Wyniki wyszukiwania dla frazy: "symulator farmy 2008"


Liczba znalezionych pozycji: 102
5 Stron123>»

MaSzyna EU07-424 PL

MaSzyna EU07-424 PL jako symulator jazdy koleją to gra godna polecenia. Nowe trasy, dodatki, pluginy i obiekty są tworzone codziennie – pobierz za darmo (free download) symulator Maszyna EU07 – najlepszy symulator kolei.

PITy 2008

Program służący do obliczania pitów przy rocznym rozliczeniu podatkowym na rok 2008. Program daje nam możliwość drukowania gotowych pitów. Dzieki kalkulatorowi Pity 2008 PL możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu i kłopotów z rozliczeniem.

LingvoSoft Dictionary German - Polish 2008 4.1.29

LingvoSoft Dictionary German - Polish 2008 to program, dzięki któremu możliwe jest tłumaczenie słówek oraz zwrotów z niemieckiego na polski i odwrotnie.

MaluchSim 0.40 PL

Najlepszy symulator jazdy małym Fiatem – Fiat 126p w swoim żywiole! Wyścigi samochodowe w których prowadzimy Fiata 126p do pobrania za darmo już teraz – free download. Ten symulator jazdy samochodem w polskim wydaniu jest prawdopodobnie jedyną tego typu grą komputerową – zasiądź za kierownicą malucha w grze Maluch Sim 0.40 PL. Najnowsza wersja – nowe trasy.

SYMFONIA Handel Premium

Program SYMFONIA Handel Premium 2008.b służy do tworzenia ewidencji i prowadzenia przedsiębiorstwa.

Przelew.com 2008

Przelew.com 2008 - Najprostszy program do przelewów internetowych

CuteFTP Home 8.3.2-build-09.02.2008.1

W dobie komputerów, informacja stała się dobrem pożądanym. Dzięki niej możemy przygotowywać nasze posunięcia życiowe, a także zabezpieczać się przed nadciągającymi problemami. Informacja stała się tym bardziej strzeżona, w momencie kiedy zwiększyły się granice możliwości technologicznych ludzkości. Dzięki Internetowi i telefonii komórkowej możemy się komunikować na praktycznie dowolne odległości na naszej kuli ziemskiej. Dzięki Internetowi możemy także przesyłać zarówno obrazy, jak i dźwięki. Dzięki czemu nie dość że możemy komunikować się ludźmi, to dodatkowo możemy wymieniać się dobrem informacyjnym w postaci programów, dokumentów, zdjęć. Do wymiany owych plików możemy specjalnych programów pozwalających na ich import na wirtualne serwery FTP. Jednym z najbardziej ciekawych aplikacji tego typu jest CuteFTP Home 8.3.2-build-09.02.2008.1.

DirectX Happy Uninstall 5.12

DirectX Happy Uninstall 5.12 to darmowe w wersji trial narzędzie, służące do usuwania z systemu bibliotek DirectX. Program dokonuje tej operacji bezpiecznie i szybko. Automatycznie czyści rejestr z pozostałości po DirectX a także przywraca kopie bibliotek. Podczas usuwania DirectX producent zaleca zamknięcie wszystkich uruchomionych aplikacji.

AutoIt

AutoIt jest całkowicie darmowy do pobrania, podobnym do Basica językiem skryptowym, zaprojektowano go w celu automatyzacji akcji w środowisku graficznym systemu Windows i do ogólnego pisania skryptów. Program niestety nie jest po polsku.

Microsoft SQL Server 2008 Express edition

Microsoft SQL Server 2008 Express edition to zupełnie darmowy program tworzący i zarządzający środowiskiem baz danych. Zadaniem takiego serwera jest gromadzenie, składowanie a także nadzorowanie dostępu do danych, które udostępniane są wielu klientom sieciowym.

Norton AntiVirus 2009 PL

Norton AntiVirus PL to prawdopodobnie najlepszy program antywirusowy na rynku. Pobierz już teraz darmowy program testowy chroniący przed wirusami, trojanami, robakami, spyware, Adare i phishingiem – chroń swoje dane osobiste, konta bankowe – chroń swój komputer przed szkodliwym i niebezpiecznym oprogramowaniem.

RTL Ski Jumping 2007 PL

RTL Ski Jumping 2007 PL to najnowsza edycja symulatora skoków narciarskich. Gra wyróżnia się niesamowicie dopracowaną grafiką i dobrym dźwiękiem – to prawdziwy symulator skoków narciarskich. Pobierz za darmo informacje na temat gry RTL Ski Jumping 2007 także na Windows Vista. Wpisuj kody, skacz nawet 150 metrów i zdobądź Puchar Świata w RTL SJ 2007.

ChemOffice Ultra 2008

Nauka chemii i biologii w końcu stanie się prostsza, dla wszystkich, którzy są znużeni już czytaniem tylko samej teorii i nie mając możliwości zobaczenia, jak wygląda wszystko naprawdę i w końcu użycia teorii w praktyce. Dzięki ChemOffice Ultra 2008 studenci i uczniowie, mają szansę na poznanie chemii i biologii o wiele lepiej i to z punktu praktycznego, a nie jedynie czysto teoretycznego.

Norton SystemWorks 2008-premier-edition-pl

Norton SystemWorks 2008-premier-edition-pl to program należący do firmy Symantec Corporation. To najnowsza wersja popularnego pakietu antywirusowego Norton AntiVirus. Ochroni nasz komputer przed najgroźniejszymi wirusami. Z nim godnie zabezpieczymy system. Jest to spory zestaw, w skład którego wchodzi Norton Utilities, CheckIt Diagnostics, Process Viewer, System Optimizer oraz One-Button Checkup. Dzięki nim, w błyskawicznym tempie dokonamy docelowej diagnostyki komputera, przede wszystkim chodzi o diagnostykę dysku twardego, wykryjemy wszelkie możliwe wirusy.

PowerArchiver 2010-11.63.12

Program dostępny za darmo do działań niekomercyjnych, służy do obsługi plików zarchiwizowanych. Można samemu tworzyć samo rozpakowujące się archiwa o wielkości powyżej 4 GB. Obsługuje większość najbardziej znanych plików ZIP, 7ZIP, CAB, TAR, RAR, ACE, ZOO, BZPI2 i wiele innych.

Sophos Anti-Rootkit 1.5

Sophos Anti-Rootkit 1.5 wykrywa niebezpieczne programy.

NetSetMan 3.0.3

NetSetMan 3.0.3- manager sieci

Ad-Aware Free 2008 7.1

Ad-Aware jest programem firmy Lavasoft. Służy do wyszukiwania i niszczenia programów typu spyware i adaware. Prawdopodobnie najskuteczniejszy antyspyware do oczyszczania naszego systemu z robaków. Darmowy Adaware do pobrania w wersji 2008 free.

Inno Setup 5.3.11

Inno Setup 5.3.11 tworzy instalatory.

Nero Burning Rom

Wszystkim znane Nero, świetny program, naprawdę rewelacyjna Robota i pełen szacunek za to co programiści wykonali. Stworzyli jeden w swoim rodzaju symulator napędu nadając mu różne funkcje. Program ten jest dostępny i do pobrania za nabyciem licencji na stronie producenta, można z niego korzystać w wersji trialowej, która oceni czy naprawdę warto z niego korzystać. Więc oczywiście czas zabrać się do pracy i spróbować. Do pobrania czekają na nas wersje po polsku i warto skorzystać z nero i łatwiej zarządzać płytami i ich obsługą.

Anno 1602

Anno 1602 to gra przełomowa w kategorii ekonomiczno-strategicznych. Po raz pierwszy mamy do czynienia z produkcją tak bardzo rozbudowaną, w której liczy się wiele różnych aspektów, takich jak: polityka, dyplomacja, handel. Twórcy udostępnili demo gry zupełnie za darmo, również w polskiej wersji językowej...

Prince of Persia 2

Prince of Persia 2 to kolejna platformowa gra zręcznościowa z serii opowiadającej przygody tytułowego księcia. Została wydana 5 lat po pierwszej części, czyli w 1994 roku. W porównaniu do pierwszego wydania zauważamy znaczną poprawę elementów graficznych i ciekawszą fabułę.

Prince of Persia

Najlepsza gra zręcznościowo – przygodowa dawnych lat - Prince of Persia teraz do pobrania za darmo dla XP i Vista. Wcielamy się w postać tytułowego księcia, którego zadaniem jest uwolnienie pięknej księżniczki z rąk okrutnego wezyra o imieniu Jaffara. Księżniczka ma do wyboru poślubienie Jaffara albo śmierć po upływie godziny czasu.

Virtual PC

Program Virtual PC jest to aplikacja dostępna za darmo i umożliwia ona uruchomienie nawet i kilku komputerów wirtualnych dla jednej konkretnej stacji roboczej, co może być dokonane w naprawdę niezmiernie prosty sposób. Rozwiązanie to jest naprawdę niezwykle przydatne, szczególnie wtedy kiedy użytkownik posiada konieczność przetestowania różnych konfiguracji albo też kiedy jest on zmuszony do przeprowadzenia różnych scenariuszy jakiegoś wydarzenia, co w sposób konwencjonalny mogłoby się okazać bardzo trudne lub też nawet wręcz niemożliwe do wykonania i to z różnych powodów.

Network Monitor 3.4

Network Monitor 3.4 to program obejmujący głównie analizę tzw. ruchu sieciowego. Skierowany jest on do administratorów sieci i posiada licencję FreeWare co oznacza, iż jest do pobrania za free. Systemy operacyjne, w których działa to: Windows XP/2003/Vista/2008/7 oraz 2008R2.


5 Stron123>»