Wyniki wyszukiwania dla frazy: "skaner rtg"


Liczba znalezionych pozycji: 46
2 Stron12>

avast! Virus Cleaner 1.0.211

Avast! Virus Cleaner to darmowy skaner zaprezentowany przez firmę avast, który jest odpowiedzialny za usuwanie I neutralizację bardzo groźnych wirusów.

Dr.WEB Curelt!

Dr.WEB Curelt! To najnowszy darmowy skaner antywirusowy oparty na silniku Dr.WEB, dzięki któremu szybko pozbędziesz się szkodliwego oprogramowania z komputerów pracujących na systemach Windows 2000, 2003, Vista oraz Windows 7, bez konieczności instalacji. Profesjonalne narzędzie antywirusowe do pobrania zupełnie za darmo. Pobierz Curelt! całkowicie darmowy skaner wielojęzyczny, dostępny również po polsku.

Stinger

Najnowszy skaner antywirusowy Stinger od pobrania za darmo oferowany przez firmę McAfee. Program umożliwia wykrywanie około 200 najpopularniejszych wirusów i trojanów. Darmowy Stinger w pierwszym rzędzie stara się uleczyć zainfekowane pliki, w sytuacji, gdy jest to niemożliwe program usuwa plik chroniąc przy tym pozostałe dane przez zarażeniem.

MicroWorld eScan Toolkit Utility (MWAV) 9.5.5 PL

MicroWorld eScan Toolkit Utility (MWAV) to darmowy skaner antywirusowy przeznaczony do wykrywania I usuwania złośliwego oprogramowania na systemach Windows 2000, XP, Vista. MWAV dostępny za darmo w wersji po polsku potrafi zlokalizować I usunąć wirusy, programy szpiegujące, reklamowe, robaki internetowe, keyloggery, dialery oraz inne programy szkodliwe.

ArcaMicroScan

Najnowszy skaner antywirusowy z rodziny ArcaVir dla systemów Windows. Niewielkich rozmiarów program, choć nie pozorny, to niesamowicie skuteczny i efektywny w walce z wirusami. Oferuje szybkie a zarazem pełne skanowanie zasobów komputera bez zbędnego obciążenia systemu.

Malwarebytes Anti-Malware 1.46

Program Malwarebytes Anti-Malware 1.46 to przydatny skaner antywirusowy, który wykrywa i usuwa złośliwe oprogramowanie takie jak wirusy, trojany, robaki, rootkity, dialery i programy szpiegujące.

SoftPerfect Network Scanner 4.4.2

Zdecydowanie można powiedzieć, że program SoftPerfect Network Scanner to typowy wielowątkowy i darmowy skaner IP, SNMP, NetBios. Jest on przeznaczony dla zwykłych użytkowników, którzy cenią sobie bezpieczeństwo sieci, jak również dla administratorów systemu.

HaftiX 6.2.3

Program ten skierowany do pewnego grona osób, pomaga w zamianie dowolnego zdjęcia na haft krzyżykowy. Tak, HaftiX 6.2.3 to narzędzie do robótek ręcznych. Mamy wiele możliwości: skaner, aparat, plik graficzny, aby je zamienić na gotowy wzór do haftu krzyżykowego. Można dowolnie przycinać wybrane obrazy, zaznaczając tylko te nas interesujące.

Secunia Personal Software Inspector (PSI) 1.5.0.2

Program pomaga chronić dane i komputer przed cyberprzestępcami. Secunia PSI to skaner bezpieczeństwa, który identyfikuje programy, które są niebezpieczne i wymagają aktualizacji.

G DATA InternetSecurity

Najlepszy i najnowszy pod względem technologicznym program antywirusowy ostatnich miesięcy – antywirus G DATA InternetSecurity 2009 PL. Pobierz antywirus G DATA także dla Windows Vista – free download.

Anti-Dialer Toolkit Pro 2.1

Anti-Dialer Toolkit Pro 2.1 to jeden z popularniejszych programów służących do ochrony przed dialerami, które (najczęściej) bez świadomości użytkownika próbują nawiązać za pomocą modemu, połączenia telefoniczne z numerami 0700 i innymi o wysokiej stawce połączenia.

AVG Free Edition 9.0 PL

Zaawansowany, najnowszy program antywirusowy oferujący kompleksowe zabezpieczenie komputera w trakcie korzystania z Internetu. Skaner w czasie rzeczywistym zapewnia stałą kontrolę, skanowanie poczty przychodzącej, otwieranych dokumentów oraz przeglądanych witryn internetowych. Program po polsku, dostępna do pobrana wersja free.

PE Explorer 1.99-r6

PE Explorer 1.99-r6 to najnowsze i przydatne narzędzie do wszechstronnej inspekcji zasobów plików takich jak: EXE, DLL, SYS, MSSTYLES, CPL, OCX, ACM, AX, DPL, BPL i SCR.

Ashampoo Antivirus 1.61

Ashampoo AntiVirus to wszechstronna ochrona twojego systemu Windows przez atakami z zewnątrz. Dostępna do pobrania aplikacja oferuje skuteczne zabezpieczenie wirusami, a także przed dialerami, robakami, tojanami itp. Standardowy interfejs programu podobny do pozostałych aplikacji z rodziny Ashampoo, zapewnia komfort pracy oraz prostotę w użytkowaniu.

ArcaVir Internet Security 2010 10.06.3202.9

Dzięki najnowszemu ArcaVir Internet Security 2010 komputer jest poddany stałej aktywnej ochronie przed niesklasyfikowanymi do tej pory szkodliwymi kodami. Dzięki wszechstronnym opcjom program dostosowuje się do aktualnych zagrożeń spotykanych w sieci. Wbudowana zapora sieciowa nie pozwala na włamanie oraz przejęcie kontroli nad komputerem, zabezpiecza przed kradzieżą poufnych danych. Dodatkowo wbudowane mechanizmy zapewniają m. in. bezpieczne korzystanie z bankowości elektronicznej, potrafią wykrywać próby wyłudzania danych (phishing) a także pozwalają na kontrolę treści dostępnej dla użytkowników czyli posiadają zabezpieczenia rodzicielskie. Program ArcaVir Internet Security 2010 zapewnia ochronę danych jakie przesyłane są przez komunikatory, sieci Wi-Fi i bluetooth.

Dr.WEB CureIt! 6.00.2.05140

Dr.WEB CureIt! 6.00.2.05140 to przydatna aplikacja dla każdego użytkownika komputera, który jest podłączony do internetu. Zagrożeń w sieci jest multum, niektóre bywają bardzo niebezpieczne. Z tego powodu każda forma obrony może okazać się skuteczna i potrzebna.

Image to PDF 3.4

Image to PDF 3.4 służy do konwertowania plików graficznych na format PDF. Współpracuje przy tym ze zdecydowaną większością powszechnie stosowanych formatów graficznych.

avast! Professional

Avast 4 to zdecydowanie najlepszy program antywirusowy dla potrzeb prywatnych za darmo. Sprawdza się doskonale w ochronie Twojego komputera przed atakami niechcianych wirusów, trojanów i spyware. Jest to doskonały pakiet ochronny dla osób ceniących sobie darmowe, wydajne i kompleksowe rozwiązania. Najnowszy Avast zapewnia ochronę Twojej poczty email. Udostępniany przez ALWIL Software za darmo dla celów niekomercyjnych.

SKAN - skaner RTG

Najnowszy HIT twórców PYRO zdmuchnij świeczki - SKAN to aplikacja JAVA na telefon, która pozwala na zabawę w skanowanie swojej czaszki i ręki - aplikacja, gra reklamowana w telewizji - polecamy!

AOL Active Virus Shield

AOL Active Virus Shield Download jest to darmowy program antywirusowy udostępniony do pobrania. Aplikacja została stworzona na zlecenie serwisu AOL przez znaną i cenioną w branży oprogramowania zabezpieczającego firmę Kaspersky Lab.

Measure 1.0

Measure 1.0 to znakomity program, który w znacznym stopniu pomoże nam w szacowaniu, wystawianiu rachunków, jak również najprostszym liczeniu.

A-SQUARED Free 4.5.0.8

Program A-SQUARED Free jest to dostępny za darmo skaner, mający za zadanie wykrywanie szkodliwego oprogramowania.

Spy Sweeper 6.1.0.145

Spy Sweeper to program przeznaczony do odnajdywania i unicestwiania aplikacji szpiegowskich, jakie czyhają w sieci.

AVG LinkScanner 9.0.851

Nie ma takiej strony w sieci, która nie zawierałaby jakichś elementów, o jakich uruchomienie byśmy się obawiali. Oczywiście każdy z nas powinien poosiadać antywirus, ale kiedy przykładowo nie mamy jeszcze licencji, możemy za pomocą freeware pobrać AVG LinkScanner, który ochroni nasz komputer i przeskanuje każdą witrynę internetową, jaką będziemy chcieli włączyć.

Avira AntiVir Personal Free 10.0.0.567

Avira AntiVir Personal to bardzo popularny i do tego zupełnie bezpłatny program antywirusowy, który znakomicie sprawdza się w warunkach domowych.


2 Stron12>