wykorzystywać nasz telefon do połączeń wideo przez Skype, kamerę na czacie, itp. Aby program działał, należy najpierw zainstalować program na komputerze, a potem klienta w telefonie. Program dostępny jest tylko w języku angielskim. Problemem może być również to, że w internecie nie ma spolszczeń dla SmartCam, jednak obsługa tego programu jest tak prosta, że nie powinna sprawiać nikomu problemów.

Surprise! Sounder

Aplikacja o nazwie Surprise! Sounder jest to bardzo ciekawe narzędzie, które pozwala na zmianę głosu w trakcie rozmowy przez telefon komórkowy. Aplikacja ta jest przeznaczona dla urządzeń posiadających Symbiana.

TV Remote Controller 5.7

TV Remote Controller 5.7 jest to bardzo popularna i w dodatku przydatna aplikacja, dzięki której można zmienić telefon komórkowy z systemem Windows Mobile i portem podczerwieni w uniwersalny pilot na podczerwień.

PYRO - zdmuchnij świeczki

PYRO- zdmuchnij świeczkę - aplikacja JAVA na telefon komórkowy. Opis programu PYRO - zdmuchnij świeczkę do pobrania za darmo na Webnology.pl - free download.

Sony Ericsson PC Suite 6.011.00

Sony Ericsson PC Suite jest pakietem łączącym telefon z komputerem umożliwiającym surfuwanie, a także synchronizację i przesyłanie zdjęć i plików muzycznych. Program jest całkowicie dostępny w polskiej wersji językowej i można pobrać go za darmo.

Odstraszacz Komarów amogi

Jak sama nazwa wskazuje, program na telefon komórkowy służy do… odstraszania komarów.

mYDEPeDict

mYDePeDict jest aplikacją przeznaczoną dla telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych z zainstalowanym systemem Symbian. Ten darmowy program pozwala na korzystanie z popularnych słowników języków obcych, wydawanych przez firmę Young Digital Planet. Program można ściągnąć za darmo z sieci i zainstalować na urządzeniu mobilnym.

IM for Skype 2.2

IM for Skype 2.2 komunikator na telefon komórkowy.

EmTube 1.0.10

EmTube 1.0.10 – telewizja internetowa w naszym telefonie

JoikuSpot Light

Najnowsza wersja darmowego programu do pobrania z naszego serwisu to bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca przekształcenie telefonu komórkowego w access point udostępniające połączenie z internetem przez sieć WiFi. Telefon nawiązuje wówczas połączenie z siecią za pomocą technologii UMTS/HSDPA/GPRS i udostępnia je laptopowi poprzez WiFi.

AutoMapa

AutoMapa 5.5.1 PL to niezwykle funkcjonalny program przeznaczony do nawigacji satelitarnej. Jako jedyny na rynku prezentuje wirtualne wizualizacje budynków w miastach Polski i Europy, co sprawia, że jest on uważany za jeden z najlepszych produktów w tej kategorii. najlepsza i najnowsza polska nawigacja AutoMapa 5.5.1 do pobrania za darmo – free download.

Oxygen Phone Manager II 2.18.13

Jeśli jesteś częstym użytkownikiem telefonów komórkowych koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w aplikacje Oxygen Phone Manager II 2.18.13. Została ona stworzona specjalnie do tego, aby z perspektywy komputera móc w pewien sposób rozporządzać komórkami różnego rodzaju. Działa ona jednak tylko w takich modelach, jak Nokia czy Samsung.

Jadu-Gadu 0.0.9

Jadu-Gadu 0.0.9 – mobilny komunikator

Free Sound Recorder 2010 9.2.1

Jest to program służący do wyłapywania wszelkiego rodzaju dźwięków z zewnątrz i nagrywaniu ich. Możliwe jest nagrywanie plików ze strumienia audio z Internetu, z mikrofonu, a także z odtwarzaczy przenośnych, takich jak telefon, kaseta czy płyta.

Nokmote

Nokmote jest najnowszym programem firmy Samir. Jest to aplikacja przeznaczona dla telefonów komórkowych.

FontMagnifier 2.1

FontMagnifier to aplikacja, pozwalająca na powiększenie czcionek w telefonach NOKIA z systemem Symbian.

Milionerzy PL na komórkę

Jeden z najpopularniejszych teleturniejów telewizyjnych Milionerzy pl dostępne do pobrania na telefon. Zagraj w grę java, usiądź na przeciwko Huberta Urbańskiego, odpowiedz na 15 pytań i wygraj milion złotych dla zabawy! Warunki gry są podobne do prawdziwego teleturnieju. Możesz skorzystać z trzech podpowiedzi, koło ratunkowe, pytanie do publiczności, oraz pół na pół. Nudzisz się w drodze do szkoły? Graj w milionerów na telefon!

Tray Helper 5.2

Tray Helper jest aplikacją, która ma za zadanie usprawnić i uprzyjemnić korzystanie z komputera, poprzez wprowadzenie i łączenie funkcjonalności. Do głównych zadań programu należy zarządzanie pocztą i kalendarzem, a także blokowanie okienek pop-up.

CeReM Personal 2.1

CeReM Personal 2.1 - innowacyjny program ułatwiający współpracę z klientem. CeReM Personal 2.1 to program mający na celu ułatwić kontakt a zarazem ogólną współpracę z klientami.


4 Stron123>»