Wyniki wyszukiwania dla frazy: "winamp po polsku"


Liczba znalezionych pozycji: 610
25 Stron123>»

Winamp

Najnowszy darmowy Winamp 5.55 po polsku, jako kolejna odsłona kultowego, najlepszego programu do odtwarzania multimediów, a w tym jakże popularnych plików audio mp3. Działa w pełni poprawie z systemem Vista.

NSIS 2.46

NSIS 2.46 tworzy instalatory dla systemu Windows.

XMPlay

Jest to najnowszy, darmowy program, który ostatnio zdobywa coraz większą popularność. Ma taką samą funkcję jak już dobrze nam znany Winamp- odtwarza pliki muzyczne. Możesz go bezpośrednio pobrać z naszej strony. Instrukcja obsługi jest w języku polskim, a więc nie będziesz miał problemów z poznaniem jego licznych i ciekawych funkcji.

Music Cube 1.0

Obecnie na rynku każdy z nas poszukuje w pełni trafnego program, w jakim mógłby odtwarzać muzykę. Jednym z nich jest perfekcyjny Musik Cube.

ATunes 2.0.1

Znalezienie idealnego dla naszych potrzeb odtwarzacza, niekiedy graniczy z cudem. Bardzo znaną aplikacją jest Winamp, lecz nie wszyscy z niego korzystają , za racji przekonań, czy wygody. Program a Tunes jest niezwykle funkcjonalny, a jego download jest zupełnie darmowy.

AIM

Aplikacja o nazwie AIMP jest to bardzo dobre i darmowe alternatywne narzędzie dla popularnego programu jakim jest oczywiście Winamp. Program służy oczywiście do odtwarzania różnego rodzaju plików muzycznych w wielu formatach.

Skype

Skype jest to komunikator głosowy oparty na sieci P2P, pozwala on między innymi przeprowadzać rozmowy tekstowe, głosowe i wideo. Najnowszy program skype jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Aplikację możemy również pobrać ze strony producenta po przez download. Program jest oczywiście dostępny w wersji po polsku.

Media Player Classic

Media Player Classic to stworzony przez firmę Microsoft w celu właśnie dania jakiegoś odtwarzacza dla użytkowników windowsa. Jest to bardzo ciekawa aplikacja możliwa do pobrania i bardzo ciekawa, warto się też zainteresować tą aplikacją za sprawą tego, iż jest ona prawdziwą rewolucją jeżeli chodzi o odtwarzanie. Jej wersja jest do pobrania na wielu stronach, występuje również polska wersja tej aplikacji. Media Player Classic (MPC) jest to kompaktowy odtwarzacz multimedialny dla systemu Microsoft Windows. Imituje wygląd starego ale prostego Windows Media Player 6.4, ale zawiera większość opcji i funkcji znanych z nowoczesnych odtwarzaczy multimedialnych. On i jego spadkobiercy są to standardowe odtwarzacze multimediów w K-Lite Codec Pack i Combined Community Codec Pack.

Monkey's Audio

Darmowy program Monkey’s Audio to propozycja specjalnie dla tych użytkowników, którzy nie lubią formatu MP3 ze względu na jego słabszą jakość. Monkey’s Audio jest programem do pobrania za free nie tylko na stronie producenta, ale także poprzez link który podajemy w naszym serwisie. Pobierz więc jeszcze dzisiaj Monkey’s Audio i ciesz się w końcu świetną jakością twoich ulubionych piosenek bez konieczności zapełniania całego dysku wielkimi plikami WAV! Monkey’s Audio jest jednym z najlepszych programów do kompresji dźwięku, a co również istotne, jest całkowicie darmowy. Można więc nim dowolnie zgrywać pliki z naszych ulubionych płyt audio, nie tracąc przy tym świetnej jakości.

Milionerzy 2 Online PL

Druga wersja gry Milionerzy Online, która pozwala na toczenie rozgrywki przez internet przy pomocy przeglądarki internetowej. Wejdź i graj online za darmo!

Thunderbird 2.0.0.21 Portable

Mozilla Thunderbird Portable to jeden z najlepszych darmowych klientów poczty email najmniejszych - jeden plik, który można uruchomić na USB - portable!. Obsługuje protokóły pop3, imap, smtp. Łatwo integruje się z Outlook i działa bezproblemu pod Windows Vista i XP na USB. Możesz zabrać go ze sobą wszędzie - thunderbird na pendrive

Milionerzy Online PL

Kolejna wersja nowej gry Milionerzy, Online PL. To edycja gry, w którą można zagrać Online przez internet przy pomocy przeglądarki internetowej. Wersja gry już teraz pobija rekordy popularności wśród pasjonatów.

IrfanView

Pobierz najnowszy darmowy IrfanView 4.20 PL po polsku! Jest to najnowsza wersja IrfanView pod Vista. Świetny program do przeglądania, katalogowania i obróbki zdjęć za darmo, który obsługuje prawie wszystkie formaty zdjęć. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze, a oferuje zaawansowane możliwości.

VistaMizer 3.1.0.0 PL

Najnowszy program do zmiany wyglądu XP na Vista, dzięki któremu odświeżycie stare przyzwyczajenia. Dzięki swojemu niedużemu rozmiarowi bezproblemowo funkcjonuje w systemach Windows.

PrimoPDF

Program do tworzenia, edycji znanych i lubianych plików w formacie PDF. Łatwy w obsłudze i przede wszystkim darmowy. Zapraszamy do pobrania.

Google Chrome 3 PL

Google Chrome 3 to najnowszy produkt Google. Niezwykle szybka i przyjazna dla użytkownika przeglądarka internetowa dostępna za darmo, również po polsku. Oferowana przeglądarka do pobrania posiada szereg nowych funkcji. Pomimo, że Google Chrome działa niezwykle stabilnie i szybko twórcy zapewniają, że może i będzie jeszcze lepiej. Najnowszy Chrome 3 okazał się dokładnie tym, co zapowiadano.

Real Alternative

Popularny pakiet multimedialny zawierający Media Player Classic, zestaw kodeków oraz wtyczki RealMedia do przeglądarek internetowych. Obsługuje odtwarzanie wielu popularnych formatów oraz m.in rmvb. Pakiet real media alternative jest do pobrania za darmo po polsku.

XnView

XnView to ciekawy program do edycji i obróbki plików graficznych. Aplikacja obsługuje ponad 400 formatów graficznych, pozatym jej podstawowym zadaniem jest szybkie przeglądanie i katalogowanie obrazów.

Word Viewer

Program Microsoft Office Word Viewer 2007 pozwala na podgląd dokumentów .doc utworzonych przez program Microsoft Word 97,2000, 2002, 2003, 2007, XP. Word Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Word Viewer 2007 i podgląd dokumentów word będzie prostszy.

Internet Explorer

Najnowsza wersja internet explorer 8.0 po polsku pod Windows XP wydana przez Microsoft. W dalszym ciągu najpopularniejsza przeglądarka internetowa rozwija się do wersji 8. Poprawiono stabilność pracy z przeglądarką, rozbudowany interfejs oraz co najistotniejsze - zintegrowano zupełnie nowy silnik renderujący witrynę, zgodny ze standardami w3.

PowerPoint Viewer

Program Microsoft Office Power Point Viewer 2007 umożiwa przeglądanie prezentacji w formacie .ppt utworzonych w programie Microsoft Power Point 97 i jego kolejnych wersjach. Power Point Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Power Point Viewer 2007 i ciesz się przeglądarką w pełni funkcjonalnych prezentacji .ppt

MicroWorld eScan Toolkit Utility (MWAV) 9.5.5 PL

MicroWorld eScan Toolkit Utility (MWAV) to darmowy skaner antywirusowy przeznaczony do wykrywania I usuwania złośliwego oprogramowania na systemach Windows 2000, XP, Vista. MWAV dostępny za darmo w wersji po polsku potrafi zlokalizować I usunąć wirusy, programy szpiegujące, reklamowe, robaki internetowe, keyloggery, dialery oraz inne programy szkodliwe.

Adobe Photoshop CS4 PL

Jeden z najpopularniejszych programów do obróbki grafiki, zdjęć. Każdy szanujący się grafik winien znać Photoshop'a. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej na licencji trial, która umożliwia darmowe testowanie programu w całej okazałaości przez ustaloną z góry liczbę dni (zwykle 30 dni), a następnie trzeba wykupić licencję.

SoulSeek

SoulSeek to aplikacja pozwalająca na wyszukiwanie i odnajdywanie plików muzycznych w formacie mp3. Aplikacja jest całkowicie darmowa. Zajmuje niewiele (niecały 1mb), a dostarcza nam ogrom możliwości w odnajdywaniu naszych ulubionych hitów muzycznych.

Free Video Downloader 1.5 PL

Najnowszy Free Video Downloader to darmowy program służący do pobrania filmu prosto ze strony portalu. Free Video Downloader obsługuje najpopularniejsze portale takie jak: YouTube.com, video.google.com, break.com oraz wrzuta.pl, smog.pl, maxior.pl. Program pracuje na systemie Windows XP oraz Vista, a także na starszych wersjach. Free Video Downloader oferuje interfejs po polsku, co znacznie ułatwia obsługę aplikacji.


25 Stron123>»