Wyniki wyszukiwania dla frazy: "test drive unlimited"


Liczba znalezionych pozycji: 28
2 Stron12>

Test Drive Unlimited

Test Drive Unlimited to kolejna część serii gier wyścigowych, którą od ponad 20 lat widzimy na ekranach różnych platform. Tym razem mamy okazję przenieść się na hawajską wyspę, która oprócz niesamowitych krajobrazów, oferuje szybkie samochody i mnóstwo odpowiednich torów...

IBM - Hitachi Drive Fitness Test 4.15

IBM - Hitachi Drive Fitness Test 4.15 jest darmowym programem służącym do sprawdzania czy dysk twardy nie posiada żadnych uszkodzeń.

Test Speed XP

Test Speed XP 2006 pl jest najnowszym programem służącym do mierzenia szybkości komputera.

Acronis Drive Cleanser 6.0-build-691-pl

Arconis Drive Cleanser pozwoli nam na trwałe i pewne usunięcie wszystkich wskazanych przez nas plików i danych z dysku twardego.

Nokia Monitor Test

Nokia Monitor test jest to bardzo przydatny program dla użytkowników, którzy chcą sprawdzić czy wszystko jest w porządku z ich monitorami lub z monitorami, które zamierzają kupić. Najnowszy program Nokia Monitor test jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Narzędzie to jest również do pobrania poprzez download ze strony producenta. Program niestety nie jest po polsku.

Egzamin maturalny - historia 1.0

Egzamin maturalny - historia 1.0 poduczy cię do matury.

GMail Drive 1.0.16

GMail Drive to niewielkiej wielkości program, pozwala na uwidocznienie konta użytkownika poczty Google GMail dla systemu operacyjnego. Wyświetla się w postaci O programie wirtualnego dysku w folderze Moje Dokumenty.

Digital Image Recovery 1.47

Digital Image recovery służy do odzyskiwania plików graficznych, które zostały wykasowane z kart pamięci.

Prawo jazdy - kategoria C 2010.11

Prawo jazdy - kategoria C 2010.11 pomaga w perfekcyjnym przygotowaniu się do teoretycznej części egzaminu na prawo jazdy kategorii C (samochód ciężarowy).

Prawo Jazdy - Kategoria T 1.01

Program Prawo Jazdy - Kategoria T 1.01 idealnie przygotuje cię do egzaminu. Jeśli masz zamiar zdawać prawo jazdy w kategorii T czyli na traktor i inne pojazdy rolnicze niezbędne będzie zainstalowanie programu Program Prawo Jazdy - Kategoria T 1.01. Aplikacja zawiera 420 różnych pytań. Do niektórych pytań dołączone są obrazki przedstawiające sytuacje drogowe.

PowerMax

PowerMax jest narzędziem diagnostycznym, które służy do testowania dysków twardych dwóch producentów: Maxtor oraz Quantum. Aplikacja ta potrafi wykrywać błędy i problemy jakie występują podczas pracy naszego dysku. Najnowszy program ATI Tray Tools jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Narzędzie to jest również do pobrania poprzez download ze strony producenta. Program niestety nie jest po polsku.

Avira AntiVir

Avira Antivirus jest produktem z niemieckiej stajni producenta oprogramowania antywirusowego. Te programy działają świetnie i można tez powiedzieć że są niezawodne. Programy antywirusowe w tej chwili w tej klasie maja duża konkurencje, ale wyraźnie wyprzedza całość właśnie avira. Avira jest do pobrania na stronach producenta, po zakupieniu licencji. Również download aktualizacji jest prosty i opisany w późniejszych etapach. To już w tej chwili żaden problem, by mieć ten program po polsku,gdyż producent zaczął już ją bieżąco wydawać. Program występuje w wersji bezpłatnej dla użytkowników prywatnych, oraz płatnej licencjonowanej dla firm. Wszystkie są dostępne dla do ściągnięcia.

EnhanceMySe7en 2.11.1 Free

EnhanceMySe7en 2.11.1 Free jest to program służący do optymalizacji i konfiguracji najnowszego Windows 7. Bardzo ciekawa aplikacja, którą jest do pobrania za darmo, download programu producent udostępnił za free.Windows 7 jest programem, który działa szybko i efektywnie zastępuje Windows XP i Vista, ale EnhanceMySe7en może jeszcze zwiększyć jego wydajność.

Cywilizacja II - Civilization 2

Cywilizacja 2: Próba Czasu PL – Civilization II: Test of Time to druga edycja gry strategicznej Civilization I. Cywilizacja 2: Próba Czasu teraz także dla Windows Vista i Windows XP. Pobierz najlepszą grę strategiczną wszechczasów - Civilization II: Test of Time – free download.

UDPixel

UDPixel jest to bezpłatny program, który ułatwia wykrycie a nawet naprawę tak zwanych martwych pikseli w monitorach LCD, które są efektem wady fabrycznej matrycy lub uszkodzenia monitora. Najnowszy program UDPixel do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Narzędzie jest również do pobrania poprzez download ze strony producenta. Program niestety nie jest po polsku.

Norton AntiVirus

Znany przez wszystkich NortonAntivirus, jest to jedna z lepszych aplikacji antywirusowych, jest ona do zakupienia na stronie, gdzie można wybrać wersję elektroniczną bądź wersję płytową. Program jest dostępny po polsku jest i warto z niego skorzystać. Do ściągnięcia jest też wiele łatek, nowych baz wirusów i masa ciekawych elementów oprogramowania, wiec zachęcam do pobierania gdyż to jest naprawdę fantastyczna rzecz.

UltraISO Premium Edition 9.3 PL

Profesjonalny program do nagrywania płyt CD/DVD a także konwertowania i edytowania obrazów płyt CD/DVD teraz dostępny do pobrania za darmo i po polsku. Pobierz najnowszy UltraISO także dla Windows Vista – free download. Polecamy!

Chemix .NET 4.0.2.0

To darmowe narzędzie wspomagające naukę chemii, dostarczając różne narzędzia pomocne w trakcie wykonywania obliczeń chemicznych lub podczas pracy w laboratorium. Chemix .NET zawiera kilka modułów: układ okresowy pierwiastków, słownik chemiczny, tablice chemiczne, kalkulator mas molowych, przelicznik jednostek, a także przeglądarkę struktur molekularnych.

3DMark 2005

3DMark 2005 Build 1.3.0 jest to profesjonalny program dzięki któremu przetestujemy naszego domowego peceta, a w szczególności znajdujący się w środku akcelerator graficzny. Aplikacja do pobraina została wyprodukowana przez firmę Futuremark Corporation dla komputerów z zainstalowanym systemem Windows 2000 lub XP. Wersja 2005 w pełni wykorzystuje biblioteki DirectX 9 dzięki czemu jeśli tylko mamy sprzęt korzystający z tego pakietu to ten benchmark z pewnością pokaże na co stać naszego blaszaka

G DATA TotalCare 2011

Twój komputer narażony na różnego typu wirusy, musi być na nie przygotowany. Aby zapobiec zainfekowaniu, zainstaluj program G DATA TotalCare 2011. Jest to fantastyczny program a właściwie pełny pakiet antywirusowy. Żaden haker nie włamie się już do Twojego systemu ani żaden wirus nie zawita.

3D Mark Vantage 1.0.2

3D Mark Vantage 1.0.2 to jeden z najnowszych programów, za pomocą którego można bez większych problemów sprawdzić, jak wydajne są karty graficzne Przed zdobyciem tego programu warto się dowiedzieć, że niezbędnych jest kilka wymagań, jakie powinien spełniać komputer, aby 3D Mark Vantage 1.0.2 mógł zostać uruchomiony. Przede wszystkim niezbędny jest CPU, który obsłuży SSE2- jedną z instrukcji. Co więcej, potrzeba jest karta graficzna, która jest kompatybilna z programem DirectX 10. Istotna również jest wielkość ekranu – powinna mieścić się w rozdzielczości około 1280x1024.

ATITool

ATITool jest narzędziem do podkręcania twojej karty graficznej. Najnowszy program ATITool test jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Narzędzie to jest również do pobrania poprzez download ze strony producenta. Program niestety nie jest po polsku.

aTuner

aTuner to małe narzędzie, służące do zmiany ustawień kart graficznych firm nVidia i ATI. Najnowszy program aTuner test jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Narzędzie to jest również do pobrania poprzez download ze strony producenta. Program niestety nie jest po polsku.

Karaluch 1.2 PL

Najnowszy Karaluch to komunikator internetowy bazujący na protokóle popularnego Gadu-Gadu, tak samo jak GG zapewnia prawidłowe działanie na komputerach z zainstalowanym systemem Windows XP oraz Vista. Darmowy Karaluch do pobrania to uproszczona, odchudzona wersja GG przeznaczona do komunikacji z użytkownikami tej właśnie sieci. Oczywiście program oferowany do ściągnięcia jest w wersji po polsku.

Kaspersky Internet Security 2011-11.0.1.400

Najnowszy program zabezpieczający korzystanie z internetu Kaspersky Internet Security 2011 zapewnia użytkownikowi nieustanną ochronę podczas pracy i zabawy z internetem. Dzięki tej aplikacji można czuć się zupełnie bezpiecznie i nie obawiać się ataków ze strony cyberprzestępców czy też złośliwego oprogramowania.


2 Stron12>