Wyniki wyszukiwania dla frazy: "skyp"


Liczba znalezionych pozycji: 9

Skype

Skype to największy komunikator na świecie. Program skype umożliwia prowadzenie rozmów głosowych, rozmów wideo oraz przesyłanie wiadomości tekstowych. Rozmowy pomiędzy użytkownikami są na skype za darmo. Skype umożliwia nam wykonywanie połączeń telefonicznych poprzez telefonię skype voip na telefony stacjonarne i komórkowe.

Onet Skype PL

Komunikator głosowy Onet Skype do najnowszy narzędzie do komunikowania się za pośrednictwem Internetu. Teraz dostępna najnowsza wersja na Webnology.pl. Oczywiście komunikacja głosowa między dwoma użytkownikami programu Onet Skype jest darmowa – zapraszamy do darmowego testowania.

Wykrywacz Kłamstw Skype - KishKish Lie Detector

Najnowszy i najlepszy HIT dla komunikatora Skype – Wykrywacz Kłamstw Skype dostępny do pobrania za darmo w serwisie Webnology.pl już teraz! Jak działa wykrywacz kłamstw Skype? Program opiera się na zasadzie badania głosu naszego rozmówcy – wszystko dzieje się na żywo! Tak właśnie działa KishKish Lie Detector Skype.

IM+ for Skype

Aplikacja o nazwie IM+ for Skype jest to w pełni mobilny program, dzięki któremu możliwe jest prowadzenie zarówno rozmów głosowych jak i tekstowych z innymi użytkownikami bardzo popularnego komunikatora Skype, do czego zupełnie niepotrzebny jest nam komputer.

OnetSkype

Aplikacja OnetSkype jest to bezpłatny komunikator głosowy, który jest w istocie jedynie odmianą najpopularniejszego komunikatora głosowego na świecie jakim jest oczywiście Skype. OnetSkype powstał wskutek porozumienia pomiędzy firmami Onet.pl oraz Skype.

Skype

Skype jest to komunikator głosowy oparty na sieci P2P, pozwala on między innymi przeprowadzać rozmowy tekstowe, głosowe i wideo. Najnowszy program skype jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Aplikację możemy również pobrać ze strony producenta po przez download. Program jest oczywiście dostępny w wersji po polsku.

SkypeCap 3.2

Jest to program, dzięki któremu pojawia się możliwość nagrywania rozmów audio oraz plików wideo z dość popularnego programy Skype.

IM for Skype 2.2

IM for Skype 2.2 komunikator na telefon komórkowy.

MX Skype Recorder 4.3.0

MX Skype Recorder to dodatek, służący do nagrywania rozmów prowadzonych w komunikatorze Skype oraz innych komunikatorach VOIP, np. Google Talk, Yahoo Messenger i innych.