Wyniki wyszukiwania dla frazy: "windows"


Liczba znalezionych pozycji: 34
2 Stron12>

Windows Media Player

Pobierz darmowy odtwarzacz multimediów stworzony przez Microsoft. Pobierz darmowy Windows Media Player 11 PL po polsku i odtwarzaj filmy w róznych formatach (avi, mpeg, wmv) w media player pod vista i xp. Kodeki media player do pobrania są dołączone w pakiecie.

AutoPatcher XP Full Windows XP SP2

Jeżeli mamy już dość ciągłego pobierania nowych łatek do systemu Windows XP to Antonis Kaladis i Marcin Wawer przygotowali dla nas AutoPatcher XP Full dla Windows XP SP2. Program zawiera zarówno większe aktualizacje, jak i mniejsze łatki przeznaczone dla komputerów z zainstalowanym systemem Windows XP SP2. Dodatkowo aplikacja zawiera uaktualnienia dla innych komponentów takich jak : Microsoft Outlook Express, Microsoft Internet Explorer, Windows Media Player.

mks_vir 9 dla Windows

Najnowszy mks_vir oznaczony numerem 9, to kompleksowe narzędzie gwarantujące bezpieczeństwo pracy w systemie Windows. Całkowicie nowe metody wykrywania zagrożeń jeszcze skuteczniej unieszkodliwiają złośliwe oprogramowanie.

Najnowszy Windows 7 za darmo

Duże zamieszanie i jeszcze większe zainteresowanie wywołała decyzja Microsoftu o udostępnieniu do pobrania za darmo Windows 7. Jest to ulepszona wersja systemu Vista, zmiany, jakie wprowadzono sprawiają, że najnowszy Windows 7 uruchamia się szybciej niż jego poprzednicy. Pracuje żwawiej i zamyka się „w mgnieniu oka”. Najnowszy Windows 7 to prawdziwy przełom w dziedzinie systemów operacyjnych, nic też dziwnego, że firma Microsoft była na tyle pewny swojego dzieła, że postanowił za darmo udostępnić do pobrania dla testów.

Windows Live Messenger

Najnowszy Windows Live Messenger to darmowy program służący do komunikacji w Internecie wydany przez firmę Microsoft, co za tym idzie współpracuje z wszystkimi systemami z rodziny Windows, między innymi XP, Vista oraz najnowszy Windows 7. Dostępny do pobrania za darmo Windows Live Messenger po polsku, pobierz darmowy program prosto z Redmond.

Windows Movie Maker

Wiele osób zna produkty microsofta i wielu one zapewne się różnie kojarzą, bywa ze jest to skojarzenie pozytywne lub negatywne. Musze przyznać że program Microsoft Movie maker zaskoczył mnie jakością czasu na download. Ze strony microsoftu można pobierać wersje trailowe,które później po płatności kartą są do pobrania jako pełne wersje. Do ściągnięcia jest też wiele pluginów i ciekawych dodatków, które ułatwiają pracę. Wszyscy znamy MMM jako program popularny. Jeżeli chcecie zrobić dla dziewczyny ładny filmik to naprawdę z czystym sumieniem polecam ten program każdemu, kogo ciekawi tworzenie własnych filmów, gdyż ta aplikacja jest w tym bardzo pomocna i warto ją pobrać. Jest ona na stronie microsofta po polsku co powinno na pewno zachęcić wielu czytelników tego artykułu.

Windows Internet Explorer

Windows Internet Explorer (wcześniej Microsoft Internet Explorer, w skrócie Firefox lub, częściej, IE), jest szeregiem graficznych przeglądarek internetowych opracowanych przez firmę Microsoft oraz włączane są jako część linii Microsoft Windows do systemów operacyjnych począwszy od roku 1995. Zostały on najczęściej używanymi przeglądarka,o internetowymi od 1999 r., osiągając szczyt około 95% udziału wykorzystania w latach 2002 i 2003 z IE5 i IE6.

Windows Mobile

Windows Mobile, jest kompaktowy mobilny system operacyjny stworzony przez Microsoft i przeznaczone do pracy w smartfonach i urządzeniach przenośnych. Obecna wersja nosi nazwę "Windows Mobile 6.5. Jest ona oparta na jądrze Windows CE 5.2 i oferuje zestaw podstawowych aplikacji opracowanych przy użyciu Microsoft Windows API. Ma być nieco podobny do stacjonarnych wersji Windows, funkcje mądre i estetyczne. Dodatkowo, oprogramowanie innych firm jest dostępny dla Windows Mobile i oprogramowania można zakupić za pośrednictwem witryny Windows Marketplace for Mobile.

Active File Recovery for Windows 7

Każdemu zdarzyło się niejednokrotnie, że stracił ważne dane ze swojego komputera. Nieważne, czy zniknęły one z przyczyn bliżej nieokreślonych, czy był to wirus, czy sformatowany dysk. Zazwyczaj w momentu utracenia danych, w szczególności, kiedy są one ważne, wpadamy w panikę i nie wiemy co robić. Od razu przychodzi nam do głowy, aby zadzwonić po pomoc komputerową. A może spróbować samemu? Owszem, da się! Active File Recovery for Windows 7 7.5 jest to program do ściągnięcia za darmo, dzięki któremu możemy odzyskać mnóstwo utraconych plików po formacie. Polski program download za free!

Windows XP PL Service Pack 3.0

Windows XP PL Service Pack 3.0 to obecnie trzecia oficjalna poprawka do Windows XP. Plusem jest fakt, że jest to wersja przeznaczona do polskiej lokalizacji oprogramowania. Wprowadza niezbędne kolejne uaktualnienia, powodujące, że większą stabilność systemu. Warto zwrócić uwagę, że dla potencjalnego użytkownika oprogramowania zmiany systemowe nie są znaczące, ale w znaczącym stopniu polepszają prace i operacje na plikach i programach.

mikroSubiekt dla Windows 2.02

mikroSubiekt dla Windows 2.02 jest to program przeznaczony przede wszystkim dla małych firm. Jest to obsługa wszelkich działalności ze sfery sprzedaży. Dzięki niemu, możemy bez problemu obsługiwać faktury, paragony. Tutaj również obsłużymy typowe kartoteki, jak kartoteka kontrahentów czy też kartoteka towarów oraz usług. Wykonamy tu zestawienia rozliczeniowe, np.: zestawienie ze sprzedaży w danym, konkretnym okresie, czy też zestawienia cząstkowe. Jest to typowy program do fakturowania.

MSN Search Toolbar with Windows Desktop Search 2.5

Pewnie jesteś ciekawy, co to oznacza, że MSN Serach Toolbar, jest narzędziem do wyszukiwania plików w komputerze i internetu. Myślisz, że to nieprawda, że takich cudów nie ma? O tuż, to prawda, być może cudów nie ma, ale MSN Search, jest takim programem. Jest stworzony dla wszystkich użytkowników, którzy chcą poszukać konkretnego pliku w internecie bądź w komputerze. Aby dowiedzieć się, jeszcze więcej na ten temat, przejdźmy dalej....

Windows Media Encoder 9-pl

Najnowszy Windows Media Encoder 9 - pl to program firmy Microsoft do pobrania za darmo, który służy do konwersji plików wideo i audio na format Windows Media.

Windows Mobile Device Center 6.1

Windows Mobile Device Center jest darmową aplikacja firmy Microsoft, która przeznaczona jest do pełnej i dokładnej synchronizacji wszelkich danych pomiędzy osobistym komputerem z zainstalowanym systemem Windows, a kieszonkowymi komputerami i telefonami, na których zainstalowany jest jest Windows Mobile lub CE.

Windows Media Bonus Pack 1.0

Windows Media Bonus Pack 1.0 jak sama nazwa mówi to dodatek w postaci różnego rodzaju opcji i narzędzi multimedialnych do powszechnie znanego systemu Windows XP. Główną jego zaletą jest to, iż jest on do pobrania całkowicie za darmo! Klikasz „download” i gotowe!

Microsoft Touch Pack for Windows 7 1.0

Nie tak dawno, na rynku pojawiła się nowa wersja systemu Windows, jaka znacznie zainteresowała ludzi. Jednakże niektóre z procesów systemowych, stały się dla nich niezrozumiałe, a tym samym dość trudne. Dlatego też stworzono Microsoft Touch Pack for Windows 7. W nim znajduje się sześć darmowych aplikacji, aby kontrolowały nasz komputer.

Windows Installer Redistributable 3.1

Windows Installer Redistributable 3.1 to praktyczny zestaw poprawek potrzebnych do przeprowadzania aktualizacji i poprawiania systemu Windows, przez usuwanie wadliwego oprogramowania. Dzięki niemu uzyskasz stabilność, szybkość i wydajność systemu twojego komputera.

Windows 7 Logon Background Changer 1.3.4

Chcesz uatrakcyjnić tło ekranu logowania w swoim komputerze? Ta funkcjonalna aplikacja da ci taką możliwość. Pozwala wybrać dowolną grafikę np. ulubioną fotografię.

Windows SteadyState 2.5

Program jakim jest Windows SteadyState 2.5 autorstwa firmy Microsoft Corporation jest to najnowsza wersja programu znanego niegdyś pod nazwą Shared Computer Toolkit. Jest to rozwiązanie dla publicznych komputerów zapewniające kontrolę nad nimi.

Windows Defender 1.1.1593.0

Windows Defender 1.1.1593.0 – Bezpłatna Ochrona twojego komputera w zasięgu ręki.

Preferred Filter Tweaker for Windows 7 3.6

Preferred Filter Tweaker for Windows 7 jest aplikacją, umożliwiającą samodzielny wybór przez użytkownika w systemie Windows 7 preferowanych urządzeń i kodeków do odtwarzania dźwięku i obrazu.

PowerToys dla Windows XP 1.0

Zestaw aplikacji stworzonych przez programistów Windows XP, przeznaczony dla miłośników tweak'owania systemu, dostosowywania go do własnych upodobań i wzbogacania o szereg drobnych narzędzi.

Windows Search 4.0

Windows Search 4.0 pomaga błyskawicznie wyszukiwać informacje w komputerze.

Windows media lite 2.4.0

Windows Media Like 2.4.0 to pakiet kodeków, przydatny do odtwarzania plików Windows Media.

Windows Configurator 0.6

Windows Configurator służy do konfiguracji system Windows.


2 Stron12>