Wyniki wyszukiwania dla frazy: "przyspiesz swój komputer"


Liczba znalezionych pozycji: 330
14 Stron123>»

Speedupmypc 2010 4.2.7.4

Speedupmypc 2010 4.2.7.4 jest narzędziem dzięki któremu użytkownik może zoptymalizować i przyśpieszyć swój komputer.

Outpost Firewall Free 2009 6.5.1-2725.10028

Outpost Firewall Free 2009 6.5.1-2725.10028 – Firewall dla twojego komputera

DAVID-Laserscanner 2.5.5

Dzięki temu prostemu programowi możemy bezdotykowo zeskanować dowolnie wybrany przedmiot, przemieniając go w prawdziwy, trójwymiarowy obraz na naszym komputerze. Aby to zrobić przez swój komputer, należy posiadać kamerkę internetową, a przedmiot ustawić na odpowiednim tle.

Ashampoo UnInstaller 4.04

Niejednokrotnie dzieje się tak, ze chcemy coś bezpowrotnie już usunąć z naszego komputera, laptopa, czy też osobistego notebooka. Mogą to być jakieś programy, pliki muzyki, czy też zwyczajne fotografie lub gry. Nie zawsze jednak po kliknięciu polecenia „usuń” dany plik na zawsze już znika z naszego komputera. Zawsze przez jakiś czas zostaje on jeszcze zapisany i zakodowany w miejscach, do których my użytkownicy nie mamy zwyczajnego dostępu.

Eraser 6.0.7.1893

Kiedy zaczynacie robić porządek na swoim komputerze i ciągle umieszczacie w koszu coraz to nowe pliki i foldery, zaczynacie zastanawiać się czy one całkowicie zostają usunięte z komputera. Nic dziwnego, każdy by miał wątpliwość, szczególnie też użytkownik, który za bardzo nie zna się na mechanice komputera. Program Eraser 6.0.7 został stworzony właśnie dla tych osób, które chciałyby aby wszystkie pliki zostały całkowicie wykasowane z systemu komputera. Jednakże, aby pobrać tą aplikacje na swój komputer, przeczytaj najpierw to co mam ci do powiedzenia na jego temat.

Maxtor Maxboost utility 2.1.0.7

Darmowy program, który został stworzony do poprawy wydajności dysków twardych Maxtora. Narzędzie przeznaczone jest dla dysków ATA oraz SATA.

Jetico Personal Firewall 2.1.0.8

Jetico Personal Firewall 2.1.0.8 to wersja testowa zapory sieciowej, która ochrania użytkownika przed atakami z sieci. Poprzez monitoring aplikacji, które łączą się z siecią, jest niezwykle skuteczna i pozwala na wychwycenie ataków hackerskich, koni trojańskich i innych.

SMPlayer 0.6.9

Większość użytkowników komputera pragnie mieć na komputerze stabilny, na poziomie program do multimediów, czyli do odtwarzania filmów i muzyki. Jednakże nie wszystkie odtwarzacze dostępne na rynku internetowym, są odpowiednimi programami do oglądania, to znaczy nie wszystkie spełniają określone zadania, nie spełniają naszych potrzeb. Ale, dziś oferuje wam odpowiedni program z urozmaiconymi funkcjami SMPlayer 0.6.9! Jest innym, niezwykłym programem, dlatego zapoznaj się z jego funkcjami i już dziś pobierz go na swój komputer!

Avira Premium Security Suite 10.0.0.542

Aplikacja Avira Premium Security Suite 10.0.0.542 to program, którego zadaniem jest ochrona komputera przed niebezpieczeństwami w postaci wirusów.

VDownloader

Najnowszy VDownloader to darmowy program służący do pobierania filmów z najpopularniejszych portali publikujących video. Między innymi darmowy VDownloader umożliwia pobieranie filmów z YouTube. Program działa prawidłowo z Windows XP, Vista oraz starszymi systemami z rodziny Windows. Dostępny do pobrania VDownloader jest całkowicie darmowy, korzystanie z niego również jest za darmo. Aplikacja nie oferuje interfejsu po polsku.

ZoneAlarm Internet Security Suite 9.3.037.000

ZoneAlarm Internet Security Suite 9.3.037.000 recentCRM 4.0 to najbardziej rozpowszechniony pakiet na rynku. Zapewni ochronę swojej przeglądarce. Zadbaj o swój komputer i dane. ZoneAlarm analizuje pliki do pobrania zanim zdarzą zainfekować komputer lub stosowanie ostrzega, jeżeli są szkodliwe. To najlepsze zabezpieczenie przed szkodliwym oprogramowaniem, jakie się ukazało.

DVD-Cloner 7.00-build-991

Chcesz skopiować plik z DVD na DVD-R/RW ? Nic prostszego program DVD-Cloner 7.00-build-991, został stworzony właśnie do takich czynności. Jest programem darmowym, dlatego możesz go swobodnie pobrać na swój komputer.

Ultimate Windows Tweaker 2.1

Nasz system, który mamy na komputerze, może czasami wymagać poprawy swojej wydajności. Służy miedzy innymi do tego program Ulitimete Windows, mogący zmienić szybkość naszego sprzętu, na zdecydowanie lepszą, a tym samym zaproponować nam inne ustawienia.

Advanced Anti Keylogger 3.7

Dzięki aplikacji jaką jest Advanced Anti Keylogger 3.7 można skutecznie chronić swój komputer przed różnymi zagrożeniami takimi jak keyloggery.

Network Notepad 4.6.6

Każda sieć ma swój schemat, więc należy wedle niego starać się tworzyć proste diagram, czy też sieci. Idealnym urządzeniem do działania na rzecz systemu jest Network Notepad.

WinUtilities 9.84

Większość użytkowników bardzo chce doceniać swój system, poprzez ciągłe jego optymalizowanie i sprawdzanie. Aby to jednak zrobić, należy mieć specjalne narzędzie do jego wykonania. Takim narzędziem,a właściwie aplikacją jest WinUtilities 9.84, który zrobi dzięki tobie wszystko co jest potrzebne nie tyle co do twoje, ale także szczęście komputera.

Active@ Partition Recovery

Active@ Partition Recovery 3.0 jest to program, który po uruchomieniu ze specjalnie stworzonej dyskietki startowej pozwala na odzyskanie utraconych lub usuniętych partycji z komputera. Pomaga również naprawić w razie potrzeby sektor rozruchowy dysku a także tablice partycji.

CA Personal Firewall 2009 11.0.0.576

CA Personal Firewall to doskonałe narzędzie, które w profesjonalny sposób chroni komputer przed najróżniejszymi zagrożeniami, jakie są w sieci.

UltraVNC 1.0.6.5 PL

Program UltraVNC 1.0.6.5 PL jest programem, który umożliwia zdalny dostęp do komputera poprzez Internet lub inne połączenie sieciowe. Program posiada polską wersję językową. Jego wydawcą jest Ultra VNC. Program powstał na licencji Freeware.

AOL McAfee VirusScan Plus 7.2.147

AOL McAfee VirusScan Plus to całkowicie darmowy program, chroniący nasz komputer przed szkodliwym oprogramowaniem.

Radmin Zdalne sterowanie 3.4

Radmin Zdalne sterowanie 3.4 jest to program pozwalający nam na dostanie się do wszelkich innych komputerów. Bardzo często ten program jest wykorzystywany w szkole, na lekcjach informatyki. Za jego pomocą nauczyciel może sprawdzić, czy i w jaki sposób dany uczeń, do którego akurat jest podłączony wykonuje dane polecenie. Dzięki temu łatwo można zbadać umiejętności swoich podopiecznych.

GTK+ Runtime Environment 2.20.0-1

GTK + Runtime Enviroment 2.20.0-1, to program, którego celem jest generowania interfejsu dla określonych aplikacji, programów. Jeżeli chcesz, aby pewne programy działały bez zarzutu, musisz, bądź powinieneś pobrać go na swój komputer.

Greenfish Painter 1.0

Greenfish Painter 1.0 pomoże Ci w namalowaniu obrazu.

Outpost Firewall Pro 2010 7.0-3373.514.1234

Program, którego zadaniem jest ochrona komputera a także wszystkich danych na nim umieszczonych. Dla każdego, kto szuka bezpiecznego, łatwego w użyciu programu do ochrony komputera.

Ultravnc

Ultravnc jest to innowacyjny, najnowszy program, który umożliwia kontrolę nad zdalnym komputerem. Jest to program całkowicie darmowy, a dzięki prostej obsłudze i menu w języku polskim, ma coraz więcej zwolenników.


14 Stron123>»