Wyniki wyszukiwania dla frazy: "real player"


Liczba znalezionych pozycji: 104
5 Stron123>»

Real Player

Real Player to najnowszy program do odtwarzania plików multimedialnych. Program z wersji na wersję jest coraz lepszy i nowocześniejszy.Program jest bardzo popularnym odtwarzaczem. Jego dodatkowymi atutami są przyjemny wygląd i łatwość obsługi.

Real Alternative

Popularny pakiet multimedialny zawierający Media Player Classic, zestaw kodeków oraz wtyczki RealMedia do przeglądarek internetowych. Obsługuje odtwarzanie wielu popularnych formatów oraz m.in rmvb. Pakiet real media alternative jest do pobrania za darmo po polsku.

VLC Media Player 1.0.3

VLC media player 1.0.1 jest to bezpłatny odtwarzacz multimedialny. Lekki i łatwy w użyciu program do odtwarzania filmów i muzyki. Po instalacji programu będziemy mogli oglądać filmy oraz słuchać muzykę. VLC media player obsługuje bardzo wiele różnorakich formatów plików audio/video (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, DVD, MP3, OGG itd.). Główną zaletą programu nie jest odtwarzanie filmów czy muzyki z nośników danych, ale za pośrednictwem Internetu.

Spolszczenie GOM Player

Pakiet polskiego języka dla popularnego programu do odtwarzania multimediów. Spolszczenie do interfejsu programu GOM Player wykonane profesjonalnie, na wysokim poziomie. Zainstaluj już teraz polską nakładkę i ciesz się ojczystym językiem.

Xpy 1.0.1

Znane odtwarzacza potrzebują, aby mieć pełen dostęp do wszystkiego, z czego korzystamy. Najlepsze są dla nas wtyczki do takich odtwarzaczy filmowych, które wiążą się z Realem.

real Desktop 1.60

Wszyscy posiadacze Windows XP i Vista mogą teraz wyposażyć się w trójwymiarowy pulpit z real Desktop 1.60. Program ten umożliwia stworzenie trójwymiarowej przestrzeni na pulpicie. Przesuwanie, podnoszenie ikonek, zmienianie koloru ścian i inne to dodatkowe atrakcje tego programu.

AVS Media Player 4.1.2.65

AVS Media Player jest jednym z wielu odtwarzaczy, jakie służą nam do oglądania filmów. Najważniejszym faktem jest to, iż jest to wysokiej jakości odtwarzacz, jaki jest na darmowej licencji.

Real Draw Pro 5.2.3

Program Real Draw Pro łączy w sobie wszystkie elementy programu do grafiki rastrowej i wektorowej. Aplikacja pozwala na tworzenie przeróżnej grafiki. Obrazów, banerów, szkiców i projektów graficznych stron internetowych. Ze strony producenta oraz webnology.pl można pobrać wersję trialową aplikacji. Dostępna jest w języku angielskim. Licencja pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

BS.Player FREE 2.41 PL

Odtwarzacz plików multimedialnych BS.Player do pobrania za darmo także dla Windows Vista. Formaty obsługiwane ptzez BS.Player to m.in. mp3, wma, ram, mpa, ogm, mkv i wiele innych. Najnowszy BS.Player jest ergonomiczny i prosty w obsłudze. Polecamy!

Windows Media Player

Pobierz darmowy odtwarzacz multimediów stworzony przez Microsoft. Pobierz darmowy Windows Media Player 11 PL po polsku i odtwarzaj filmy w róznych formatach (avi, mpeg, wmv) w media player pod vista i xp. Kodeki media player do pobrania są dołączone w pakiecie.

JLC Internet TV 1.1.0

Poprzez nowości można wiedzieć wszystko, co tylko znajduje się w sieci. Program JLC Internet, daje nam wiedzę na temat różnych programów w sieci, a także telewizji i radia online.

Crystal Player

Crystal Player to jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie odtwarzaczy multimedialnych, jakie można znaleźć do pobrania ze stron internetowych. Program ten cechuje wysoka jakość odtwarzania filmów, obsługa funkcji na ekranie, wiele filtrów i dodatkowych funkcji.

Adobe Shockwave Player 11.5.8.612

Wtyczka do przeglądarek Opera, IE, Chrome, Firefox, umożliwiająca oglądanie animacji, aplikacji edukacyjnych, różnego rodzaju symulacji, filmów na stronach opartych na technologii Schockwave. Bardzo przydatna, umożliwia również korzystanie z gier dostępnych online.

DivX Web Player 1.4.0

DivX Web Player 2.0.2 to oprogramowanie, które w prosty a zarazem skuteczny sposób umożliwia odtwarzanie plików wideo oraz filmów DivX, AVI, MKV oraz MOV i MP4 z poziomu najpopularniejszych przeglądarek internetowych.

The Core Pocket Media Player

Program The Core Pocket Media Player jest odtwarzaczem plików multimedialnych przeznaczonym dla nośników przenośnych. Jest to jeden z najnowszych i najlepszych programów tego typu. Posiada wszystkie niezbędne kodeki i nie wymaga instalowania dodatkowych.

GOM Player

Najnowsza wersja programu do odtwarzania takich multimediów jak rmvb, avi, wmv, mp4 o nazwie GOM Player do pobrania za darmo. Odtwarzacz multimediów charakteryzujący się bardzo przejrzystym interfejsem oraz możliwością robienia zdjęć odtwarzanych plików.

DivX Mobile Player

DivX Mobile Player to oficjalny darmowy player, który pozwala na oglądanie w telefonie komórkowym filmów zakodowanych za pomocą popularnego kodeku DivX. Narzędzie nie jest dostępne po polsku, ale proste menu nie powinno nikomu sprawić kłopotów. Ściągnij za darmo ze strony producenta lub naszej i oglądaj swoje ulubione filmy wideo w telefonie komórkowym.

Dziobas RAR Player

Najnowszy Darmowy Dziobas RAR Player to nakładka na znany i popularny odtwarzacz multimedialny Mplayer, stworzony przez Polaka, co za tym idzie, dostępny jest do pobrania po polsku. Dziobas RAR Player tak, jak i Mplayer działa prawidłowo pod systemami Windows 98,Me,2000, XP, Vista oraz 7. Pobierz najnowszy darmowy Dziobas RAR Player.

Flash Player 10.0.22.87

Dzięki najnowszemu i oczywiście także darmowemu Flash Player można przeglądać animacje, filmy oraz wiele innych elementów internetowych, które są stworzone w technologii Flash.

MP3 player 3.62

Program MP3 player służy do odtwarzania plików w formacie MP3 na telefonach obsługujących system Symbian.

SubEdit-Player

Kultowy, bardzo popularny odtwarzacz multimedialny obługujący napisy do filmów. Dzięki wbudowanej bazie kodeków stanowi on kompleksowy pakiet do oglądania plików multimedialnych zakodowanych najpopularniejszymi kodekami. Prostota w obsłudze, intuicyjny interfejs oraz obsługa napisów to tylko namiastka zalet.

Mobiola Media Player

Mobiola Media Player jest najnowszym programem firmy Warelex LLC. To odtwarzacz oraz konwerter plików multimedialnych dla telefonów komórkowych.

Online TV Player

Online TV Player to szansa dla wszystkich tych, którzy chcą oglądać telewizje, jednakże nie posiadają kablówki, czy telewizji satelitarnej. Online TV Player, czyli odtwarzacz telewizji przez Internet nie jest trudny w obsłudze. Webnology.pl udostępnia do pobrania za darmo wersję testową tego programu. Jeśli telewizja przez Internet to tylko Online TV Player.

vanBasco Karaoke Player

vanBasco Karaoke Player to darmowy program służący do odtwarzania plików z rozszerzeniem *.kar oraz MIDI, które świetnie nadają się na imprezy karaoke. Dzięki tej aplikacji, którą można pobrać za darmo ze strony producenta można w łatwy sposób rozruszać każdą imprezę i spowodować, że zabawa będzie wyśmienita.

Spider Player

Aplikacja o nazwie Spider Player jest to bardzo dobry i w dodatku zupełnie darmowy i dostępy także po polsku program, służący przede wszystkim do odtwarzania różnego rodzaju plików audio choć nie tylko. Program jest naprawdę prosty w obsłudze i do tego również funkcjonalny.


5 Stron123>»