Wyniki wyszukiwania dla frazy: "przerabianie zdjęć"


Liczba znalezionych pozycji: 134
6 Stron123>»

IrfanView

Pobierz najnowszy darmowy IrfanView 4.20 PL po polsku! Jest to najnowsza wersja IrfanView pod Vista. Świetny program do przeglądania, katalogowania i obróbki zdjęć za darmo, który obsługuje prawie wszystkie formaty zdjęć. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze, a oferuje zaawansowane możliwości.

Adobe Photoshop Album Starter Edition 3.2

Ta darmowa aplikacja do przeglądania zdjęć cieszy się prostotą interfejsu oraz obsługi. Pozwala na przeglądanie oraz podstawową obróbkę zdjęć, jak korekta efektu czerwonych oczu, wyostrzenie i inne. Dzięki Adobe Photoshop Album Starter Edition 3.2 możemy katalogować zdjęcia i je podpisywać, dostępna jest także opcja drukowania z dodatkowymi funkcjami. Atutem tego programu jest odczyt zdjęć w formacie PDF.

Polyphonic Ringtone Wizard

No cóż programy tego typu już nie są używane lecz dla ludzi posiadających starsze komórki nadal może się przydać. Program jest kompatybilny z większością telefonów i bez większego problemu możemy nim przesłać przez kabel usb lub przez wap. Ta druga opcja jest oczywiście płatna i lepiej mieć wtedy pakiet internetowy. Program posiada darmową próbną wersje lecz ogólnie jest płatny.

Zoner Photo Studio

Aplikacja Zoner Photo Studio jest przeznaczona praktycznie dla każdego użytkownika aparatu cyfrowego czy też na przykład skanera. Dzięki aplikacji ściąganie zdjęć na komputer jest znacznie łatwiejsze, a także pozwala ona na usunięcie defektów czy też powiększenie zdjęć. Dzięki programowi łatwiejsze jest zorganizowanie nawet największego archiwum zdjęć, a także oferuje on naprawdę wiele możliwości, w tym także przeglądanie zdjęć w sieci web czy też ich drukowanie.

Group Shot 1.03

Group Shot 1.03 łączy elementy różnych zdjęć.

Free Image Converter

Free Image Converter to najnowszy program producenta Victor Onishchenko. Przeznaczony jest do obróbki zdjęć.

CleanSkinFX

CleanSkinFX jest programem do retuszowania zdjęć.

Ashampoo Photo Commander 8.3.2

Osoby kochające robić zdjęcia i obrabiać je prostymi grafikami, które nie wymagają od nas zdolności grafika komputerowego, mogą zaopatrzyć się w program Ashampoo Photo Commander 8.3.2.

FotoMix

Foto Mix 5,5 to najnowszy, darmowy program przeznaczony do prostej edycji zdjęć. Najczęściej wykorzystuje się go do zmiany tła zdjęcia, wycinania niepotrzebnych elementów, nakładania na siebie kilku fotografii, itd. Program można pobrać całkowicie za darmo, Jest dostępny dla systemów Windows XP, Vista, 2003, 2007. Program dostępny jest w angielskiej wersji językowej. Jednak nie ma to żadnego wpływu na wystąpienie jakichkolwiek trudności przy jego obsłudze.

Neat image 6.1

Neat image to program, który służy do usuwania wszelkich nie wyraźności, nieczystości oraz szumów z fotografii cyfrowej.

PhotoStory 3.0

PhotoStory 3 jak nazwa sugeruje jest to program dzięki któremu stworzysz multimedialne pokazy zdjęć.

CorelPhoto Album 6.0-deluxe

Aplikacja CorelPhoto Album 6.0-deluxe służy do katalogowania zdjęć, sortowania i importowania ich, aby w wygodny sposób były dostępne dla wielu osób.

Photo Toolkit 1.7

Photo Toolkit 1.7 to niewielki program do domowej obróbki zdjęć fotograficznych. Program ma wiele najpotrzebniejszych funkcji i jest bardzo łatwy w użyciu.

Picassa 3.6

Najnowsze oprogramowanie do edycji zdjęć Picassa 3.6 do pobrania jest jednym z najnowocześniejszych oprogramowań do katalogowania i przeglądania zdjęć. Picasso3.6 jest bardzo dobrym oprogramowanie do edycji, dlatego też warto je pobrać i z niego korzystać.

FotoOffice 2007

FotoOffice 2007 to profesjonalny program do obróbki fotografii cyfrowej o szerokim wachlarzu funkcji, dostępny na licencji Trial. Jego największe zalety to wszechstronność, rozbudowane możliwości oraz szybkość działania.

Web Album Generator

Web Album Generator to najnowszy darmowy program przeznaczony do tworzenia gotowych do zamieszczenia na stronę WWW galerii zdjęć. Program kierowany przede wszystkim do twórców stron internetowych, jednak nie tylko, obsługa programu jest tak banalnie prosta, że z programu może korzystać dosłownie każdy. Aplikacja dostępna do pobrania dla systemów Windows, zapewnia prawidłowe działanie na Windows 98, Me, 2000, XP jak również, na Windows Vista. Oferowana w Download Free wersja programu nie oferuje interfejsu po polsku.

PicaJet free-2.5.0.527

To całkowicie darmowy program, służący do zarządzania zasobami multimedialnymi. Dostępny całkowicie za free w polskiej wersji językowej.

Face Wrap 1.00

Face Wrap 1.00 – program do zabawy ze zdjęciami

Fotosizer

Fotosizer to kolejna bardzo prosta aplikacja przeznaczona do masowej zmiany rozmiaru zdjęć. Program jest całkowicie bezpłatny i dostępny jest w polskiej wersji językowej, co jest niewątpliwie dużym atutem. Jest to aplikacja, która będzie bardzo pomocna w pracy dla początkujących fotoamatorów. Program pracuje w systemie Win98/98SE/Me/2000/NT/XP/2003/Vista.

ThumbsPlus Pro 7-sp2-build-2251

ThumbPlus Pro 7 sp2 build 2251 to aplikacja która pozwala na szybie i bezproblemowe przeglądanie zdjęć, jakie użytkownik posiada na swoim dysku twardym. Dzięki zastosowaniu kilku interesujących funkcji jak szybkie wyświetlanie czy zaawansowana edycja zdjęć, narzędzie to jest godne uwagi.

Picasa

PICASA PL – najnowszy i najlepszy program do obróbki i udostępniania zdjęć firmy Google. Już teraz Picasa 3.0 PL dostępna do pobrania za darmo także dla Windows Vista – free download for Vista. Udostępniaj swoje zdjęcia i pokazuj siebie w Internecie - Pikasa 3.0 po polsku dostępna za darmo. Polecamy!

FuturixImager 6.0

Darmowa aplikacja, która obsługuje ponad 50 formatów plików m.in.GIF, JPEG, PNG, TIFF, JPEG2000, i inne. Program posiada filtry niezbędne w obróbce zdjęć i plików graficznych.

Adobe Photoshop

Program do obróbki zdjęć cyfrowych, umożliwiający także uporządkowanie i organizację zdjęć oraz plików wideo oferowany przez producenta jednego z najbardziej znanych programów dedykowanych do edytowania grafiki rastrowej. Adobe Photoshop Elements oferuje wiele narzędzi umożliwiających poprawę jakości zdjęć, a także ich modyfikację. Pomaga również w zarządzaniu posiadanymi zbiorami fotograficznymi i wideo oraz udostępnianiu ich czy to przez Internet, czy za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Najnowsza wersja Adobe Photoshop Elements 8 zawiera kilka nowych narzędzi, pozwalających na uzyskanie interesujących efektów – np. łączenia zdjęć czy zmiany formatu bez zniekształcenia obrazu. Program dostępny jest po polsku, natomiast wersja demo tylko w języku angielskim. Wersja próbna jest do ściągnięcia ze strony producenta po zarejestrowaniu się użytkownika.

ACDSee Photo Editor

ACDSee Photo Editor jest to program, dzięki któremu można w szybki i bardzo efektowny sposób obrabiać fotografie cyfrowe. Jest to aplikacja o naprawdę stosunkowo szerokim zastosowaniu i dość sporej popularności.

PhotoFiltre 10.2.0

PhotoFiltre 10.2.0 to najnowszy darmowy program do obróbki zdjęć. Aplikacja obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne, w tym również EPS, TIFF, PSD (Adobe PhotoShop) i PSP (Paint Shop Pro). Pełna współpraca z systemami Windows 2000, XP, Vista, 7. Program dostępny w wersji angielskiej, istnieje możliwość pobrania nakładki po polsku.


6 Stron123>»