Wyniki wyszukiwania dla frazy: "Spyware Doctor 6 PL"


Liczba znalezionych pozycji: 66
3 Stron123>

Spyware Doctor

Najnowsza wersja programu do zwalczania aplikacji, które mogą szkodzić naszemu komputerowi. Spyware to program, który od lat gości na scenie bezpieczeństwa komputerów, systemów. Zapraszamy do pobierania darmowego Spyware 6.

Spyware Terminator

Jeden z lepszych programów który pozwala się pozbyć trojanów, keyloggerów, spyware i adware, a także działający jako ochrona w czasie rzeczywistym. Niewielki rozmiar i duża skuteczność to wielkie zalety bezpłatnego programu Spyware Terminator PL.

Spyware Treminator

Najnowszy program Spyware Terminator do pobrania w ostatnich czasach zdobywa coraz większą popularność. W bardzo szybkim tempie usuwa wirusy, spyware, adware, konie trojańskie i inne bardzo niebezpieczne komponenty atakujące nasz komputer. Program Spyware Terminator jest całkowicie darmowy i bardzo prosty w obsłudze. Program jest do ściągnięcia za darmo w naszym serwisie.

CA Anti-Spyware 2009 11.0.0.241

Jest to kolejna odsłona cieszącego się sporym uznaniem programu antyspyware'owego oferowanego przez firmę CA. Funkcjonuje ono również pod nazwą eTrust PestPatrol Anti-Spyware. Program ten stanowi bardzo dobre uzupełnienie oprogramowania antywirusowego, firewalli i oprogramowania służącego do wykrywania włamań do systemu. Aplikacja ta wykrywa i usuwa oprogramowanie szpiegujące a także programy typu adware, trojany, agentów ataków typu Denial of Service (DoS). Niweluje wszelkie zagrożenia internetowe, korzystające z luk zabezpieczeń. Zaletą programu jest niewielka ilość fałszywych alarmów a także duża szybkość skanowania.

Allplayer

Pobierz najnowszy darmowy - ALLPlayer 3.5.6.3 PL po polsku! Najlepszy odtwarzacz filmów freeware do pobrania za darmo. Player filmów sam pobiera kodeki i napisy i świetnie współpracuje z programami czytającymi.

1-2-3 Spyware Free 4.8

1-2-3 Spyware Free 4.8 – natychmiastowa ochrona anty szpiegowska dla naszego komputera

AVG Anti-Spyware 7.5.1.43

Aplikacja AVG Anti-Spyware to jeden z najlepszych programów na rynku, które zapewniają dobrą i stabilną ochronę osobistego komputera, podłączonego do sieci. Każdy użytkownik komputera, posiadający aktywne połączenie internetowe, powinien zabezpieczyć się przez różnego rodzaju insektami, takimi jak robaki, dialery, aplikacje szpiegujące, keyloggery czy zwyczajne konie trojańskie.

PC Washer 2.2.5

PC Washer 2.2.5 zarządza systemem Windows.

Spybot Search & Destroy

Spybot search&destroy jest konkuretem programu Ad-Ware w dziedzinie programów antyspyware. Jego wyższość polega na tym, że jest całkowicie darmowy. Jest jednym z najskuteczniejszym antyspyware, antymalware dla naszego komputera osobiste. Pobierz darmowy Spybot S&D po polsku!

Norton Internet Security 2010 2011-18.1.0.37

Ochrona naszego komputera może być ciężka, jeżeli nie mamy odpowiedniego programu, który da nam pewność, że nasz komputer będzie bezpieczny nie tylko przed atakami wirusów, które przenoszą się przez przykładowo pamięć Flash, ale również Internet.

ESET Smart Security 4.2.64.12

ESET Smart Security to doskonały pakiet bezpieczeństwa nowej generacji. Ten program zapewnia kompletną ochronę przed wirusami, spyware i innymi zagrożeniami, które są w internecie.

CA Internet Seciurity Suite 2010

Firma CA, znana wcześniej, jako eTrust oferuje najnowszy program antywirusowy przeznaczony dla systemów Windows XP, Vista, 7. Dostępny do pobrania za darmo, przeznaczony dla indywidualnych użytkowników oraz małych firm. Program dostępny, jako darmowy przez 90 dni okresu testowego.

Ad-Aware Free 2008 7.1

Ad-Aware jest programem firmy Lavasoft. Służy do wyszukiwania i niszczenia programów typu spyware i adaware. Prawdopodobnie najskuteczniejszy antyspyware do oczyszczania naszego systemu z robaków. Darmowy Adaware do pobrania w wersji 2008 free.

Trend Micro Internet Security 2011

Aplikacja Trend Micro Internet Security 2011 zawiera ochronę antywirusową w postaci firewalla i aplikacji, która pozwala na uniknięcie zagrożeń płynących z Internetu.

IE7 pro 2.4.6

IE7Pro to funkcjonalny dodatek do przeglądarki Internet Explorer 6 , 7 , 8 i 9 , który ma na celu wzmocnienie funkcji dostarczanych przez przeglądarkę .

SpywareGuard 2.2

SpywareGuard, jak nawet sama nazwa wskazuje, jest to program przeznaczony do ochrony komputera przez różnego rodzaju oprogramowaniem szpiegowskim. Jest to niewielka, ale bardzo skuteczna aplikacja, dostępna do pobrania za darmo.

AOL McAfee VirusScan Plus 7.2.147

AOL McAfee VirusScan Plus to całkowicie darmowy program, chroniący nasz komputer przed szkodliwym oprogramowaniem.

SpyRemover 3.05

Aplikacja SpyRemover 3.05 jest to niewielki progresja, którego celem jest przeszukanie systemu dysku lokalnego w komputerze celem znalezienia różnego rodzaju oprogramowania szpiegującego, mogące być znacznym zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa w sieci i nie tylko.

FileChecker 1.7

FileChecker 1.7 jest to naprawdę niewielka aplikacja autorstwa firmy Javacool Spftware (która to firma znana jest między innymi z takich produktów jak Spyware Blaster), która to aplikacja służy zapobieganiu modyfikowania plików programów które zostały wybrane do monitorowania, oczywiście bez wiedzy i zgody użytkownika komputera.

IObit Security 360 1.50.12

IObit Security 360 1.50.12 to niezbędny dodatek do każdego antywirusa. Program IObit Security 360 1.50.12 bardzo dobrze zabezpiecza komputer przed trojanami, budami, oprogramowaniem adware, spyware i innymi. Program oferuje tradycyjną ochronę przed zagrożeniami na podstawie sygnatur z bazy danych.

G DATA InternetSecurity

Najlepszy i najnowszy pod względem technologicznym program antywirusowy ostatnich miesięcy – antywirus G DATA InternetSecurity 2009 PL. Pobierz antywirus G DATA także dla Windows Vista – free download.

Ad-Aware Plus Anniversary Edition 8.0.3 PL

Wyjątkowa odsłona znanego programu do ochrony komputerów przed złośliwym oprogramowaniem. Wyjątkowa bowiem związana z rocznicą jaką obchodzi program. Zapraszamy do pobierania!

Avast!

Avast to świetny program antywirusowy, stworzony z pasji. Można go pobrać na stronie producenta po zakupie licencji, lecz można także wybrać kilkudniowy okres próby i sprawdzić czy Avast! Poradzi sobie z robakami i wirusami, które zagrażają naszemu komputerowi. Jest on dostępny po polsku i oferuje także komunikaty głosowe i tekstowe w tym języku. Warto go pobrać, gdyż do ściągnięcia jest świetny antywirus i czeka na Ciebie właśnie.

Kaspersky Antivirus

Z pewnością znacie rosyjski fantastyczny produkt, który zawojował świat oprogramowania antywirusowego, mowa oczywiście o Kasperskym. Kaspersky antivirus jest programem no jak na swoje preferencje rewolucyjnym. Jest on oparty o wiele nowoczesnych i autorskich technologii. Jako że jest słowiańskiej produkcji, to jest dostępny po polsku. Dzięki wachlarzowi różnych funkcji program jest bardzo przydatny i warto się nim zainteresować i z niego skorzystać.Kaspersky Anti-Virus (dawniej znany jako AntiViral Toolkit Pro, często określane jako KAV) to program antywirusowy opracowany przez firmę Kaspersky Lab. Został on tak zaprojektowany, aby chronić użytkowników przed złośliwym oprogramowaniem i został zaprojektowany przede wszystkim dla komputerów z systemem Microsoft Windows i Mac OS X, ale wersja dla Linuksa jest dostępny dla klientów biznesowych.

Norton AntiVirus 2009 PL

Norton AntiVirus PL to prawdopodobnie najlepszy program antywirusowy na rynku. Pobierz już teraz darmowy program testowy chroniący przed wirusami, trojanami, robakami, spyware, Adare i phishingiem – chroń swoje dane osobiste, konta bankowe – chroń swój komputer przed szkodliwym i niebezpiecznym oprogramowaniem.


3 Stron123>