Wyniki wyszukiwania dla frazy: "sąsiedzi z piekła rodem 3"


Liczba znalezionych pozycji: 4

The Sims 2 Osiedlowe Życie - Apartment Life

Darmowy patch The Sims 2 Osiedlowe Życie - Apartment Life do pobrania za darmo free download! W grze zaimpletowano bowiem elementy magii, dzięki którym życie naszych wirtualnych podopiecznych staje się jeszcze ciekawsze.

Chip and Dale

Chip and Dale to gra platformowa rodem z Pegasusa wydana w 1990 roku przez Capcom. Gra Chip and Deil do pobranai za darmo po polsku powiada przygody dwóch wiewiórek należących do Brygady RR: rozważnego Chip’a i szalonego Dale’a. Powstała na podstawie jednej z bajek Disney’a pod tytułem Brygada RR. Jest to typowa platformówka – pobierz grę za darmo i baw się w gronie całej rodziny.

Expression Web

Najnowszy Expression Web to program rodem z Microsoftu producenta systemów operacyjnych Windows XP, Vista czy najnowszy Windows 7. Program przeznaczony do profesjonalnego tworzenia stron internetowych z wykorzystaniem technologii WYSIWYG. Aplikacja dostępna Expression Web do pobrania za darmo daje możliwość przetestowanie przez darmowy okres testowy. Zaawansowane narzędzie dla projektantów serwisów internetowych dostępne do ściągnięcia w dziale Download Free na stronie producenta oraz na Webnology.pl

Grand Theft Auto IV

Grand Theft Auto to nie wątpliwie jedna z najdłużej utrzymujących się na rynku gier pozycja. Już po wydaniu pierwszej części, ponad 10 lat temu, zrobiła ogromną furorę, a teraz mamy okazję zagrać w najnowszą, czwartą już część. Oczywiście po raz kolejny produkcja także w języku polskim. Twórcy nie wydali wersji demo, bo właściwie po co? Przecież to Grand Theft Auto!