Wyniki wyszukiwania dla frazy: "word"


Liczba znalezionych pozycji: 52
3 Stron123>

Word Viewer

Program Microsoft Office Word Viewer 2007 pozwala na podgląd dokumentów .doc utworzonych przez program Microsoft Word 97,2000, 2002, 2003, 2007, XP. Word Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Word Viewer 2007 i podgląd dokumentów word będzie prostszy.

Advanced Word to Pdf Converter

Aplikacja Advanced Word to Pdf Converter konwertować moze dokumenty tekstowe na format PDF. Przetwarza nie tylko dokumenty programu MS Word, ale i innych aplikacji działających pod Windows.

Office Word 2010

Najnowszy Microsoft Word 2010 to profesjonalny i nowoczesny edytor tekstu, który wchodzi w skład najpopularniejszego pakietu biurowego – Microsoft Office 2010. Koncern z Redmond postanowił udostępnić najnowszy Word 2010 do pobrania za darmo. Dedykowany dla systemów Windows XP, Vista oraz Windows 7 idealnie nadaje się, jako narzędzie do pracy zarówno w domu jak i firmie. Dostępny do ściągnięcia jak darmowy na stronie Microsoftu po bezpłatnej rejestracji.

Office word 2007 pl

Program Microsoft Office Word 2007 pozwala użytkownikom i małym firmom tworzyć i udostępniać pełno wartościowe i profesjonalne dokumenty tekstowe i animacje dzięki wyczerpującemu zestawowi bardzo ciekawych narzędzi oraz interfejsowi w polskiej wersji językowej. Bardzo łatwo możesz zmieniać styl dokumentu a programy wspierające Office Word 2007 poprawiają jego wydajność i jakość. Word nie tylko zwykły edytor tekstu to przede wszystkim zaawansowane narzędzie do pracy.

Office 2007 dla Użytkowników Domowych

Microsoft Office 2007 dla użytkowników domowych to najpopularniejszy z pakietów biurowych, jakie się ukazały na świecie. Popularny edytor tekstu Word, jest teraz funkcjonalny po przez zmianę interfejsu. Poza tym arkusz kalkulacyjny Excel czy zestawienie danych Access stanowi podporę pracy biurowej.

WordToPDF 2.7-build-205

Darmowy konwerter plików tekstowych

Micrsoft Office Compatibility Pack 4.0

Micrsoft Office Compatibility Pack 4.0 dla posiadaczy starszych wersji Microsoft Office

Mega Mario

Jedna z lepszych gier platformowych ostatnich lat - gra Mega Mario do pobrania za darmo dla Windows Vista już dostępna - free download. Mario i Luigi to główni bohaterowie gry, których głównym celem jest uwolnienie księżniczki i zdobycie jak największej liczby punktów - dozwolone są kody, patche, dodatki i cheaty do gry Mega Mario. Pobierz najlepszą platformówkę ostatnich lat, klona Super Mario Brothers (Super Mario Bross) i Mario Forever - Mega Mario free download.

AbiWord

Jest to naprawdę bardzo profesjonalnie przygotowany program, którego interfejs przypomina popularny edytor tekstów Word stworzony przez Microsoft. Co prawda posiada on zmniejszoną w porównaniu do Worda funkcjonalność,niemniej jednak jest on wystarczający dla zdecydowanej większości użytkowników, którzy tworzą dokumenty tekstowe.

PDFCreator

Najnowszy PDFCreator jak sama nazwa wskazuje służy do kreowania dokumentów PDF. A dokładniej ten darmowy program służy do konwertowania gotowych dokumentów Word do PDF. Oprócz dokumentów Word obsługuje wszystkie formaty zarówno z MS Office jak i OpenOffice. Dostępny do pobrania za darmo konwerter plików PDF pozwala łatwo i szybko zamienić gotowy dokument w format PDF. Pobierz za darmo PDFCreator po polsku – najnowszy program dla systemów Windows 98, 2000, Me, XP, Vista.

Mario Forever 4.0

Najlepsza gra platformowa wszechczasów Mario Forever to następca gry Super Mario Brothers (Super Mario Bross) do pobrania już teraz całkowicie za darmo! Gra jest kompatybilna z Windows Vista i ponadto dostępna jest w wersji freeware. Głównymi bohaterami są Mario i Luigi, których głównym zadaniem jest uwolnić księżniczkę.

StarOffice

StarOffice to oprogramowanie biurowe, alternatywne do oprogramowania Microsoftu. Składa się na nie: edytor tekstu StarOffice Writer, arkusz kalkulacyjny StarOffice Calc, aplikacja do tworzenia prezentacji StarOffice Impress, edytor grafiki wektorowej StarOffice Draw oraz aplikacja baz danych StarOffice Base.

Corel DESIGNER Technical Suite

Aplikacja o nazwie ABBYY FineReader jest to bardzo wysokiej klasy program, który służy do rozpoznawania pisma ( OCR/ICR ). Dzięki najnowszemu ABBYY FineReader można przetwarzać zeskanowane dokumenty, a także i zdjęcia cyfrowe różnych dokumentów oraz pliki PDF do postaci, która jest edytowalna.

QJot 5.9.1

QJot to prosty editor tekstowy, posiadający podstawowe funkcje.

Office Publisher

Microsoft Publisher, oficjalnie Microsoft Office Publisher to program komputerowy, publikowany przez firmę Microsoft. To jest wpis na poziomie aplikacji, różniących się od programu Microsoft Word w tym położono nacisk na układ strony i projektu, a nie skład tekstu i proofing.Microsoft Publisher 2007 umożliwia proste edytowanie historię z programu Microsoft Word 2007, ale w odróżnieniu od Adobe InDesign i Adobe InCopy, nie ma wbudowanego pokładzie XML historia i kopiuje wsparcie edycji. W przeciwieństwie do podstawowych aplikacji pakietu Office 2007, nie ma funkcji interfejsu użytkownika wstążki.

enova 7.0.3532

Enova, zintegrowana aplikacja do prowadzenia własnego przedsiębiorstwa. Narzędzie składa się z takich modułów jak handel, faktury, księga handlowa oraz inwentarzowa, kadry płace oraz książka przychodów i rozchodów.

Bullzip PDF Printer

Aplikację Bullzip PDF Printer stworzono z myślą o zapisywaniu dokumentów w formacie PDF. Ten prosty w obsłudze program daje możliwość eksportowania tekstu z dowolnej aplikacji i to jedynie za pomocą opcji wirtualnej drukarki.

Passware Kit Enterprise 10.1-build-2143

Passware Kit Enterprise 10.1-build-2143 pomaga w odzyskiwaniu haseł

Solid Converter PDF

Solid Converter PDF jest to program służący do konwertowania dokumentów z formatu PDF do takich formatów jak DOC, RTF albo TXT. Program ten, który można pobrać za darmo w wersji trial ze strony producenta lub z naszego serwisu.

NSEP Ewidencja pojazdów

Doskonały program przeznaczony do ewidencjonowania przebiegu pojazdów, które nie zostały wciągnięte na listę środków trwałych. Stosowany również do rozliczania przebiegu pojazdów, które są faktycznie własnością pracowników ale służą im do celów służbowych. Aplikacja pozwala na prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu oraz związanych z tym faktur za zakup paliwa, gazu, oleju napędowego, napraw serwisowych. Program zapisuje dane, dokonuje ich analizy, przygotowuje gotowe do druku statystyki.

Microsoft Office Professional 2007 pl

Najnowsza wersja pakietu programów Office przeznaczona jest dla każdego użytkownika komputera. Pozwala on bowiem na zarządzanie danymi oraz tworzenie nowych zawartości.

Atlantis Nova

Program o nazwie Atlantis Nova jest to kolejny edytor tekstów, który może być doskonałą i w dodatku darmową alternatywą dla popularnego produktu formy Microsoft, czyli oczywiście Worda.

Corel Ventura 10

Corel Ventura 10 jest to bardzo dobry program, preferowany przede wszystkim w grupie profesjonalnych lub początkujących jeszcze grafików. Dzięki niemu możemy przygotować wszelkie dokumenty graficzne. Skomplikowane, złożone dane? To już nie nasz problem. Gdy nasze dokumenty są bardzo rozbudowane, zbyt długie, program przekształci je w bardziej spójne i krótsze.

Adobe Reader 9.0 PL

Najnowszy program czytający pliki PDF dostępny za darmo już teraz w wersji polskiej - Adobe Reader 9.0 PL – free download. Najnowszy Adobe Reader wcześniej zanany jako Adobe Acrobat Reader do pobrania także dla Windows Vista już teraz! Polecamy!

Klawiatura wizualna dla office 2000

Program klawiatura wizualna dla office 2000 pozwala na pisanie w więcej niż jednym języku na tym samym komputerze. Na ekranie pojawia się wizualna klawiatura języka, w którym chcemy pisać.


3 Stron123>