Wyniki wyszukiwania dla frazy: "tux paint"


Liczba znalezionych pozycji: 14

Paint.NET 3.36 Final PL

Profesjonalny program do edycji i tworzenia grafiki Paint.NET 3.36 Final teraz do pobrania za darmo w wersji polskiej - Paint.NET 3.36 Final PL. Polecamy!

Paint Shop Pro Photo X2 Ultimate

Corel Paint Shop Pro X2 jest cenionym na świecie produktem firmy Corel Corporation przeznaczonym dla użytkowników komputerów osobistych wykorzystujących takie systemy jak: Windows 2000/XP/Vista. Program polecany przez Webnology.pl jako najlepsze darmowe narzędzie do obróbki zdjęć i grafiki.

Paint.NET

Paint NET to kolejny program do obróbki zdjęć i obrazów. Paint NET jest programem stworzonym do tworzenia i edycji grafiki rastrowej.

Corel Paint Shop Pro Photo XI 11.20-pl

Najnowszy produkt firmy Corel potrafi o wiele więcej od swego poprzednika i nadal może równać się ze światowymi markami, które zajmują się tematyką obróbki grafiki rastrowej. Posiadane przez program możliwości są naprawdę wielkie i pozwala nam to na edycję grafik w praktycznie każdego rodzaju filtrach, jakie tylko są dostępne w innych tego typu programach. Nie zapomnijmy również o tym, że program ten jest w stu procentach w polskiej wersji językowej, co ułatwi pracę polskim użytkownikom. Program niestety nie jest płatny, jednak jego wersja trial jest możliwa do pobrania z wielu serwisów oferujących programy.

Ultimate Paint Standard 2.88-le

Ultimate Paint Standard 2.88 –le to narzędzie którego celem jest kreacja i reedycja obrazów o charakterze rastrowym. Program ten posiada wiele opcji o charakterze podstawowym jak również subsydiarnym, nie koniecznie zwianym z grafiką. Wspominając o opcjach bazowych nie można pominąć pędzla, gumki czy też możliwości wstawiania geometrycznych kształtów, kopiowania, pipety, zaznaczania oraz narzędzia wiadra którego celem jest wypełnienie.

CorelDRAW Graphics Suite X4 14 PL

Kolejna nowość na rynku aplikacji graficznych, tym razem słynnej serii CorelDRAW w wersji X4 oczywiście po polsku. Zobacz co niesie ze sobą aplikacja, jakie nowości czekają użytkowników w tej odsłonie.

PhotoFiltre 10.2.0

PhotoFiltre 10.2.0 to najnowszy darmowy program do obróbki zdjęć. Aplikacja obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne, w tym również EPS, TIFF, PSD (Adobe PhotoShop) i PSP (Paint Shop Pro). Pełna współpraca z systemami Windows 2000, XP, Vista, 7. Program dostępny w wersji angielskiej, istnieje możliwość pobrania nakładki po polsku.

OpenOffice.ux.pl 3.2.0-3

Jeden z najlepszych i najbardziej powszechnych pakietów biurowych, który powstał od ludzi dla ludzi jest OpenOffice, który pozwala nam na prace w edytorze tekstu, arkuszu kalkulacyjnym oraz innym programom, które możemy spotkać w Microsoft Office. Pakiet ten zawiera wszelkie programy, które w swojej budowie i zastosowaniu przypominają ten od Microsoftu. Co ciekawsze pakiet został napisany w Open Source, co oznacza, że jest to pakiet nie tylko w stu procentach darmowy, ale również jest to pakiet biurowy, który można zmieniać dowolnie, jeżeli wiemy, jak to robić. Pakiet też jest w wersji polskiej, co pewnie umili pracę wielu osobom, które mieszkają w Polsce.

Photo Studio 6.0

Darmowy Photo Studio 6.0 jest to najnowszy program firmy ArcSoft, który służy do kompleksowej edycji zdjęć. Ten pakiet programowy wyposażony został przez producentów w ogromną ilość zaawansowanych narzędzi przeznaczonych do obróbki obrazu. Dla osób poszukujących zaawansowanego narzędzia graficznego do obróbki zdjęć, Photo Studio 6.0 będzie idealnym rozwiązaniem. Program ten jest dostępny za darmo do ściągnięcia za free w wersji trial.

CCleaner

To co doskonałego wsobie ma właśnie CCleaner. Ccleaner to świetny program do czyszczenia swojego komputera, on bardzo ułatwia procesy związane z poprawą funkcjonowania naszego sprzętu komputerowego i sprawia również to że o wiele łatwiej jest pracować na sprzęcie komputerowym, gdyż komputer wyraźnie przyśpiesza. Program jest do pobrania na stronie producenta za pewną opłatą, jednak gwarantuje on świetne działanie i naprawdę wysoką funkcjonalność na którą należy zwrócić koniecznie uwagę. Program Ccleaner to jest rewolucja jeżeli chodzi o czyszczenie swojego komputera i usuwanie zbędnych zasobów. Funkcje programu Ccleaner są różne i rozbudowane. Tak naprawdę widać że z każdą aktualizacją do pobrania pojawia się coś nowego i ciekawego, co sprawia że ten program jest jeszcze bardziej funkcjonalny i że lepiej się sprawuje, co pokazuje zadowolenie użytkowników.

CORELDRAW

Chcemy wam zaoferować rewelacyjny produkt jakim jest Corel Draw. Jest to program najwyższej jakości i dostępny do polsku, otóż czym on jest? Jest on w skrócie programem służącym do projektowania grafiki wektorowej i do tworzenia rożnych projektów graficznych. Wersja trial do pobrania jest na wielu stronach internetowych, a naprawdę warto. Jest dostępna ona po polsku i tutaj też warto się skupić na tym jakie korzyści mogą płynąć z użytkowania takiego właśnie programu, a prawdą jest że korzyści są olbrzymie i warto korzystać właśnie z tego programu. Jest wersja po polsku i warto z niej korzystać, a teraz może trochę słów o samym programie.

The GIMP

GIMP to bez wątpienia najlepszy program graficzny, który jest dostępny do pobrania za darmo – całkowicie za free. Najnowsza wersja programu do edycji i tworzenia grafiki rastrowej to m.in tutoriale, dodatki i pluginy, edycja plików PSD, ESP, pędzle (brushes), drukarki ghostscriptowe, warstwy (layers) i wiele, wiele więcej. Pobierz za darmo GIMPa i przekonaj się o jego zaletach (także dla Windows Vista i Linux) - free download.

WinSnap

WinSnap jest całkowicie darmowym programem, do którego można pobrać nakładkę po polsku. Program ten służy nam do tworzenia tak zwanych zrzutów ekranu, z których dosyć często korzystamy, a które czasem sprawiają sporo problemu z usuwaniem niechcianych okienek. WinSnap jest programem, który zdecydowanie ułatwi nam życie pozwalając bardzo łatwo i szybko zrobić zrzut ekranu, okna czy konkretnego obszaru. Do pobrania za darmo programu WinSnap nie potrzeba znajomości języka angielskiego, ani podczas korzystania z niego. WinSnap daje wiele możliwości, a przy tym jest banalny w obsłudze!