Wyniki wyszukiwania dla frazy: "wordpad 2007"


Liczba znalezionych pozycji: 66
3 Stron123>

PowerPoint Viewer

Program Microsoft Office Power Point Viewer 2007 umożiwa przeglądanie prezentacji w formacie .ppt utworzonych w programie Microsoft Power Point 97 i jego kolejnych wersjach. Power Point Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Power Point Viewer 2007 i ciesz się przeglądarką w pełni funkcjonalnych prezentacji .ppt

Office 2007 dla Użytkowników Domowych

Microsoft Office 2007 dla użytkowników domowych to najpopularniejszy z pakietów biurowych, jakie się ukazały na świecie. Popularny edytor tekstu Word, jest teraz funkcjonalny po przez zmianę interfejsu. Poza tym arkusz kalkulacyjny Excel czy zestawienie danych Access stanowi podporę pracy biurowej.

Word Viewer

Program Microsoft Office Word Viewer 2007 pozwala na podgląd dokumentów .doc utworzonych przez program Microsoft Word 97,2000, 2002, 2003, 2007, XP. Word Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Word Viewer 2007 i podgląd dokumentów word będzie prostszy.

Zapisz jako PDF lub XPS 2007

Aplikacja Zapisz jako PDF lub XPS 2007 jest to de facto plik będący dodatkiem do pakietu Microsoft Office 2007, dzięki któremu można bez problemu eksportować pliki oraz zapisywać je, jak sama nazwa wskazuje, w formacie PDF lub też XPS i to we wszystkich ośmiu programach, które składają się na pakiet Microsoft Office 2007.

Visio Viewer 2007-pl

Visio Viewer 2007-pl umożliwia otwieranie w programie Internet Explorer (wersja 5.0 lub nowsza jest wymagana do działania tego programu) plików stworzonych w Microsoft Visio. Można w niej otwierać rysunki, grafiki zarówno stworzonych w najnowszym Visio (2007) jak i starszych wersjach.

Kexi 2007.1.1

Program Kexi 2007.1.1 służy do wizualnego tworzenia baz danych. Jest to polski program, dlatego też nie ma problemu z obsługą. Posiada on licencję typu Trial i jest obsługiwany w systemie Windows 9x/Me/2000/XP/2003/Vista.

XML Notepad 2007 2.5

Najnowszy program XML Notepad 2007 jest to nowa wersja dostępnego za darmo programu, którego zadaniem jest tworzenie od podstaw lub też edycja plików XML, które są już gotowe.

Microsoft Office Communicator 2007-r2

Jest to program stworzony dla osób, które często muszą porozumiewać się przez Internet. Idealny zarówno dla wykorzystania prywatnego, domowego, jak i przydatny w pracy, biurze, podczas wyjazdów i rozmów ze współpracownikami.

Office word 2007 pl

Program Microsoft Office Word 2007 pozwala użytkownikom i małym firmom tworzyć i udostępniać pełno wartościowe i profesjonalne dokumenty tekstowe i animacje dzięki wyczerpującemu zestawowi bardzo ciekawych narzędzi oraz interfejsowi w polskiej wersji językowej. Bardzo łatwo możesz zmieniać styl dokumentu a programy wspierające Office Word 2007 poprawiają jego wydajność i jakość. Word nie tylko zwykły edytor tekstu to przede wszystkim zaawansowane narzędzie do pracy.

Microsoft Office Communicator 2007-r2

Jest to program stworzony dla osób, które często muszą porozumiewać się przez Internet. Idealny zarówno dla wykorzystania prywatnego, domowego, jak i przydatny w pracy, biurze, podczas wyjazdów i rozmów ze współpracownikami.

RTL Ski Jumping 2007 PL

RTL Ski Jumping 2007 PL to najnowsza edycja symulatora skoków narciarskich. Gra wyróżnia się niesamowicie dopracowaną grafiką i dobrym dźwiękiem – to prawdziwy symulator skoków narciarskich. Pobierz za darmo informacje na temat gry RTL Ski Jumping 2007 także na Windows Vista. Wpisuj kody, skacz nawet 150 metrów i zdobądź Puchar Świata w RTL SJ 2007.

QJot 5.9.1

QJot to prosty editor tekstowy, posiadający podstawowe funkcje.

FotoOffice 2007

FotoOffice 2007 to profesjonalny program do obróbki fotografii cyfrowej o szerokim wachlarzu funkcji, dostępny na licencji Trial. Jego największe zalety to wszechstronność, rozbudowane możliwości oraz szybkość działania.

Office Home and Student 2007

Jak sama nazwa wskazuje Office Home and Student 2007 jest programem, który w głównej mierze został skierowany na potrzeby zwykłych użytkowników, czyli na możliwości domowe. Jest to najlepsza wersja pakietu biurowego- ogólnie dostępna. Dzięki niemu nasze dokumenty nabiorą właściwego kształtu.

Office 2007 standard pl

Pakiet Microsoft Office 2007 standard oferuje bardzo ciekawe i nowe rozwiązania. Posiada zaawansowane i elastyczne funkcje, które w bardzo łatwy sposób umożliwiaj lepsze wykonywanie zadań w pracy, w domu lub w szkole. Pakiet zawiera takie aplikacje jak Word Excel PowerPoint Outlook OneNote

Office Visio Professional 2007 pl

Office Visio Professional 2007 pl to program, który należy do bazy wszelkich pakietów firmy Microsoft Corporation. Dzięki niemu możemy projektować różne schematy, wszelakiego rodzaju wykresy. Idealny dla osób, zajmujących sie projektowaniem domów, wnętrz, schematów bloków i innych tego typu rzeczy. Wspaniały program dla studentów, pragnących pogłębiać wiedzę w kierunku między innymi budownictwa. Bardzo przydatny oraz praktyczny.

Micrsoft Office Compatibility Pack 4.0

Micrsoft Office Compatibility Pack 4.0 dla posiadaczy starszych wersji Microsoft Office

Microsoft Office 2007 Small Business

Firma Microsoft stworzyła pakiet biurowy, który nie tylko jest idealny dla małych i średnich firm, ale również usprawnia ich działanie, dzięki pakietowi programów, które skupiają w sobie najważniejsze narzędzia do prowadzenia firmy. Microsoft Office Small Business jest pakietem biurowym, który został tak przygotowany, aby jego wykorzystanie w małej i średniej firmie było, jak najlepsze i dawało, jak najwięcej możliwości rozwoju firmy. Sam pakiet dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu oprogramowaniu jest dla wielu firm rozwiązaniem najlepszym. Sam pakiet posiada wersję polską, co jest dla polskich firm kluczową rolą, a dzięki temu, że istnieje możliwość zdobycia wersji trial (pełna wersja jest do kupienia ze strony Microsoft oraz sklepów komputerowych), która pomoże w sprawdzeniu, czy pakiet ten nadaje się do firmy.

Office Publisher

Microsoft Publisher, oficjalnie Microsoft Office Publisher to program komputerowy, publikowany przez firmę Microsoft. To jest wpis na poziomie aplikacji, różniących się od programu Microsoft Word w tym położono nacisk na układ strony i projektu, a nie skład tekstu i proofing.Microsoft Publisher 2007 umożliwia proste edytowanie historię z programu Microsoft Word 2007, ale w odróżnieniu od Adobe InDesign i Adobe InCopy, nie ma wbudowanego pokładzie XML historia i kopiuje wsparcie edycji. W przeciwieństwie do podstawowych aplikacji pakietu Office 2007, nie ma funkcji interfejsu użytkownika wstążki.

Office Project 2007-pl

Office Project 2007-pl to wspaniały pakiet, który zapewni Tobie upragnioną kontrolę nad ogromem projektów, jakie trafiają w Twoje ręce. To właśnie dzięki niemu, będzie można zarządzać nimi, nawet jeśli pracę przy nich wkładały szerokie grona, osoby rozproszone na różne rejony. W tym przypadku, nie ma to już najmniejszego znaczenia. Mogą korzystać z niego także oczywiście pracownicy. Pracownicy mogą na bieżąco śledzić, powierzane im zadania. Zawiera ciekawe moduły graficzne- moduły następujących programów: Visio oraz Word. One pozwalają na wykonywanie prezentacji, wstawianie diagramów, różnego typu schematów.

Microsoft Office Professional 2007 pl

Najnowsza wersja pakietu programów Office przeznaczona jest dla każdego użytkownika komputera. Pozwala on bowiem na zarządzanie danymi oraz tworzenie nowych zawartości.

Norton AntiVirus 2009 PL

Norton AntiVirus PL to prawdopodobnie najlepszy program antywirusowy na rynku. Pobierz już teraz darmowy program testowy chroniący przed wirusami, trojanami, robakami, spyware, Adare i phishingiem – chroń swoje dane osobiste, konta bankowe – chroń swój komputer przed szkodliwym i niebezpiecznym oprogramowaniem.

Microsoft Groove 2007

Microsoft Groove 2007 jest programem, którego producent mieści się w nazwie: Microsoft Corporation. To bardzo nowoczesny twór, który pozwala na współpracę z różnymi partiami, z różnymi klasami społecznym, bez względu na ich miejsce zamieszkania, bez względu na ich tymczasowe miejsce pobytu czyli położenie geograficzne. Dzięki temu, istnieje możliwość wykonywania pewnego projektu, pracy nad danym dokumentem w tak dobranej właśnie grupie. W grupie, gdzie nie będzie problemem, iż mieszkacie po przeciwnych krańcach Polski. Program właśnie to umożliwia.

RTL Ski Jumping 2007

RTL Ski Jumping 2007 to produkcja poświęcona skokom narciarskim. Mamy możliwość przeniesienia się na światowe skocznie i podjęcia walki o mistrzostwo świata. Zapewne dzięki talentowi i sukcesom Adama Małysza możemy cieszyć się polską wersją językową...

Office power point 2007 pl

Tworzenie przyciągających uwagę slajdów może być teraz bardzo proste. Wszystko uczynisz szybko, sprawnie i profesjonalnie dzięki Office Power Point 2007 pl. Teraz możesz współpracować z członkami zespołu nad prezentacją oraz udostępniać ją na żywo lub online.


3 Stron123>