Wyniki wyszukiwania dla frazy: "windows movie maker"


Liczba znalezionych pozycji: 52
3 Stron123>

Windows Movie Maker

Wiele osób zna produkty microsofta i wielu one zapewne się różnie kojarzą, bywa ze jest to skojarzenie pozytywne lub negatywne. Musze przyznać że program Microsoft Movie maker zaskoczył mnie jakością czasu na download. Ze strony microsoftu można pobierać wersje trailowe,które później po płatności kartą są do pobrania jako pełne wersje. Do ściągnięcia jest też wiele pluginów i ciekawych dodatków, które ułatwiają pracę. Wszyscy znamy MMM jako program popularny. Jeżeli chcecie zrobić dla dziewczyny ładny filmik to naprawdę z czystym sumieniem polecam ten program każdemu, kogo ciekawi tworzenie własnych filmów, gdyż ta aplikacja jest w tym bardzo pomocna i warto ją pobrać. Jest ona na stronie microsofta po polsku co powinno na pewno zachęcić wielu czytelników tego artykułu.

Magic ISO Maker 5.5

Programik, jakim jest Magic ISO Maker 5.5 jest bardzo dobrym rozwiązaniem do nagrywania obrazów płyt zarówno CD jak i DVD. Ale to nie wszystko. Program może również wykonywać kopie zapasowe, edytować istniejące obrazy dysku. Jego wielofunkcyjność przejawia się również w możliwości konwertowania plików z formatów takich jak BIN, NRG i inne do ISO i odwrotnie.

Menu Maker 4.1.5 PL

Najnowszy Menu Maker to program oferowany do pobrania za darmo po polsku, aplikacja umożliwia szybkie i proste stworzenie profesjonalnego menu na stronę internetową bez konieczności znajomości jakiegokolwiek języka programowania. Program dedykowany początkującym twórcom stron internetowych nieposiadającym jeszcze dostatecznej wiedzy z zakresu tworzenia efektywnego menu strony. Do prawidłowego działania programu niezbędne jest zainstalowanie programu na komputerze z systemem Windows 95, 98, 2000, Me, NT, XP oraz Vista.

Acala 3GP Movie Free 3.2.1

Acala 3GP Movie Free to program, który służy do konwertowania plików z formatów avi, divx, xvid, mpeg, vob na format 3GP.

Mobile media Maker

Wybieramy się w długa podróż, a nie wiemy jak ją przetrwamy? Umrzemy z nudów? Nie! Od teraz, na swoje telefony będziemy wrzucać pełnometrażowe filmy i oglądać je w trybie pełnoekranowym w bardzo dobrej jakości. Mobile media Maker 1.2.2 służy właśnie do konwersji filmów, aby idealnie pasowały do naszych telefonów.

eXtreme Movie Manager 7.0.8.6

Aplikacja eXtreme Movie Manager 7.0.8.6 służy do katalogowania dużej ilości filmów, które są dostępne w różnych formatach wideo.

3D Box Shot Maker

Darmowy program za free, który pomoże Ci stworzyć grafikę tak potrzebną na stronę twojej firmy czy twojego programu, jaką jest grafika pudełka, w które zapakujesz swój gotowy produkt! Najnowszy program 3D Box Shot Maker potrafi za darmo przekształcić zwykłą płaską grafikę w profesjonalnie wyglądające pudełko programu. Program pobrać możesz już teraz całkowicie za darmo z naszej strony!

Logo Maker 3.0

Logo Maker 3.0 stanowi idealny program dla osób, pragnących tworzyć reklamy, ogłoszenia, różnego typu logosy. Dzięki niemu, wykonamy to w niezwykle szybkim tempie. Szybko i profesjonalnie! Jego obsługa jest bardzo prosta. Posiada posegregowane katalogi, w których umieszczone są bogate zbiory elementów, przydatnych to tworzenia własnych tworów. Katalogi dane są ułożone według tematów, co ułatwia poszukiwania.

Flash Movie Player

Flash Movie Player to darmowy program do odtwarzania animacji oraz gier ShockWave Flash (.swf), wykorzystującym wtyczkę Macromedia Flash Player. Program oferuje wiele ciekawych funkcji i opcji i jest całkowicie darmowy. Flash Movie Player dostępny jest po polsku. Najnowsza wersja do ściągnięcia ze strony naszej lub producenta.

Windows Media Bonus Pack 1.0

Windows Media Bonus Pack 1.0 jak sama nazwa mówi to dodatek w postaci różnego rodzaju opcji i narzędzi multimedialnych do powszechnie znanego systemu Windows XP. Główną jego zaletą jest to, iż jest on do pobrania całkowicie za darmo! Klikasz „download” i gotowe!

Ant Movie Catalog 3.5.1.2

Ant Movie Catalog 3.5.1.2 przydatny i darmowy program. Posłuży zwłaszcza tym, którzy kolekcjonują przeróżne media oraz źródła mediów.

Photo DVD Maker 8.07

Photo DVD Maker 8.07, to najnowszy program do przygotowania albumu ze zdjęciami . Autorem i wydawcą programu jest Anvsoft. Chcesz stworzyć własny, indywidualny album ze zdjęciami, obrobiony i zupełnie fantastyczny? Ściągnij go już teraz!

NTI Media Maker Premium 8.0.0.6317

NTI Media Maker Premium jest to prawdziwa gratka dla fanów, zapalonych miłośników muzyki. Osoby, które kochają słuchać muzyki, które pobierają każdego dnia spore ilości muzyki, powinny zaopatrzyć się w ten program. To właśnie dzięki niemu, możemy stworzyć ścieżkę swoich ulubionych piosenek. To właśnie dzięki niemu, stworzoną ścieżkę możemy bez problemu nagrać na płytę. Możemy wypalić każdy, możliwy utwór. Ponadto, stworzymy tutaj również okładki na płyty CD. Jest to wyjątkowa okazja, na wykazanie się swoją wyobraźnią i poznanie swoich możliwości.

Game Maker Lite 8.0

Każdy z nas z pewnością grał kiedyś w jakąś grę komputerową. Przede wszystkim chodzi w nich o to, aby wygrać, pokonać przeciwnika, czy też odnaleźć jakiś skarb lub zwyczajnie dojść do celu poprzez liczne i niestety, nie zawsze łatwe do pokonania przeszkody. Istnieje naprawdę wiele ich różnych rodzajów. Te najbardziej popularne to oczywiście przygodowe i akcji. Najmniejszą popularnością cieszą się gry logiczne i umysłowe, gdzie aby zwyciężyć trzeba potrafić strategicznie myśleć. Często jest w ich również potrzebna umiejętność w grach karcianych czy też planszowych.

Windows Media Encoder 9-pl

Najnowszy Windows Media Encoder 9 - pl to program firmy Microsoft do pobrania za darmo, który służy do konwersji plików wideo i audio na format Windows Media.

Magix Music Maker

Magix Music Maker 15 jest programem, który umożliwia tworzenie muzyki dla użytkowników domowych. Narzędzie wyposażone jest w wiele opcji jak komponowanie, edycja, miksowanie czy nagrywanie własnych płyt CD i DVD. Najnowsza wersja programu ma 16 wirtualnych instrumentów, dzięki którym można nagrywać na 64 kanałach audio w tym samym czasie.

Vegas Movie Studio Platinum HD 10

Vegas Movie Studio Platinum HD zawiera wszystko co niezbędne do edycji wideo. Dzięki zastosowaniu tego oprogramowania w profesjonalny sposób stworzysz ciekawe projekty poziom, dźwięku, i DVD / Blu-ray Disc. Vegas Movie Studio Platinum 10 to zintegrowane narzędzie do tworzenia kompozycji wideo, oraz korekcji kolorów. Poza tym możesz miksować dźwięki na bazie 400 ekskluzywnych ścieżek dźwiękowych w 5.1 surround. Użyj Sound Forge Audio Studio do precyzyjnej edycji dźwięku i wzmocnienia projektów multimedialnych.

Vegas Movie Studio 9.0b

Vegas Movie Studio 9.0b to idealny program dla osób, posiadających niezwykłą wyobraźnię a przede wszystkim, kamerę! Jeśli posiadasz więc kamerę, kochasz wykonywać i oglądać różne sceny, nie zwlekaj, i pobierz pakiet. Tylko z nim pod własne sceny dodasz podkład muzyczny czy też umieścisz napisy. Bez problemu dodasz adekwatnie do własnej wizji, efekty specjalne. Wykonasz to ponadto, w błyskawicznym tempie!

Ulead DVD MovieFactory 6-plus

Obecne czasy wymagają od nas wielu innowacji. Istnieje multum osób, jakie do szkół, czy na studia, potrzebują wykonać pokazy slajdów, w czym idealnie może pomóc aplikacja Ulead DVD Movie Factory, zawierająca w sobie dokładnie wszystkie ku temu konieczne parametry.

Magix Movie Edit Pro 16 Plus 9.0.1.60

Magix Movie Edit Pro 16 Plus 9.0.1.60 jest jednym z najlepszym programów, które zajmują się profesjonalną obróbką plików video. Możliwa jest także ich edycja. Jest to prawdziwa gratka dla prawdziwych miłośników kamerowania, filmów, reżyserowania. Mogą się tu naprawdę realizować, gdyż program oferuje wstawianie różnych scen, nawet tych animowanych. Bez problemu można dodać dowolnie wybraną przez siebie ścieżkę dźwiękową.

Mortal Kombat 2

Mortal Kombat - gra - bijatyka, legenda. Działa na każdej platformie, łącznie z Windows Vista. Najlepsza i najbardziej znana bijatyka stworzona przez firmę Acclaim. Polecamy!

Heroes of Might & Magic I PL

Kultowa gra do pobrania za darmo już teraz! Heroes of Might & Magic I – pobierz całkowicie za darmo grę wszechczasów. HOMM 1 to prawdopodobnie najlepsza gra strategiczno-turowa ostatnich lat. Graj w świecie fantasy, rozwijaj swoje miasto i zbuduj niezwyciężone imperium – to wszystko w Heroes of Might and Magic I.

UltraISO Premium Edition 9.3 PL

Profesjonalny program do nagrywania płyt CD/DVD a także konwertowania i edytowania obrazów płyt CD/DVD teraz dostępny do pobrania za darmo i po polsku. Pobierz najnowszy UltraISO także dla Windows Vista – free download. Polecamy!

Kantaris 0.6.6

Kantaris 0.6.6, to atrakcyjny program do odtwarzania multimediów, oprócz standardowych plików video nieźle radzi sobie także z filmami DVD. Program jest w stanie odczytać formaty video i audio takie jak: AVI, MPEG, WMV, MOV, QuickTime, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA,OGG,MIDI,AC3, MP4, a ponadto wspomniane wcześniej filmy dvd.

Exif reader 3.00

Exif reader 3.00 jest programem stworzonym dla amatorów fotografii, chcących wyciągnąć z zdjęcia jak najwięcej informacji. Aplikacja odczytuje dodatkowe informację zapisanych w plikach EXIF.


3 Stron123>