Wyniki wyszukiwania dla frazy: "przyspiesz komputer"


Liczba znalezionych pozycji: 261
11 Stron123>»

CA Personal Firewall 2009 11.0.0.576

CA Personal Firewall to doskonałe narzędzie, które w profesjonalny sposób chroni komputer przed najróżniejszymi zagrożeniami, jakie są w sieci.

AOL McAfee VirusScan Plus 7.2.147

AOL McAfee VirusScan Plus to całkowicie darmowy program, chroniący nasz komputer przed szkodliwym oprogramowaniem.

Outpost Firewall Pro 2010 7.0-3373.514.1234

Program, którego zadaniem jest ochrona komputera a także wszystkich danych na nim umieszczonych. Dla każdego, kto szuka bezpiecznego, łatwego w użyciu programu do ochrony komputera.

Ultravnc

Ultravnc jest to innowacyjny, najnowszy program, który umożliwia kontrolę nad zdalnym komputerem. Jest to program całkowicie darmowy, a dzięki prostej obsłudze i menu w języku polskim, ma coraz więcej zwolenników.

ClearTemp 1.2.1

Poprzez pliki tymczasowe, a także nieużywane, spowalnia się nasz komputer. program Clear Temp, ma na celu jego idealne oczyszczenie i pomoc w lepszym i szybszym funkcjonowaniu.

Ashampoo UnInstaller 4.04

Niejednokrotnie dzieje się tak, ze chcemy coś bezpowrotnie już usunąć z naszego komputera, laptopa, czy też osobistego notebooka. Mogą to być jakieś programy, pliki muzyki, czy też zwyczajne fotografie lub gry. Nie zawsze jednak po kliknięciu polecenia „usuń” dany plik na zawsze już znika z naszego komputera. Zawsze przez jakiś czas zostaje on jeszcze zapisany i zakodowany w miejscach, do których my użytkownicy nie mamy zwyczajnego dostępu.

Kaspersky Rescue Disk 8.8.1.3

Ochrona komputera przed złośliwym oprogramowaniem jest niezwykle ważna, ponieważ najważniejsze jest to, żeby komputer był bezpieczny. Musimy pamiętać o tym, żeby podczas kontrolowania naszego komputera w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania wybrać taki, która da nam najlepszą ochronę.

Outpost Firewall Free 2009 6.5.1-2725.10028

Outpost Firewall Free 2009 6.5.1-2725.10028 – Firewall dla twojego komputera

Informatyka - zrozum i zaprogramuj komputer 1.0

Informatyka - zrozum i zaprogramuj komputer 1.0 to bardzo interesujący program, który pozwala na poznanie procesów koniecznych dla zrozumienia działania programów i komputerów. Program dedykowany jest dla młodzieży powyżej 10 roku życia. Wersja trial tego programu jest dostępna za darmo.

BitDefender Free Edition 2009 2009-12.0.12

Kiedy tylko na naszym komputerze pojawiają się wirusy, jak najbardziej istnieje szansa, aby się im przeciwstawić. Jest na to wyjście, a do nich należy program BitDefender Free Edition. Może zatrzymać podejrzane z aplikacji, a także najważniejsze jest to, iż jest dostępny zupełnie za darmo.

Avira AntiVir Personal Free 10.0.0.567

Avira AntiVir Personal to bardzo popularny i do tego zupełnie bezpłatny program antywirusowy, który znakomicie sprawdza się w warunkach domowych.

Microsoft Touch Pack for Windows 7 1.0

Nie tak dawno, na rynku pojawiła się nowa wersja systemu Windows, jaka znacznie zainteresowała ludzi. Jednakże niektóre z procesów systemowych, stały się dla nich niezrozumiałe, a tym samym dość trudne. Dlatego też stworzono Microsoft Touch Pack for Windows 7. W nim znajduje się sześć darmowych aplikacji, aby kontrolowały nasz komputer.

Folder2MyPC

Program Folder2MyPC jest świetnym programem dla osób, które w łatwy sposób chcą dodać aplikacje do folderu Mój komputer czy Panelu Sterowania. Program jest do ściągnięcia za darmo ze strony producenta poprzez opcję download, a także z naszego serwisu.

ZoneAlarm Internet Security Suite 9.3.037.000

ZoneAlarm Internet Security Suite 9.3.037.000 recentCRM 4.0 to najbardziej rozpowszechniony pakiet na rynku. Zapewni ochronę swojej przeglądarce. Zadbaj o swój komputer i dane. ZoneAlarm analizuje pliki do pobrania zanim zdarzą zainfekować komputer lub stosowanie ostrzega, jeżeli są szkodliwe. To najlepsze zabezpieczenie przed szkodliwym oprogramowaniem, jakie się ukazało.

ESET Smart Security 4.2.64.12

ESET Smart Security to doskonały pakiet bezpieczeństwa nowej generacji. Ten program zapewnia kompletną ochronę przed wirusami, spyware i innymi zagrożeniami, które są w internecie.

Milionerzy 4 PL

Najnowsza wersja gry stworzonej w oparciu o bardzo popularny teleturniej telewizyjny Milionerzy po polsku. Gracz wciela się w uczestnika wielkiej gry, gdzie stawką jest milion. Przechodząc przez szereg różnorodnych pytań posiadamy trzy koła ratunkowe ułatwiające udzielenie odpowiedzi.

SiSoftware Sandra Lite 2010.10.16.57

SiSoftware Sandra Lite, jest narzędziem do diagnozowania komputera. Posiada ogromny zasób funkcji służących do testowania. Dzięki niemu dowiesz się co nie co o sterownikach, urządzeniach i procesach komputera. Zbada każdy element komputera, rozprawi się z najgorszymi procesami, odświeży pamięć, przetestuje go tak by mógł być sprawny

AVG LinkScanner 9.0.851

Nie ma takiej strony w sieci, która nie zawierałaby jakichś elementów, o jakich uruchomienie byśmy się obawiali. Oczywiście każdy z nas powinien poosiadać antywirus, ale kiedy przykładowo nie mamy jeszcze licencji, możemy za pomocą freeware pobrać AVG LinkScanner, który ochroni nasz komputer i przeskanuje każdą witrynę internetową, jaką będziemy chcieli włączyć.

Ashampoo AntiSpyWare 2.10

Ashampoo AntiSpyWare 2.10 to rozbudowany program chroniący komputer przed zagrożeniami z Internetu. Chroni on nas przede wszystkim przed aplikacjami szpiegującymi, jak również przed złośliwym oprogramowaniem typu spyware, adware, trojany, robaki, rootkity, dialery i keyloggery.

PopTray

PopTray to darmowy program służący do powiadamiania o nadchodzącej poczcie email. Bezpłatny program do pobrania za free ze strony producenta. Dzięki tej aplikacji można dowiadywać się o nadchodzącej poczcie a program sam sprawdza maile jeszcze przed pobraniem ich z serwera, przez co możemy zdecydować, czy chcemy daną wiadomość pobrać na komputer czy też nie.

Windows Defender 1.1.1593.0

Windows Defender 1.1.1593.0 – Bezpłatna Ochrona twojego komputera w zasięgu ręki.

Memtest86

Memtest86 jest to bardzo dobry program do testowania kości pamięci RAM w twoim komputerze. Najnowszy program ATI Tray Tools jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Narzędzie to jest również do pobrania poprzez download ze strony producenta. Program niestety nie jest po polsku.

Shut Down-O-Matic 2.2.2

Shut Down-O-Matic 2.2.2 – pomoc dla leniwych

Sleepy 6.2

Sleepy 6.2 zamyka komputer o danym czasie.

Speedupmypc 2010 4.2.7.4

Speedupmypc 2010 4.2.7.4 jest narzędziem dzięki któremu użytkownik może zoptymalizować i przyśpieszyć swój komputer.


11 Stron123>»