Wyniki wyszukiwania dla frazy: "testy na prawojazdy "


Liczba znalezionych pozycji: 20

Testy

Program Testy na prawo jazdy 2009 kategorii B to idealna aplikacja dla osób przygotowujących się do teoretycznego egzaminu na prawo jazdy. Dzięki losowym zestawom pytań, punktowaniu odpowiedzi poczujesz się jak na prawdziwym egzaminie. Program pozwala przeglądać listę pytań.

3DMark 2005

3DMark 2005 Build 1.3.0 jest to profesjonalny program dzięki któremu przetestujemy naszego domowego peceta, a w szczególności znajdujący się w środku akcelerator graficzny. Aplikacja do pobraina została wyprodukowana przez firmę Futuremark Corporation dla komputerów z zainstalowanym systemem Windows 2000 lub XP. Wersja 2005 w pełni wykorzystuje biblioteki DirectX 9 dzięki czemu jeśli tylko mamy sprzęt korzystający z tego pakietu to ten benchmark z pewnością pokaże na co stać naszego blaszaka

Nero DiscSpeed

Aplikacja o nazwie Nero DiscSpeed jest to bardzo dobre narzędzie dostępne po polsku, dzięki któremu można przeprowadzić różnego rodzaju testy napędów CD oraz DVD. Jest to naprawdę bardzo przydatna aplikacja, szczególnie w przypadku występowania jakichkolwiek błędów w napędach.

Prawo jazdy - kategoria C 2010.11

Prawo jazdy - kategoria C 2010.11 pomaga w perfekcyjnym przygotowaniu się do teoretycznej części egzaminu na prawo jazdy kategorii C (samochód ciężarowy).

Prawo jazdy - kategoria D 2010.11

Program Prawo jazdy - kategoria C 2010.11 ułatwi ci trening przygotowawczy do teoretycznej części egzaminu, który pozwoli ci na uzyskanie prawa jazdy kategorii D, czyli na autobusy.

PowerMax

PowerMax jest narzędziem diagnostycznym, które służy do testowania dysków twardych dwóch producentów: Maxtor oraz Quantum. Aplikacja ta potrafi wykrywać błędy i problemy jakie występują podczas pracy naszego dysku. Najnowszy program ATI Tray Tools jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Narzędzie to jest również do pobrania poprzez download ze strony producenta. Program niestety nie jest po polsku.

Egzamin maturalny - język niemiecki 1.0

Egzamin maturalny - język niemiecki 1.0 to program dla przygotowujący się do matury z języka niemieckiego. Szybko i skutecznie przygotuje cię do tego ważnego egzaminu.

Everest Corporate Edition 5.50.2100

Everest Corporate Edition 5.50.2100 to najnowszy bardzo rozbudowany polski program do diagnostyki komputera. Posiada wiele funkcji, które skutecznie ochronią twojego peceta.

RightMark Audio Analyzer 6.2.3

Dzięki programowi takiemu jak RightMark Audio Analyzer 6.2.3. każdy użytkownik może bez najmniejszego problemu poddawać posiadane przez siebie różnego typu urządzenia audio przeróżnym, bardzo zróżnicowanym co do gatunku testom fizycznym czy systemowym. Przeprowadzanie tych testów wyposażone jest w stosunkowo dużą liczbę odmiennych parametrów takich jak np. badanie częstotliwości dźwięku, stopnia szumów dźwiękowych, czy badania czy w dźwięku pojawiają się zakłócenia.

Bit Comet Ultra Accelerator 3.5.0.0

Torrenty stały sie bardzo popularnym źródłem różnego rodzaju plików, jakie pobiera coraz więcej osób. dlatego też został stworzony program, jaki znacznie przyśpiesza proces pobierania poszczególnych plików.

Nokia Monitor Test

Nokia Monitor test jest to bardzo przydatny program dla użytkowników, którzy chcą sprawdzić czy wszystko jest w porządku z ich monitorami lub z monitorami, które zamierzają kupić. Najnowszy program Nokia Monitor test jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Narzędzie to jest również do pobrania poprzez download ze strony producenta. Program niestety nie jest po polsku.

Profesor Henry Idioms & Phrasal Verbs 1.0

Profesor Henry Idioms & Phrasal Verbs 1.0 – nauka języka angielskiego dla zaawansowanych.

DrEryk 3.01.03

Program skracający czas pracy personelu medycznego i pomagający podnosić jakość obsługi pacjentów.

Prawo Jazdy - Kategoria B

Aplikacja jaką jest Prawo Jazdy - Kategoria B to w istocie zestaw niemalże pięciuset pytań wraz z odpowiedziami, które mają na celu przygotowanie użytkownika do zdania egzaminu teoretycznego na prawo jazdy w kategorii B.

Profesor Pedro Rozumienie ze słuchu i Konwersacje 1.0

Profesor Pedro Rozumienie ze słuchu i Konwersacje 1.0 jest najnowszym multimedialnym programem kształtującym umiejętność bezproblemowego posługiwania się językiem hiszpańskim. Program wydawnictwa EDGARD jest dostępny w polskiej wersji językowej i można go pobrać za darmo w wersji demo.

Dzieje ludzi Egipt 2.0

Nauka prehistorii i historii ludzkości jest często bardzo ciężka, szczególnie, że nauczyciele rzadko potrafią dać sobie radę z uczenie w ciekawy sposób, dlatego też wiele osób może sięgnąć po programy edukacyjne z serii Dzieje Ludzi.

Comodo System Cleaner 2.2.135611.5

Comodo System Cleaner 2.2.135611.5 – najnowszy darmowy program do optymalizacji systemu Windows. Comodo System Cleaner 2.2.135611.5 to bezpłatny pakiet narzędzi, które optymalizują system. Program usuwa niepotrzebne pliki i wpisy w rejestrze. W rezultacie nasz komputer będzie działał szybciej.

Spybot Search & Destroy

Spybot search&destroy jest konkuretem programu Ad-Ware w dziedzinie programów antyspyware. Jego wyższość polega na tym, że jest całkowicie darmowy. Jest jednym z najskuteczniejszym antyspyware, antymalware dla naszego komputera osobiste. Pobierz darmowy Spybot S&D po polsku!

CoreEditor 1.7.15

Core Editor 1.7.15 to program dość dobrze znany w środowisku internatów. Jego podstawową funkcją jest ułatwianie użytkownikom procesu tworzenia stron internetowych, edycji ich skryptu a także przystosowywanie już gotowych do nowszych standardów i wymogów sieci.

Ad-Aware Free 2008 7.1

Ad-Aware jest programem firmy Lavasoft. Służy do wyszukiwania i niszczenia programów typu spyware i adaware. Prawdopodobnie najskuteczniejszy antyspyware do oczyszczania naszego systemu z robaków. Darmowy Adaware do pobrania w wersji 2008 free.