Wyniki wyszukiwania dla frazy: "ski jumping 2002"


Liczba znalezionych pozycji: 18

RTL Ski Jumping 2007 PL

RTL Ski Jumping 2007 PL to najnowsza edycja symulatora skoków narciarskich. Gra wyróżnia się niesamowicie dopracowaną grafiką i dobrym dźwiękiem – to prawdziwy symulator skoków narciarskich. Pobierz za darmo informacje na temat gry RTL Ski Jumping 2007 także na Windows Vista. Wpisuj kody, skacz nawet 150 metrów i zdobądź Puchar Świata w RTL SJ 2007.

RTL Ski Jumping 2007

RTL Ski Jumping 2007 to produkcja poświęcona skokom narciarskim. Mamy możliwość przeniesienia się na światowe skocznie i podjęcia walki o mistrzostwo świata. Zapewne dzięki talentowi i sukcesom Adama Małysza możemy cieszyć się polską wersją językową...

Doc Scrubber 1.1

Doc Scrubber 1.1 jest to jedna z niewielkich aplikacji wyprodukowanych przez znaną firmę Javacool Software, która służy do przeglądania a także jednocześnie usuwania danych, które są ukryte w plikach DOC (chodzi o dokumenty, które zostały stworzone za pomocą edytora tekstów Microsoft Office w wersjach 97, 2000 albo też 2002 znanej bardziej jako XP.

Gnumeric 1.10.10

Gnumeric 1.10.10 – jest programem przeznaczonym głównie do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych. Jest on do pobrania za free i po polsku! Działa w następujących systemach operacyjnych: Windows 98 / 2000 / XP / 2003 / Vista / 7.

Kalkulator Elementów Żelbetowych 2.0

Ten program dostępny w języku polskim jest bardzo przydatny dla wszystkich, którzy potrzebują obliczyć wymiary belek, płyt, słupów żelbetonowych. Wszystko to jest zgodne z normą PN-B-03264:2002 i zawartą do niej poprawką. Aplikacja pozwala na ustawienie obciążeń i charakterystyk materiałowych, aby projektować zbrojenie z warunkami granicznej nośności, aby potem stany graniczne użytkowalności sprawdzić.

Deluxe Ski Jump 2.1 - DSJ 2.1

Legendarna gra - skoki narciarskie Deluxe Ski Jump 2. Pobierz za darmo DSJ2 - download free DSJ 2. Dodatki, nowe skocznie, kody, klucze do najlepszych skoków, poradniki jak skakać 150 metrów i inne informacje na Webnology.pl. Zapraszamy do pobierania - najlepsza wersja Deluxe Ski Jump 2. Download free full DSJ2.

Mail PassView 1.65

Jest to program wspomagający nam pracę na kontach pocztowych. Specjalnie został przygotowany poprzez firmę Ooutlook Expres i ma na celu wspomaganie naszych systemów komputerowych.

Word Viewer

Program Microsoft Office Word Viewer 2007 pozwala na podgląd dokumentów .doc utworzonych przez program Microsoft Word 97,2000, 2002, 2003, 2007, XP. Word Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Word Viewer 2007 i podgląd dokumentów word będzie prostszy.

PowerPoint Viewer

Program Microsoft Office Power Point Viewer 2007 umożiwa przeglądanie prezentacji w formacie .ppt utworzonych w programie Microsoft Power Point 97 i jego kolejnych wersjach. Power Point Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Power Point Viewer 2007 i ciesz się przeglądarką w pełni funkcjonalnych prezentacji .ppt

Lookout 1.3

Lookout 1.3 to niezwykle użyteczny, bezpłatny dodatek do programu Microsoft Outlook, który instaluje się jako dodatkowy pasek narzędzi. Zastępuje on klasyczną wyszukiwarkę wiadomości, kontaktów, notatek, zadań, terminów i jakichkolwiek innych elementów Outlooka.

Total Commander

Total Commander jest shareware Orthodox File Manager (OFM) dla systemu Windows. Niektóre funkcje to wbudowany klient FTP, innowacyjne tryby nawigacji plików archiwum, jak Uniwersalna nazwy narzędzi z regularnego wsparcia poszukiwań. Od 1993 do 2002 r., Total Commander został nazwany Windows Commander, nazwę zmieniono w 2002 r. z obawy przed pozwem od deweloperów którzy otrzymali pismo od firmy Microsoft wskazując, że słowo "Windows" jest znakiem towarowym firmy Microsoft.

Producer for PowerPoint 3.0

Jeśli chcesz w prosty sposób poszerzyć funkcjonalność swojego programu PowerPoint, pobierz aplikację Producer for PowerPoint 3.0, która to umożliwi.

Excel Viewer

Excel Viewer jest to najnowsza wersja bezpłatnej przeglądarki Microsoftu umożliwiającej otwieranie i drukowanie dokumentów stworzonych w arkuszu Excel. Najnowszy program Excel Viewer jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Aplikację możemy również pobrać ze strony producenta po przez download. Program jest oczywiście dostępny w wersji po polsku.

Windows Internet Explorer

Windows Internet Explorer (wcześniej Microsoft Internet Explorer, w skrócie Firefox lub, częściej, IE), jest szeregiem graficznych przeglądarek internetowych opracowanych przez firmę Microsoft oraz włączane są jako część linii Microsoft Windows do systemów operacyjnych począwszy od roku 1995. Zostały on najczęściej używanymi przeglądarka,o internetowymi od 1999 r., osiągając szczyt około 95% udziału wykorzystania w latach 2002 i 2003 z IE5 i IE6.

PITy 2009 PL

Jak co roku wydawany jest program służący do wyliczania rocznego rozliczenia podatkowego w postaci pitów, umożliwiającego oprócz wyliczenia drukowanie gotowych do złożenia pitów. Kalkulator ten ułatwia znacznie życie w kwestii rozliczeń podatkowych dlatego szczerze go polecamy.

Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3

Najnowsza wersja skoków narciarskich Deluxe Ski Jump 3 do pobrania za darmo już teraz! Pobierz grę DSJ 3 całkowicie za free i graj online na wszystkich skoczniach świata – działa także pod Windows Vista. Modyfikuj fizykę wiatru, skocznie, ubrania zawodników, narty, wpisuj kody – pełna dowolność w kształtowaniu gry. Potrzebujesz serial lub CD-key? Skorzystaj ze strony producenta i zakup pełną wersję gry! Polecamy!

Medieval II: Total War

Medieval II: Total War to już czwarta z serii strategicznych gier Total War od firmy Creative Assembly. Jest to sequel Medieval: Total War, gry z 2002 roku. Gra osadzona jest w burzliwych czasach średniowiecza, tak jak i jej poprzedniczka. Twórcy udostępnili wersję demo do pobrania zupełnie za darmo...

Office Outlook 2007 pl

MS Office Outlook dla każdego