Wyniki wyszukiwania dla frazy: "sąsiedzi z piekła rodem pełna wersJA"


Liczba znalezionych pozycji: 848
34 Stron123>»

Deluxe Ski Jump 2.1 - DSJ 2.1

Legendarna gra - skoki narciarskie Deluxe Ski Jump 2. Pobierz za darmo DSJ2 - download free DSJ 2. Dodatki, nowe skocznie, kody, klucze do najlepszych skoków, poradniki jak skakać 150 metrów i inne informacje na Webnology.pl. Zapraszamy do pobierania - najlepsza wersja Deluxe Ski Jump 2. Download free full DSJ2.

Chip and Dale

Chip and Dale to gra platformowa rodem z Pegasusa wydana w 1990 roku przez Capcom. Gra Chip and Deil do pobranai za darmo po polsku powiada przygody dwóch wiewiórek należących do Brygady RR: rozważnego Chip’a i szalonego Dale’a. Powstała na podstawie jednej z bajek Disney’a pod tytułem Brygada RR. Jest to typowa platformówka – pobierz grę za darmo i baw się w gronie całej rodziny.

Niezbędnik Internauty 4.7 PL

Najnowszy Niezbędnik Internauty PL to narzędzie do oglądania telewizji i słuchania radia bez karty telewizyjnej czy anteny. Pobierz Niezbędnik Internauty po polsku i przekonaj się o jego zaletach – TV przez Internet i radio przez Internet to jego główne zalety.

The Sims 2 Osiedlowe Życie - Apartment Life

Darmowy patch The Sims 2 Osiedlowe Życie - Apartment Life do pobrania za darmo free download! W grze zaimpletowano bowiem elementy magii, dzięki którym życie naszych wirtualnych podopiecznych staje się jeszcze ciekawsze.

Micro Machines

Pierwsza wersja kultowej gry wyścigowej, która swój żywot zaczęła na konsoli. Teraz gra również dostępna w wersji na PC. Zagraj i przekonaj się sam o jej grywalności!

HaftiX 6.2.3

Program ten skierowany do pewnego grona osób, pomaga w zamianie dowolnego zdjęcia na haft krzyżykowy. Tak, HaftiX 6.2.3 to narzędzie do robótek ręcznych. Mamy wiele możliwości: skaner, aparat, plik graficzny, aby je zamienić na gotowy wzór do haftu krzyżykowego. Można dowolnie przycinać wybrane obrazy, zaznaczając tylko te nas interesujące.

Mini Remote Control 6.9.0.4

Mini Remote Control 6.9.0.4 to program, dzięki któremu możliwe jest zarządzanie komputerami innych uczestników podczas połączenia poprzez sieć lokalną.

Egzamin gimnazjalny - nauki humanistyczne 1.0

Program ten pozwala wszystkim gimnazjalistom na sprawdzenie swoich umiejętności przed egzaminem gimnazjalnym.

EarthView 3.11.4

Program, jakim jest EarthView 3.11.4 to idealny program dla każdego, kto lubi oglądać świat na co dzień. Pozwala on na wyświetlanie zarówno na tapecie, jak i na wygaszaczu ekranu obrazu kuli ziemskiej, który cechuje się niezwykłym realizmem. Mamy do wyboru takie możliwości jak oglądanie świata w dzień, w nocy, jak i wybieranie warunków atmosferycznych jak i lokalizacji w ponad 3000 miastach.

SkypeCap 3.2

Jest to program, dzięki któremu pojawia się możliwość nagrywania rozmów audio oraz plików wideo z dość popularnego programy Skype.

Fifa 2009

Fifa 2009 to najnowsza edycja popularnego symulatora gry w piłkę nożną. Autorzy gry fifa postarali się, aby gra ta była najbardziej realistyczną w historii gier sportowych. Fifa 2009 staje w czołówce gier sportowych, ogrom pracy jaką wykonało ea games jest zauważalny. Fizyka gry stoi na najwyższym poziomie, wysoka jakość animacji podań, strzałów i zagrań. Gra charakteryzuje się ogromną grywalnoscia i wciągnie każdego. Do ściągniecia wersja demo, sprawdź screeny, wymagania systemowe, dodatki, sztuczki.

ArCADia-IntelliCAD 2009

ArCADia-IntelliCAD 2009 To oprogramowanie, które wspiera użytkownika w projektowaniu 2D i 3D. Jego złożoność nie przytłacza, lecz dostarcza wyjątkowe narzędzia pozwalające zaoszczędzić czas. Jest programem stworzonym w celach budowlanych i na takiej platformie sprawdza się najskuteczniej. Z łatwością możesz stworzyć skomplikowane dokumenty budowlane w tym projekty domów i zabudowań. Jest zgodny z AutoCAD-em zarówno w możliwościach działania, jak i zapisie i odczycie plików w formacie DWG.

ITE Live 1.05.2.7000

Program ten pozwala na analizowanie rynków na całym świecie w czasie rzeczywistym, umożliwia śledzenia walut i akcji poszczególnych firm. Dzięki niemu można tworzyć analizy, które pomogą w podejmowaniu decyzji co do kupna czy sprzedaży akcji.

Pixel 1.0-beta-8

Pixel 1.0-beta-8 to program do tworzenia grafiki rastartowej. Pomimo, że na razie jest on mało znany, to jednak staje się coraz bardziej doceniany. Główną jego zaletą jest polski interfejs oraz duża liczba ciekawych opcji.

SoundPackager 1.2

SoundPackager 1.2 jest najnowszym programem typu SoundScheme, który można pobrać z naszego serwisu, bądź korzystając z opcji download na stronie producenta.

Face Filter Studio

Face Filter Studio to program służący do edycji oraz filtracji zdjęć. Dzięki temu programowi możemy m.in. usunąć efekt czerwonych oczu, dodawać zmarszczki, itp. Bardzo interesującą opcją jest możliwość edycji gestów twarzy, oraz możliwość postarzania i odmładzania postaci na zdjęciach. Możemy również zmieniać kolor oczu, cery, a nawet włosów! W bazie programu znajduje się kilkadziesiąt modeli twarzy gotowych do edycji, oraz tyle samo gestów twarzy.

Faktury 1,2,3

Faktury 1,2,3 to program doskonale radzący sobie z wystawieniem faktur VAT.

KoolMoves 7.5.1

Program KoolMoves 7.5.1 jest bardzo przydatnym zbiorem narzędzi pomocnych przy tworzeniu różnego rodzaju filmów zapisywanych w formacie flash. KoolMoves 7.5.1 jest dostępny w wersji tzw. Triala do ściągnięcia całkowicie za darmo. Działa w systemach operacyjnych: Windows 98/NT/ME/2000/Vista/XP/7. Trial programu jak i cała wersja dostępny jest w j. angielskim.

ArtRage Starter Edition 2.6.0

Jest to program niezwykle ciekawy, szczególnie dla początkujących grafików. Umożliwia malowanie obrazów, tak gdyby były namalowane w rzeczywistości. Można używać wiele narzędzi, które pomogą ci w określonym projekcie, między innymi ołówka, pędzla, kredy czy pisaka.

SafeLogon

Doskonały program zabezpieczający przeznaczony dla użytkowników, którzy pracują z poufnymi danymi. Świetnie się sprawdzi w firmach, jak również w domu jako narzędzie do wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu z zasobów komputera na przykład dla dzieci.

Expression Web

Najnowszy Expression Web to program rodem z Microsoftu producenta systemów operacyjnych Windows XP, Vista czy najnowszy Windows 7. Program przeznaczony do profesjonalnego tworzenia stron internetowych z wykorzystaniem technologii WYSIWYG. Aplikacja dostępna Expression Web do pobrania za darmo daje możliwość przetestowanie przez darmowy okres testowy. Zaawansowane narzędzie dla projektantów serwisów internetowych dostępne do ściągnięcia w dziale Download Free na stronie producenta oraz na Webnology.pl

MX Skype Recorder 4.3.0

MX Skype Recorder to dodatek, służący do nagrywania rozmów prowadzonych w komunikatorze Skype oraz innych komunikatorach VOIP, np. Google Talk, Yahoo Messenger i innych.

jv16 PowerTools 2010 2.0.0.966

jv16 PowerTools 2010 2.0.0.966 to narzędzie, służące do zarządzania rejestrem komputerowym.

Chuzzle Deluxe

Najnowsza gra logiczna, która od samego początku podbiła serca wielbicieli tego typu gier. Zagraj już teraz w grę typu Bubble.

Digital Image Starter 2006-11.1

Digital Image Starter 2006 to darmowa wersja programu Digital Image Suite. W tej wersji za darmo można mieć większość opcji, jakie posiada pełna wersja programu Suite. Firma Microsoft, która jest producentem tego oprogramowania, udostępniła za darmo aplikację, która pozwala na katalogowanie i podstawową obróbkę zdjęć.


34 Stron123>»