Wyniki wyszukiwania dla frazy: "przyspieszacz komputera"


Liczba znalezionych pozycji: 447
18 Stron123>»

Advanced Windows Xp Optimizer 1.4

Aplikacja jaką jest Advanced Windows Xp Optimizer 1.4 to swego rodzaju „przyspieszacz” działania komputera. Dzięki temu programowi można szybko i przede wszystkim skutecznie przyspieszy działanie komputera, a także i internetu oraz szeregu różnych aplikacji.

Bearshare Ultra Accelerator

Do pobrania najnowszy i najlepszy przyspieszacz pobierania plików z Internetu BearShare Ultra Accelerator całkowicie za darmo także dla Windows Vista - BearShare Ultra Accelerator free download. Polecamy program szczególnie osobom, których łącze internetowe i transfer jest kiepski.

Czasowy wyłącznik komputera 2.44

Doskonała aplikacja służąca do automatycznego wyłączania komputera lub poszczególnych programów.

Anti Trojan Elite 4.5.2

Program Anti Trojan Elite 4.5.2 jak sama nazwa mówi służy do usuwania z komputera wirusów typu: trojan, malware, robaki itp. Program jest dostępny wersji demonstracyjnej zupełnie za darmo. Działa w systemie operacyjnym Windows XP.

Comodo Internet Security 2011-5.0.162636.1135

Comodo Internet Security 2011-5.0.162636.1135 to dwuczęściowy pakiet ochronny dla komputera składający się z firewalla i programu antywirusowego.

Kaspersky Anti-Hacker 1.9.37

Zapora ogniowa znanego producenta do twojego komputera Kaspersky Anti-Hacker 1.9.37 to narzędzie pozwalające na kompleksową ochronę komputera w jednym z trzech wybranych trybów. Po zainstalowaniu automatycznie ustawiany jest średni poziom zabezpieczeń, ale można go zmienić w ustawieniach na priorytet wysoki bądź też niższy.

Kaspersky Rescue Disk 8.8.1.3

Ochrona komputera przed złośliwym oprogramowaniem jest niezwykle ważna, ponieważ najważniejsze jest to, żeby komputer był bezpieczny. Musimy pamiętać o tym, żeby podczas kontrolowania naszego komputera w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania wybrać taki, która da nam najlepszą ochronę.

Sygate Personal Firewall 5.6

Program jest wspaniałym narzędziem do ochrony przed wszystkimi końmi trojańskimi i robakami komputera. W związku z tym, jest wspaniałą aplikacją, która powinien posiadać każdy użytkownik komputera, bez względu na to, czy o niego dba czy nie.

SpywareGuard 2.2

SpywareGuard, jak nawet sama nazwa wskazuje, jest to program przeznaczony do ochrony komputera przez różnego rodzaju oprogramowaniem szpiegowskim. Jest to niewielka, ale bardzo skuteczna aplikacja, dostępna do pobrania za darmo.

AntiTrojan Elite 5.1.5

AntiTrojan Elite 5.1.5 - najbardziej skuteczny program do usuwania wirusów. Program AntiTrojan Elite 5.1.5 to niewątpliwie jeden z najskuteczniejszych programów antywirusowych. Co więcej, w wersji demo jest on do pobrania zupełnie za free. AntiTrojan Elite 5.1.5 posiada polską wersję językową i działa w systemie operacyjnym Windows XP.

Stoper 1.2

Stoper 1.2. to nieduży program służący do pomiaru czasu - spełnia funkcje tradycyjnego stopera.

Outpost Firewall Pro 2010 7.0-3373.514.1234

Program, którego zadaniem jest ochrona komputera a także wszystkich danych na nim umieszczonych. Dla każdego, kto szuka bezpiecznego, łatwego w użyciu programu do ochrony komputera.

My Driver 5.00

Aplikacja My Driver jest to w istocie nic innego jak tylko program służący do zarządzania sterownikami należącymi do urządzeń sprzętowych znajdujących się wewnątrz komputera.

ZoneAlarm Pro 9.3.037.000

Program ZoneAlarm Pro 9.3.037.000 to aplikacja, która posiada zarówno zaporę firewall jak i program antywirusowy do ochrony komputera.

Atomic Clock Sync

Najnowszy Atomic Clock Sync do pobrania to darmowy program do synchronizacji czasu twojego komputera z wzorcem atomowym w USA. Program jest za darmo i do ściągnięcia w naszym serwisie. Atomic Clock Sync automatycznie dostosowuje zegar systemowy komputera do strefy czasowej, wyświetla także aktualne dane na temat stref czasowych oraz czas uniwersalny. Aby synchronizacja działała tak jak powinna, musisz ustawić odpowiednią strefę czasową i poprawić jeśli daty letnich i zimowych zmian czasu uległy zmianie.

Ashampoo UnInstaller 4.04

Niejednokrotnie dzieje się tak, ze chcemy coś bezpowrotnie już usunąć z naszego komputera, laptopa, czy też osobistego notebooka. Mogą to być jakieś programy, pliki muzyki, czy też zwyczajne fotografie lub gry. Nie zawsze jednak po kliknięciu polecenia „usuń” dany plik na zawsze już znika z naszego komputera. Zawsze przez jakiś czas zostaje on jeszcze zapisany i zakodowany w miejscach, do których my użytkownicy nie mamy zwyczajnego dostępu.

Anti-Trojan Shield 2.1.0.14

Anti-Trojan Shield 2.1.0.14 jest to obecnie jedna z najpopularniejszych niedrogich aplikacji, która jak sama nazwa wskazuje ma za zadanie wykrywanie a także usuwanie trojanów z dysku twardego naszego komputera.

1-2-3 Spyware Free 4.8

1-2-3 Spyware Free 4.8 – natychmiastowa ochrona anty szpiegowska dla naszego komputera

Outpost Firewall Pro 2009 7.0-3373.514.1234

Outpost Firewall Pro 2009 7.0.3 to doskonała ochrona komputera. Program uznany za jeden z najlepszych w tej dziedzinie.

Everest Ultimate Edition 5.50.2100

Everest Ultimate Edition 5.50.2100, to jeden z najlepszych programów do diagnozowania i sprawdzania podzespołów komputera. Wielu z nas, niedoświadczonych użytkowników komputera, korzysta z niego w konkretnym celu, albo internet, albo wykonanie jakiegoś referatu, zapominając tym samym, o tym, że o komputer także należy dbać. Bardziej wyspecjalizowanie użytkownicy, dobrze wiedzą jak wiele wysiłku trzeba włożyć w porządkowanie swojego komputera, szczególnie wtedy gdy wymaga on dużo czasu na posprzątanie. Jednakże programiści, stworzyli dla nas- użytkowników świetny i przydatny program, do testowania wszystkich podzespołów i zespołów komputera.

Avira Premium Security Suite 10.0.0.542

Aplikacja Avira Premium Security Suite 10.0.0.542 to program, którego zadaniem jest ochrona komputera przed niebezpieczeństwami w postaci wirusów.

GameGain 2.3.23.2009

Najnowszy GameGain do pobrania za darmo już teraz także dla Windows Vista – free download. Pobierz GameGain i przyspiesz swój komputer – graj nawet w najbardziej wymagające gry. GameGain – 100% mocy komputera dostępne już teraz! Sprawdź!

Belarc Advisor 8.1.16.0

Świetny program przeznaczony do określenia zawartości komputera, identyfikowania sieci oraz oprogramowania. Bezbłędnie poda nazwę producenta, model oraz płytę główną, a także zainstalowane programy wraz z licencjami.

Process Viewer 5.2.15.1

Process Viewer jest jednym z najlepszych programów umożliwiających pozyskanie całkowitej kontroli nad programami związanymi z startowaniem komputera.

pcmark05 1.2.0

PCMark05 jest jednym z najnowszych programów, a zarazem najlepiej sprawdzających się w testowaniu komputera pod względem wydajności.


18 Stron123>»