Wyniki wyszukiwania dla frazy: "windows xp professional"


Liczba znalezionych pozycji: 41
2 Stron12>

O&O Defrag Professional 12.5.351

O&O Defrag Professional jest standardowym programem służącym do defragmentacji dysków. Jest on do pobrania w wersji trial w języki polskim. Obsługiwany przez wszystkie systemy operacyjne Windowsa.

PerfectDisk Professional

PerfectDisk Professional jest zaawansowanym programem do defragmentowania plików. Narzędzie oferuje nam wiele funkcji jak tryb StealthPatrol, który wykonuje automatyczną defragmentację podczas kiedy komputer jest bezczynny.

ZwCAD Professional 2009

ZwCAD Professional 2009 to program służący do projektowania w środowisku 2D i 3D. Jest to całkiem interesujące rozwiązanie dla osób, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą korzystać z AutoCADa. ZwCAD Professional 2009 oczywiście jest w pełni kompatybilny z AutoCADem.

Diskeeper Professional Edition 2010 14.0-build-903

Diskeeper Professional Edition 2010 14.0-build-903 to najnowszy program, który oferuje użytkownikowi zaawansowane narzędzie służące do defragmentacji dysku twardego. Proces fragmentacji w systemach plików potraf w znaczący sposób zwiększyć czas dostępu do danych znajdujących się na naszych dyskach twardych i co jakiś czas należy wykonywać defragmentacje, która w dużym uproszczeniu polega na uporządkowaniu kolejności kolejnych fragmentów plików.

cFos Professional 8.0

cFos Professional 8.0 przyspiesza korzystanie z Internetu! Jest to rozszerzona wersja aplikacji, która służy do sprawniejszego i szybszego korzystania z Internetu. A wszystko to dzięki funkcji zarządzania ruchem.

Frigate Professional 3.36

Frigate Professional 3.36 to funkcjonalny menadżer plików z licznymi, a przede wszystkim przydatnymi opcjami.

The Bat! 4.2.10-professional-edition

The Bat! 4.2.10-professional-edition – ceniony, profesjonalny program pocztowy dla Ciebie

CrystalPlayer Professional 1.98

Ten bardzo popularny program CrystalPlayer Professional jest bardzo dobrym narzędziem do odtwarzania plików w formacie AVI, MPEG i wiele innych. Jego głównymi atutami jest posiadanie filtrów- zarówno video jak i audio, jak i standardowe funkcje, czyli zrzuty ekranu podczas oglądania filmu, automatyczne pobieranie brakujących kodeków, odczytywanie napisów itp.

ProgeCAD Professional 2010

Najnowszy program ProgeCAD Professional 2010 to doskonała alternatywa dla takich programów jak AutoCAD i AutoCAD LT. ProgeCAD Professional 2010 umożliwia użytkownikowi na wczytywanie i układanie wykresów w formacie dwg i dxf, umożliwia także tworzenie wykresów, ich edytowanie, modyfikacje oraz drukowanie. Projektowanie jest możliwe za pomocą poleceń projektowania 2D i 3D. Obsługa programu jest bardzo podobna jak w programie AutoCAD.

EasyRecovery Professional

EasyRecovery Professional jest to naprawdę bardzo dobra i popularna aplikacja służąca do odzyskiwania oraz naprawiania danych bez konieczności wzywania specjalisty w tej dziedzinie, gdyż dzięki programowi można to zrobić samodzielnie.

Office Visio Professional 2007 pl

Office Visio Professional 2007 pl to program, który należy do bazy wszelkich pakietów firmy Microsoft Corporation. Dzięki niemu możemy projektować różne schematy, wszelakiego rodzaju wykresy. Idealny dla osób, zajmujących sie projektowaniem domów, wnętrz, schematów bloków i innych tego typu rzeczy. Wspaniały program dla studentów, pragnących pogłębiać wiedzę w kierunku między innymi budownictwa. Bardzo przydatny oraz praktyczny.

Microsoft Office Professional 2007 pl

Najnowsza wersja pakietu programów Office przeznaczona jest dla każdego użytkownika komputera. Pozwala on bowiem na zarządzanie danymi oraz tworzenie nowych zawartości.

Windows XP PL Service Pack 3.0

Windows XP PL Service Pack 3.0 to obecnie trzecia oficjalna poprawka do Windows XP. Plusem jest fakt, że jest to wersja przeznaczona do polskiej lokalizacji oprogramowania. Wprowadza niezbędne kolejne uaktualnienia, powodujące, że większą stabilność systemu. Warto zwrócić uwagę, że dla potencjalnego użytkownika oprogramowania zmiany systemowe nie są znaczące, ale w znaczącym stopniu polepszają prace i operacje na plikach i programach.

CuteFTP Professional

Najnowszy dostępny do pobrania CuteFTP w wersji Professional to, jak sama nazwa wskazuje profesjonalne narzędzie służące do zarządzania danymi, plikami na serwerze FTP. Aplikacja zapewnia prawidłowe działanie na komputerach wyposażonych w systemy Windows 98, 2000, Me, XP oraz Vista. Dostępny do pobrania za darmo, na darmowy okres testowy. Aplikacja dostępna do pobrania nie oferuje interfejsu po polsku. Download Free CuteFTP umożliwia przetestowanie aplikacji przez zakupem licencji.

BitDefender 9 Professional Plus PL

BitDefender 9 Professional Plus to najnowszy kombajn antywirusowy firmy Softwin. Udostępniony za darmo do pobrania program na licencji Trial oferuje kompleksową ochronę systemu Windows. BitDefender to połączenie 3 znakomitych narzędzi w jeden pakiet bezpieczeństwa.

Pajączek NxG Professional 5.9.4

Pajączek 5 NxG Professional to aplikacja której założeniem jest kontynuowanie idei przewodniej poprzedniego programu z tej serii o nazwie Pajączek 2000. Jest to program, którego nazwa nie pozostaje obca rzeszom internautów i użytkowników komputerów, każdy bowiem kiedyś podjął próbę stworzenia strony internetowej, którą to pajączek ma za zadanie zmieniać w miłe, bezproblemowe zajęcie wolnej chwili.

Adobe Creative Suite 4 Design

Najnowsza wersja pakietu Adobe Creative Suite 4 Design Premium do pobrania za darmo w wersji demo z naszej strony to prawdziwy multimedialny kombajn do tworzenia grafiki. Przy jego pomocy można tworzyć grafikę zarówno do wydruku, jak i do opublikowania na stronie internetowej wraz z całym layoutem strony.

Paragon Partition Manager Professional 11.0

Paragon Partition Manager Professional 11.0 to program pozwalający zarządzać partycjami oraz całymi dyskami komputera. Chodzi tutaj o wykonywanie różnych skomplikowanych operacji, które ręcznie ciężko jest wykonać. Program dostępny jest tylko w języku angielskim, jednak to, że nie jest po polsku wcale nie oznacza, że jest trudny w obsłudze. Obecnie jest to jeden z najbardziej popularnych tego rodzaju programów do zarządzania dyskami.

HDDlife 3.1.170

Coraz częściej użytkownicy komputerów, zaczynają zwracać uwagę na stan techniczny jego podzespołów. Są one jak organy naszej maszyny, poprzez co gdy psuje się jeden, może dojść do awarii bądź zniszczenia całej reszty. Dlatego też powinniśmy raz na jakiś czas robić pełen przegląd podzespołów w celu sprawdzenia ich stanu.

Norton 360 4.1.0.32

Norton 360 4.1.0.32 to najnowszy program antywirusowy, przeznaczony dla klientów indywidualnych. Jego cechą jest to, że działa bardzo skutecznie a przy tym w niewielkim stopniu obciąża zasoby systemowe. Aplikacja ta chroni system przed atakami hakerów, rootkitami i umożliwia także tworzenie i późniejsze przywracanie kopii zapasowych. Program jest do pobrania za darmo w wersji testowej. Za darmo można pobrać wersję testową w języku polskim.

Kaspersky Internet Security 2011-11.0.1.400

Najnowszy program zabezpieczający korzystanie z internetu Kaspersky Internet Security 2011 zapewnia użytkownikowi nieustanną ochronę podczas pracy i zabawy z internetem. Dzięki tej aplikacji można czuć się zupełnie bezpiecznie i nie obawiać się ataków ze strony cyberprzestępców czy też złośliwego oprogramowania.

Norton Antivirus 2009 Gaming Edition 16.5.0.135

Norton Antivirus 2009 Gaming Edition 16.5.0.135 jest specjalną edycją popularnego programu antywirusowego, zaprojektowaną tak, aby wpływ jej działania na system była jak najmniejsza. Program dedykowany jest przede wszystkim do najbardziej zapalonych graczy. Instaluje się w niecałą minutę, zużywa mniej niż 6 MB pamięci, uruchomienie komputera wydłuża zaledwie o sekundę. Średnie skanowanie tego programu trwa zaledwie 35 sekund.

Serwisant Standard 4.0.7

Serwisant Standard to specjalistyczny programem do wspomagania prowadzenia ewidencji kas fiskalnych.

Windows Mobile

Windows Mobile, jest kompaktowy mobilny system operacyjny stworzony przez Microsoft i przeznaczone do pracy w smartfonach i urządzeniach przenośnych. Obecna wersja nosi nazwę "Windows Mobile 6.5. Jest ona oparta na jądrze Windows CE 5.2 i oferuje zestaw podstawowych aplikacji opracowanych przy użyciu Microsoft Windows API. Ma być nieco podobny do stacjonarnych wersji Windows, funkcje mądre i estetyczne. Dodatkowo, oprogramowanie innych firm jest dostępny dla Windows Mobile i oprogramowania można zakupić za pośrednictwem witryny Windows Marketplace for Mobile.

Minimo

Minimo jest to prosta i darmowa przeglądarka stron internetowych dedykowana systemom mobilnym. Powstała w oparciu o rozwiązania zastosowane w przeglądarce internetowej Mozilla Firefox. Dzięki temu może obsługiwać wiele najnowszych technologii, takich jak na przykład javaScript lub AJAX. Ten darmowy program umożliwia użytkownikowi przeglądanie stron internetowych w zakładkach, obsługuje szyfrowanie SSL3 oraz TSL, umożliwia korzystanie z kanałów informacyjnych RSS a także rozmaitych dodatków i widżetów. Aplikacja jest do pobrania za free ze strony wydawcy lub na naszej stronie.


2 Stron12>