Wyniki wyszukiwania dla frazy: "skoki narciarskie 2006"


Liczba znalezionych pozycji: 20

RTL Ski Jumping 2007 PL

RTL Ski Jumping 2007 PL to najnowsza edycja symulatora skoków narciarskich. Gra wyróżnia się niesamowicie dopracowaną grafiką i dobrym dźwiękiem – to prawdziwy symulator skoków narciarskich. Pobierz za darmo informacje na temat gry RTL Ski Jumping 2007 także na Windows Vista. Wpisuj kody, skacz nawet 150 metrów i zdobądź Puchar Świata w RTL SJ 2007.

Test Speed XP

Test Speed XP 2006 pl jest najnowszym programem służącym do mierzenia szybkości komputera.

SafeSystem 2006

SafeSystem 2006 jest uzupełnieniem każdego programu antywirusowego i antyspyware. Aplikacja pozwala Ci na ograniczenie dostępu do Twoich ważnych i prywatnych danych (w postaci plików lub całych folderów), gwarantuje zachowanie integralności danych i sprawia, że Twój system funkcjonuje bez usterek.

Digital Image Starter 2006-11.1

Digital Image Starter 2006 to darmowa wersja programu Digital Image Suite. W tej wersji za darmo można mieć większość opcji, jakie posiada pełna wersja programu Suite. Firma Microsoft, która jest producentem tego oprogramowania, udostępniła za darmo aplikację, która pozwala na katalogowanie i podstawową obróbkę zdjęć.

Bolek i Lolek - Olimpiada letnia 1.0

Bolek i Lolek - Olimpiada letnia 1.0 to prosty program dla dzieci, który w formie zabawy podnosi sprawność manualną oraz percepcję najmłodszych użytkowników komputerów.

Gothic 3

Najnowsza edycja jakże popularnej gry jaką jest Gothic w wersji 3. Już teraz możesz pobrać darmową wersję demonstracyjną i przekonać się jak bardzo jest rozbudowana. Gra dostępna jest w angielskiej wersji językowej.

Norton AntiVirus

Znany przez wszystkich NortonAntivirus, jest to jedna z lepszych aplikacji antywirusowych, jest ona do zakupienia na stronie, gdzie można wybrać wersję elektroniczną bądź wersję płytową. Program jest dostępny po polsku jest i warto z niego skorzystać. Do ściągnięcia jest też wiele łatek, nowych baz wirusów i masa ciekawych elementów oprogramowania, wiec zachęcam do pobierania gdyż to jest naprawdę fantastyczna rzecz.

Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3

Najnowsza wersja skoków narciarskich Deluxe Ski Jump 3 do pobrania za darmo już teraz! Pobierz grę DSJ 3 całkowicie za free i graj online na wszystkich skoczniach świata – działa także pod Windows Vista. Modyfikuj fizykę wiatru, skocznie, ubrania zawodników, narty, wpisuj kody – pełna dowolność w kształtowaniu gry. Potrzebujesz serial lub CD-key? Skorzystaj ze strony producenta i zakup pełną wersję gry! Polecamy!

Office Home and Student 2007

Jak sama nazwa wskazuje Office Home and Student 2007 jest programem, który w głównej mierze został skierowany na potrzeby zwykłych użytkowników, czyli na możliwości domowe. Jest to najlepsza wersja pakietu biurowego- ogólnie dostępna. Dzięki niemu nasze dokumenty nabiorą właściwego kształtu.

DivX Mobile Player

DivX Mobile Player to samodzielny odtwarzacz multimedialny dla DivX w telefonach komórkowych czyli zakodowanego filmu . Player został stworzony przez DivX, Inc i można go pobrać ze strony internetowej firmy. Wesja Mac OS X została wprowadzona z DivX 6.5 na 2006-05-25. Prekursorem tego odtwarzacza jest Playa, jeden odtwarzacz multimedialny wykonany przez zespół Mayo Proyect, później DivXNetworks. Program dostępny na różne platformy do pobrania w języku polskim. Można całość aplikacji zakupić lub pobrać w wersji podstawowej na stronie DIVIX'a, w wersji polskiej nie ma problemu by ją aktualizować czy wymienić, jest również honorowana.

Icy Tower 1.3.1 PL

Prawdopodobnie najlepsza gra zręcznościowa i platformowa w jednym do ściągnięcia za darmo już teraz - Icy Tower PL. Zdobywaj kolejne poziomy, schodki, ściągaj nowe postacie do gry Icy Tower, wpisuj kody, cheaty, mody i pobieraj najnowsze dodatki do Icy Tower. Dostępna także wersja Icy Tower mobile.

Media Player Classic

Media Player Classic to stworzony przez firmę Microsoft w celu właśnie dania jakiegoś odtwarzacza dla użytkowników windowsa. Jest to bardzo ciekawa aplikacja możliwa do pobrania i bardzo ciekawa, warto się też zainteresować tą aplikacją za sprawą tego, iż jest ona prawdziwą rewolucją jeżeli chodzi o odtwarzanie. Jej wersja jest do pobrania na wielu stronach, występuje również polska wersja tej aplikacji. Media Player Classic (MPC) jest to kompaktowy odtwarzacz multimedialny dla systemu Microsoft Windows. Imituje wygląd starego ale prostego Windows Media Player 6.4, ale zawiera większość opcji i funkcji znanych z nowoczesnych odtwarzaczy multimedialnych. On i jego spadkobiercy są to standardowe odtwarzacze multimediów w K-Lite Codec Pack i Combined Community Codec Pack.

PITy 2009 PL

Jak co roku wydawany jest program służący do wyliczania rocznego rozliczenia podatkowego w postaci pitów, umożliwiającego oprócz wyliczenia drukowanie gotowych do złożenia pitów. Kalkulator ten ułatwia znacznie życie w kwestii rozliczeń podatkowych dlatego szczerze go polecamy.

Norton AntiVirus 2009 PL

Norton AntiVirus PL to prawdopodobnie najlepszy program antywirusowy na rynku. Pobierz już teraz darmowy program testowy chroniący przed wirusami, trojanami, robakami, spyware, Adare i phishingiem – chroń swoje dane osobiste, konta bankowe – chroń swój komputer przed szkodliwym i niebezpiecznym oprogramowaniem.

Opera Mini

Opera Mini to przeglądarka internetowa zbudowana głównie dla telefonów komórkowych, ale również dla smartfonów i palmtopy. Używa Java ME platformy, a tym samym wymaga, aby urządzenie mobilne było zdolny do uruchamiania aplikacji Java ME. Opera Mini jest bezpłatna, wspierana przez partnerstwo pomiędzy deweloperem, firma Opera Software oraz wyszukiwarka firmy Google. Występuje oczywiście też w wersji polskiej i jest też w takiej do pobrania. Program jest bardzo wygodny i warto z niego korzystać, gdyż komfort jest niewymierny.

Macromedia Flash Player 9.0.16.0

Macromedia Flash Player 9.0.16.0 jest programem zaprojektowanym w celu przeglądania i uruchamiania aplikacji stworzonych w języku programowania flash. Dzięki niemu odtwarzanie przeróżnego rodzaju animacji czy innych multimedialnych plików, których baza programowa została oparta na tej technologii nie stanowi żadnego problemu.

CamStudio

CamStudio to całkowicie darmowy program umożliwiający nagrywanie naszych akcji podejmowanych na pulpicie, w poszczególnych katalogach i innych tego typu. Program ten jest do pobrania za darmo w naszym serwisie oraz na stronie producenta. Nie musimy nic płacić za tak pomocny program, wszystko mamy za free. Program CamStudio to idealne narzędzie dla wszystkich miłośników tworzenia prezentacji w komputerze, na dodatek jest całkowicie darmowy. Ściągnij więc teraz i przekonaj się jak wiele potrafi.

WinZip

Wiele osób korzysta zapewne z aplikacji winzip. Jest to bardzo popularna aplikacja, jak też każdy wie to służy ona do kompresowania, pakowania, ogólnie zmiany struktury danego folderu i jego kwalifikacji. Winzip można oczywiście bez problemu ściągnąć za darmo na stronie producenta, gdzie można będzie także kupić odpowiednią licencję użytkowania takiego właśnie programu. WinZip to program, który naprawdę pomaga. Jego download jest wygodny i ma szerokie grono użytkowników, warto korzystać z winZip gdyż jest on do ściągnięcia po polsku i jest przez to bardzo przyjazny.

WinZip

Wiele osób korzysta zapewne z aplikacji winzip. Jest to bardzo popularna aplikacja, jak też każdy wie to służy ona do kompresowania, pakowania, ogólnie zmiany struktury danego folderu i jego kwalifikacji. Winzip można oczywiście bez problemu ściągnąć za darmo na stronie producenta, gdzie można będzie także kupić odpowiednią licencję użytkowania takiego właśnie programu. WinZip to program, który naprawdę pomaga. Jego download jest wygodny i ma szerokie grono użytkowników, warto korzystać z winZip gdyż jest on do ściągnięcia po polsku i jest przez to bardzo przyjazny.

Free Download Manager

Free Download Manager PL to darmowy program do pobierania plików z Internetu w tym filmów, muzyki (także mp3), programów i aplikacji. Program Free Download Manager PL – FDM to bez wątpienia najlepsza wersja programu do pobierania plików. Dostepne także spolszczenie do Free Download Manager Polecamy!