Wyniki wyszukiwania dla frazy: "u Torrent"


Liczba znalezionych pozycji: 46
2 Stron12>

Fast Torrent 2.5.0.0

Najnowszy Fast Torrent to darmowy program służący do pobierania plików z sieci Torrent. Do pobrania Fast Torrent dla Windows XP i Vista za darmo. Program Fast Torrent dostępny do ściągnięcia nie oferuje interfejsu po polsku. Pobierz najnowszy darmowy Fast Torrent do pobierania plików.

Turbo Torrent 1.1.6

Turbo Torrent to program, który służy do bezpośredniej wymiany plików i korzysta z technologii Bit Torrent. Jest to kolejny program posiadający licencję Freeware. Program cieszy się ogromną popularnością, a jego twórcy cały czas na bieżąco uaktualniają go i rozbudowują interfejs, tak aby program był jeszcze bardziej łatwiejszy w obsłudze i pracowało się z nim miło i przyjemnie.

Arctic Torrent 1.2.3

Arctic Torrent to prosty klient P2P, który korzysta z sieci BitTorrent.

Alltorrent 2.2

Najnowsza wersja programu do wymiany plików w sieci P2P "Torrent" stworzony przez Twórców ALLPlayera.

BitTorrent

BitTorrent jest niezwykle popularnym klientem sieci torrent. Cechuje się dużą prostotą obsługi i osiąganiem wysokich transferów podczas pobierania. Wyposażony jest jedynie w niezbędne opcje, dlatego nie zajmuje wiele miejsca na twardym dysku. Służy do bezpośredniej wymiany plików między użytkownikami tej sieci. Najlepszy Klient sieci torrent – BitTorrent do pobrania za darmo free download. Dostępne takż spolszczenie BitTorrent i BitTorrent PL po polsku – ściągnij BitTorrent bezpłatnie z Webnology.pl.

ABC

ABC to najnowszy klient sieci Torrent. Program służy do pobierania plików z sieci. Jest bardzo prosty w obsłudze i poradzi sobie z nim każdy użytkownik. Program oprócz tradycyjnego ściągania oferuje wiele innych interesujących opcji. Aplikacja oferuje takie opcje, jak ściąganie plików w tym samym oknie, kolejkowanie plików, zatrzymywanie i wznawianie transferów czy odczytywanie plików.

BitTornado

BitTornado jest bardzo prostym, darmowym klientem sieci torrent, za pomocą którego można pobierać z sieci pliki. Program jest do ściągnięcia za darmo ze strony producenta lub też z naszego serwisu.

Azureus Vuze

Jeden z lepszych i najszybszych klientów p2p do pobrania za darmo – pobierz Azerus VUZE dla Windows Vista. Konfiguracja programu jest dziecinnie łatwa. Program umożliwia pobieranie plików z Internetu – filmy, mp3, programy, gry. Pamiętajmy jednak, aby nie łamać polskiego prawa przy pobieraniu plików.

BitLord

Nowoczesny, darmowy program BitLord, który można pobrac za darmo w polskiej wersji językowej z naszej strony, to prosty w obsłudze i wydajny klient p2p. Służy on do pobierania plików torrent.

BitSpirit

Kolejna edycja jednego z najlepszych klientów sieci Torrent do pobrania za darmo – BitSpirit free download. Program działa z Windows Vista i nie stwarza problemów podczas instalacji. Polecamy BitSpirit po polsku jako najlepszy klient torrent.

Qtorrent

Qtorrent to program służący do bezpośredniego pobierania plików z internet.

BitComet

Najnowszy klient sieci torrent cieszący się ogromną popularnością w świecie p2p. Zapraszamy do pobrania nowej wersji, która została poprawiona oraz wzbogacona o nową funkcjonalność. Jeden z najniezawodniejszych klientów sieci Torrent.

The Sims 2 Moda z H&M - H&M Fashion Stuff

The Sims 2 Moda z H&M - H&M Fashion Stuff jest kolejnym z serii niesamodzielnym rozszerzeniem do Simsów 2. Pobiersz oficjalny dodatek dla gry The Sims 2 za darmo po polsku – The Sims 2 PL. Tym razem Maxis wraz z Electronic Arts zdecydowało się na umieszczenie w swojej już kultowej grze produktów znanej szwedzkiej marki Hennes & Mauritz zajmującej się od przeszło 50 lat projektowaniem oraz produkcją zarówno męskiej jak i damskiej odzieży.

American Army Special Forces

American Army Special Forces to darmowa gra akcji, która została specjalnie zaprojektowana przez armię Stanów Zjednoczonych. Jej głównym zadaniem jest kształtowanie światopoglądu na temat armii wśród młodych obywateli. Cechuje się niezwykłym realizmem i przykuwającą oko grafiką.

The Sims 2 Własny Biznes - Open for Business

The Sims 2 Własny Biznes - Open for Business to trzeci z kolei niesamodzielny dodatek do bestsellerowej serii gier wydanych przez studio Maxis. Rozszerzenie to rozbudowuje wątek ekonomiczny gry w sposób dość znaczący. Mianowicie zaraz po zainstalowaniu nowego dodatku zyskujemy szereg przydatnych opcji umożliwiających nam stworzenie własnego biznesu.

The Sims 2 Zestaw Świąteczny - Christmas Party Pack

Najnowszy n prawdopodobnie najlepszy świąteczny dodatek do pobrania za darmo The Sims 2 Zestaw Świąteczny - Christmas Party Pack free download. The Sims 2 Zestaw Świąteczny - Christmas Party Pack jest tym, o czym każdy fan Simów marzy w okresie świąt Bożego Narodzenia. Sprawdźmy!

Bit Comet Ultra Accelerator 3.5.0.0

Torrenty stały sie bardzo popularnym źródłem różnego rodzaju plików, jakie pobiera coraz więcej osób. dlatego też został stworzony program, jaki znacznie przyśpiesza proces pobierania poszczególnych plików.

Easy Vista Manager 2.1.7 PL

Najnowszy Easy Vista Manager to program, który pokazuje informacje o systemie operacyjnym i sprzęcie. Jest do pobrania za darmo – free download Easy Vista Manager. Pobierz Easy Vista Manager i zoptymalizuj swój komputer – poznaj informacje o systemie.

uTorrent

Poznaj program uTorrent, dowiedz się do czego służy i skąd go można pobrać. Pobierz najnowszy darmowy klient do ściągania plików z sieci torrent. uTorrent 1.8.4 jest w pełni po polsku i działa bez problemu pod Vista. Jest to najmniejszy (ok. 260kb) program do łączenia się w sieci Torrent (BitComet, Azerus), a jednocześnie najbardziej zaawansowany. Pobierz uTorrent już teraz i przekonaj się o jego zaletach!

The Sims 2 Seasons Digital Download Patch - Cztery Pory Roku

The Sims 2 Seasons Digital Download Patch to najlepszy patch do gry The Sims II – możemy modyfikować pory roku, bawić się w śniegu i jesiennych liściach, a także obliguje nas do wykonywania sezonowych prac i obowiązków. The Sims 2 Seasons Digital Download Patch PL - Cztery Pory Roku - jest do pobrania za darmoi po polsku – free download także dla Windows Vista.

BitLord

Aplikacja o nazwie BitLord jest to kolejny, aczkolwiek bardzo szybki i funkcjonalny klient sieci peer-to-peer. Dzięki niemu można w szybki i prosty sposób pobierać pliki z internetu, które są udostępniane przez innych użytkowników sieci.

Alien Trilogy

Jedna z najbardziej kultowych gier dawnych lat - Alien Trilogy teraz kompatybilna nawet z Windows Vista! Pobierz Alien Trilogy i przekonaj się, że nawet tak wiekowe gry trzymają w napięciu.

Panzer General

Panzer General to jedna z tych gier, które długo pracowały na swój sukces. Wydana w 1994 roku przez studio Strategic Simulations Inc. gra strategiczna zdobywając rzeszę fanów okrzyknięta została w 1996 roku (sic!) najlepszą grą strategiczną.

Shareaza

Shareaza 2.4 to znakomity klient do wymiany plików w sieci p2p. Umożliwia łączenie się z Gnutella, Gnutella2 oraz eDonkey2000. Obsługuje również system Torrent, dlatego może konkurować z innymi programami tego typu. Polecamy w wersji polskiej za darmo!

Azureus Ultra Accelerator

Najnowsza aplikacja Azureus Ultra Accelerator jest to darmowy i bardzo dobry program będący kolejnym klientem sieci torrent, dzięki któremu możliwe jest pobieranie orz oczywiście udostępnianie plików. Warto jednak pamiętać, że Azureus Ultra Accelerator, który jest dostępny także po polsku, jest dość niestandardowym klientem peer to peer i znacznie różni się od takich popularnych klientów p2p jak na przykład eMule czy też mlDonkey.


2 Stron12>