Wyniki wyszukiwania dla frazy: "ramki do zdjęć"


Liczba znalezionych pozycji: 134
6 Stron123>»

Ashampoo Photo Commander 8.3.2

Osoby kochające robić zdjęcia i obrabiać je prostymi grafikami, które nie wymagają od nas zdolności grafika komputerowego, mogą zaopatrzyć się w program Ashampoo Photo Commander 8.3.2.

SNS-Resizer 1.7.2

Darmowa aplikacja o nazwie SNS-Resizer 1.7.2 to pożyteczne narzędzie służące głównie do zmieniania rozmiarów zdjęć, głównie na potrzeby ich prezentowania na przykład w internecie. Aplikacja charakteryzuje się szybkim działaniem i niewielkimi rozmiarami.

PhotoScenery

Photoscenery to darmowy program w wersji testowej (trial) służący do edycji zdjęć i grafiki. Proste, darmowe narzędzie, pozwalające na wprowadzenie zmian w zdjęciach, obrazkach i innych plikach graficznych. Pozwala na łatwe wprowadzenie ciekawych zmian, upiększeń i drobnej edycji obrazu. Program jest do pobrania za darmo ze strony producenta lub z naszego serwisu.

Adobe Photoshop Album Starter Edition 3.2

Ta darmowa aplikacja do przeglądania zdjęć cieszy się prostotą interfejsu oraz obsługi. Pozwala na przeglądanie oraz podstawową obróbkę zdjęć, jak korekta efektu czerwonych oczu, wyostrzenie i inne. Dzięki Adobe Photoshop Album Starter Edition 3.2 możemy katalogować zdjęcia i je podpisywać, dostępna jest także opcja drukowania z dodatkowymi funkcjami. Atutem tego programu jest odczyt zdjęć w formacie PDF.

Photo Builder

Photo Builder Platinum – to program do modyfikowania zdjęć z przejrzystym interfejsem nie dostępnym w wersji po polsku. Prawidłowe działanie programu zapewnia oprogramowanie Windows Me, 2000, 2003, XP, Vista oraz starsze wersje tego oprogramowania. Program na licencji Trial do użytku domowego jak i komercyjnego. Program można ściągnąć za darmo na okres testowy za pomocą Webnology.pl lub strony producenta.

Zoner Photo Studio

Aplikacja Zoner Photo Studio jest przeznaczona praktycznie dla każdego użytkownika aparatu cyfrowego czy też na przykład skanera. Dzięki aplikacji ściąganie zdjęć na komputer jest znacznie łatwiejsze, a także pozwala ona na usunięcie defektów czy też powiększenie zdjęć. Dzięki programowi łatwiejsze jest zorganizowanie nawet największego archiwum zdjęć, a także oferuje on naprawdę wiele możliwości, w tym także przeglądanie zdjęć w sieci web czy też ich drukowanie.

Photo Frame Studio 2.3

Photo Frame Studio 2.3 to typowy program do przerabiania, edycji zdjęć fotograficznych. Wyposażony jest aż w 200 ramek. Tak ogromny wybór zapewnia, że możemy próbować wiele nowych rzeczy. Takowe ramki spełniają niezwykły walor estetyczny w tego typu pracach. Zaletą jest fakt, że każdą ramkę może według własnego uznania zmienić. Można dodawać do niej pewne elementy, albo też pewne elementy likwidować.

Group Shot 1.03

Group Shot 1.03 łączy elementy różnych zdjęć.

Free Image Converter

Free Image Converter to najnowszy program producenta Victor Onishchenko. Przeznaczony jest do obróbki zdjęć.

CleanSkinFX

CleanSkinFX jest programem do retuszowania zdjęć.

FotoMix

Foto Mix 5,5 to najnowszy, darmowy program przeznaczony do prostej edycji zdjęć. Najczęściej wykorzystuje się go do zmiany tła zdjęcia, wycinania niepotrzebnych elementów, nakładania na siebie kilku fotografii, itd. Program można pobrać całkowicie za darmo, Jest dostępny dla systemów Windows XP, Vista, 2003, 2007. Program dostępny jest w angielskiej wersji językowej. Jednak nie ma to żadnego wpływu na wystąpienie jakichkolwiek trudności przy jego obsłudze.

Neat image 6.1

Neat image to program, który służy do usuwania wszelkich nie wyraźności, nieczystości oraz szumów z fotografii cyfrowej.

PhotoStory 3.0

PhotoStory 3 jak nazwa sugeruje jest to program dzięki któremu stworzysz multimedialne pokazy zdjęć.

CorelPhoto Album 6.0-deluxe

Aplikacja CorelPhoto Album 6.0-deluxe służy do katalogowania zdjęć, sortowania i importowania ich, aby w wygodny sposób były dostępne dla wielu osób.

Photo Toolkit 1.7

Photo Toolkit 1.7 to niewielki program do domowej obróbki zdjęć fotograficznych. Program ma wiele najpotrzebniejszych funkcji i jest bardzo łatwy w użyciu.

Picassa 3.6

Najnowsze oprogramowanie do edycji zdjęć Picassa 3.6 do pobrania jest jednym z najnowocześniejszych oprogramowań do katalogowania i przeglądania zdjęć. Picasso3.6 jest bardzo dobrym oprogramowanie do edycji, dlatego też warto je pobrać i z niego korzystać.

WindowBlinds 7.1-build-274

WindowBlinds to doskonała aplikacja, która umożliwia personalizację wyglądu systemu Windows.

FotoOffice 2007

FotoOffice 2007 to profesjonalny program do obróbki fotografii cyfrowej o szerokim wachlarzu funkcji, dostępny na licencji Trial. Jego największe zalety to wszechstronność, rozbudowane możliwości oraz szybkość działania.

Web Album Generator

Web Album Generator to najnowszy darmowy program przeznaczony do tworzenia gotowych do zamieszczenia na stronę WWW galerii zdjęć. Program kierowany przede wszystkim do twórców stron internetowych, jednak nie tylko, obsługa programu jest tak banalnie prosta, że z programu może korzystać dosłownie każdy. Aplikacja dostępna do pobrania dla systemów Windows, zapewnia prawidłowe działanie na Windows 98, Me, 2000, XP jak również, na Windows Vista. Oferowana w Download Free wersja programu nie oferuje interfejsu po polsku.

PicaJet free-2.5.0.527

To całkowicie darmowy program, służący do zarządzania zasobami multimedialnymi. Dostępny całkowicie za free w polskiej wersji językowej.

Face Wrap 1.00

Face Wrap 1.00 – program do zabawy ze zdjęciami

Fotosizer

Fotosizer to kolejna bardzo prosta aplikacja przeznaczona do masowej zmiany rozmiaru zdjęć. Program jest całkowicie bezpłatny i dostępny jest w polskiej wersji językowej, co jest niewątpliwie dużym atutem. Jest to aplikacja, która będzie bardzo pomocna w pracy dla początkujących fotoamatorów. Program pracuje w systemie Win98/98SE/Me/2000/NT/XP/2003/Vista.

ThumbsPlus Pro 7-sp2-build-2251

ThumbPlus Pro 7 sp2 build 2251 to aplikacja która pozwala na szybie i bezproblemowe przeglądanie zdjęć, jakie użytkownik posiada na swoim dysku twardym. Dzięki zastosowaniu kilku interesujących funkcji jak szybkie wyświetlanie czy zaawansowana edycja zdjęć, narzędzie to jest godne uwagi.

Picasa

PICASA PL – najnowszy i najlepszy program do obróbki i udostępniania zdjęć firmy Google. Już teraz Picasa 3.0 PL dostępna do pobrania za darmo także dla Windows Vista – free download for Vista. Udostępniaj swoje zdjęcia i pokazuj siebie w Internecie - Pikasa 3.0 po polsku dostępna za darmo. Polecamy!

FuturixImager 6.0

Darmowa aplikacja, która obsługuje ponad 50 formatów plików m.in.GIF, JPEG, PNG, TIFF, JPEG2000, i inne. Program posiada filtry niezbędne w obróbce zdjęć i plików graficznych.


6 Stron123>»