Wyniki wyszukiwania dla frazy: "Program antywirusowy"


Liczba znalezionych pozycji: 59
3 Stron123>

Stinger

Najnowszy skaner antywirusowy Stinger od pobrania za darmo oferowany przez firmę McAfee. Program umożliwia wykrywanie około 200 najpopularniejszych wirusów i trojanów. Darmowy Stinger w pierwszym rzędzie stara się uleczyć zainfekowane pliki, w sytuacji, gdy jest to niemożliwe program usuwa plik chroniąc przy tym pozostałe dane przez zarażeniem.

G DATA InternetSecurity

Najlepszy i najnowszy pod względem technologicznym program antywirusowy ostatnich miesięcy – antywirus G DATA InternetSecurity 2009 PL. Pobierz antywirus G DATA także dla Windows Vista – free download.

MicroWorld eScan Toolkit Utility (MWAV) 9.5.5 PL

MicroWorld eScan Toolkit Utility (MWAV) to darmowy skaner antywirusowy przeznaczony do wykrywania I usuwania złośliwego oprogramowania na systemach Windows 2000, XP, Vista. MWAV dostępny za darmo w wersji po polsku potrafi zlokalizować I usunąć wirusy, programy szpiegujące, reklamowe, robaki internetowe, keyloggery, dialery oraz inne programy szkodliwe.

CA Internet Seciurity Suite 2010

Firma CA, znana wcześniej, jako eTrust oferuje najnowszy program antywirusowy przeznaczony dla systemów Windows XP, Vista, 7. Dostępny do pobrania za darmo, przeznaczony dla indywidualnych użytkowników oraz małych firm. Program dostępny, jako darmowy przez 90 dni okresu testowego.

avast! Professional

Avast 4 to zdecydowanie najlepszy program antywirusowy dla potrzeb prywatnych za darmo. Sprawdza się doskonale w ochronie Twojego komputera przed atakami niechcianych wirusów, trojanów i spyware. Jest to doskonały pakiet ochronny dla osób ceniących sobie darmowe, wydajne i kompleksowe rozwiązania. Najnowszy Avast zapewnia ochronę Twojej poczty email. Udostępniany przez ALWIL Software za darmo dla celów niekomercyjnych.

Trojan Remover

Trojan Remover 6.8.1 jak sama nazwa wskazuje to narzędzie do wykrywania i usuwania koni trojańskich oraz innych robaków siedzących w Internecie, komponentów spyware i adware. W bazie tego programu znajduje się około 24.000 tysięcy definicji Trojanów i innych robaków razem z ich odmianami.

BitDefender 9 Professional Plus PL

BitDefender 9 Professional Plus to najnowszy kombajn antywirusowy firmy Softwin. Udostępniony za darmo do pobrania program na licencji Trial oferuje kompleksową ochronę systemu Windows. BitDefender to połączenie 3 znakomitych narzędzi w jeden pakiet bezpieczeństwa.

Mks_Vir 9.0-build-665

Mks_Vir to legendarny już program antywirusowy. Powstał w czasach, kiedy zagrożenia dla naszych komputerów przenoszone były częściej na dyskietkach a nie poprzez Internet. Przez wiele lat dbał o bezpieczeństwo użytkowników w Polsce, później firma produkująca popadła w różnorakie kłopoty i program przestał się rozwijać. Obecnie aplikacja ta powraca na rynek.

Norton AntiVirus 2009 PL

Norton AntiVirus PL to prawdopodobnie najlepszy program antywirusowy na rynku. Pobierz już teraz darmowy program testowy chroniący przed wirusami, trojanami, robakami, spyware, Adare i phishingiem – chroń swoje dane osobiste, konta bankowe – chroń swój komputer przed szkodliwym i niebezpiecznym oprogramowaniem.

ZoneAlarm Pro 9.3.037.000

Program ZoneAlarm Pro 9.3.037.000 to aplikacja, która posiada zarówno zaporę firewall jak i program antywirusowy do ochrony komputera.

F-Secure Anti-Virus

F-Secure Anti-Virus 2010 najnowszy program antywirusowy oferowany w wersji wielojęzycznej, dostępny również po polsku, F-Secure dedykowany użytkownikom systemów Windows XP, Vista oraz Windows 7. Udostępniony za darmo do pobrania program stanowi skuteczną ochronę przez wirusami oraz oprogramowaniem szpiegującym.

ClamWin Free Antivirus

ClamWin Free Antivirus to najnowszy darmowy program antywirusowy działający pod systemem Windows. Wersja pod Windows XP i Vista oparta jest na silniku ClamAV, który jest rozpowszechniany jako darmowy program open source’owy. Program jest cały czas rozwijany, co prawda nie obsługuje jeszcze wszystkich opcji oferowanych przez swój pierwowzór, za to jego skuteczność jest na całkiem przyzwoitym poziomie.

AVG Anti-Virus Free Edition

AVG Anti-virus 8.5 PL to najlepszy darmowy antywirus, który zabezpieczy Twój komputer przed atakami wirusów, trojanów i spyware. Jest całkowicie za darmo do pobrania dla użytku domowego. Jest to najlepszy antywir dla osób ceniących darmowe programy. Najnowszy AVG wykrywa wirusy, exploit, rootkit i spyware

Dr.WEB Curelt!

Dr.WEB Curelt! To najnowszy darmowy skaner antywirusowy oparty na silniku Dr.WEB, dzięki któremu szybko pozbędziesz się szkodliwego oprogramowania z komputerów pracujących na systemach Windows 2000, 2003, Vista oraz Windows 7, bez konieczności instalacji. Profesjonalne narzędzie antywirusowe do pobrania zupełnie za darmo. Pobierz Curelt! całkowicie darmowy skaner wielojęzyczny, dostępny również po polsku.

ArcaVir 2009 Internet Security 9.7.3202.9

Program ArcaVir 2009 Internet Security 9.7.3202.9 chroni komputery przed szkodliwym oprogramowaniem oraz działalnością cyberprzestępców. Posiada bardzo rozbudowaną zaporę sieciową, wzbogaconą o mechanizm, który kontroluje poszczególne aplikacje. Ten program jest dostępny w języku polskim a jego wersja testowa jest do pobrania za darmo.

Comodo Internet Security 2011-5.0.162636.1135

Comodo Internet Security 2011-5.0.162636.1135 to dwuczęściowy pakiet ochronny dla komputera składający się z firewalla i programu antywirusowego.

Trend Micro Internet Security 2011

Aplikacja Trend Micro Internet Security 2011 zawiera ochronę antywirusową w postaci firewalla i aplikacji, która pozwala na uniknięcie zagrożeń płynących z Internetu.

Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials to darmowy program antywirusowy wydany przez koncern z Redmond. Narzędzia przeznaczone dla użytkowników systemów Windows. Standardowe zabezpieczenia systemowe nie zapewniają 100% bezpieczeństwa, dlatego Microsoft postanowił sprezentować swoim użytkownikom dodatkowe zabezpieczenie całkowicie za darmo. Niestety program nie jest dostępny po polsku.

Panda Antivirus Pro

Panda Antivirus + Firewall 2009 PL to najnowszy i prawdopodobnie najlepszy antywirus dla Windows Vista i nie tylko. Panda Antivirus + Firewall 2009 dostępna jest po polsku i za darmo - free download Panda Antivirus + Firewall 2009 PL. Panda antywirus bardzo dobrze chroni przed atakami wirusów, trojanów, spyware, adware i niebezpiecznych programów szpiegujących. Polecamy najnowszy Antivirus Panda 2009 free download - dostępna także wersja Panda Online.

AIMFix 1.6.716.1422

AIMFix 1.6.716.1422 to nie wielkich rozmiarów program, który chroni nasz komputer przez złośliwym i niepożądanym oprogramowaniem wędrującym pomiędzy komunikatorami internetowymi.

BitDefender Internet Security 2009 12.0.12

Ochrona naszego komputera jest najważniejsza, szczególnie w chwili, gdy jest on nowy i nie chcemy, aby coś się z nim stało. Dlatego też powstał program BitDefender. Posiada on wiele wersji, jakie mają pełny wpływ na wszystko, co dzieje się na naszym komputerze.

BitDefender Free Edition 2009 2009-12.0.12

Kiedy tylko na naszym komputerze pojawiają się wirusy, jak najbardziej istnieje szansa, aby się im przeciwstawić. Jest na to wyjście, a do nich należy program BitDefender Free Edition. Może zatrzymać podejrzane z aplikacji, a także najważniejsze jest to, iż jest dostępny zupełnie za darmo.

ArcaMicroScan

Najnowszy skaner antywirusowy z rodziny ArcaVir dla systemów Windows. Niewielkich rozmiarów program, choć nie pozorny, to niesamowicie skuteczny i efektywny w walce z wirusami. Oferuje szybkie a zarazem pełne skanowanie zasobów komputera bez zbędnego obciążenia systemu.

Comodo Anti Virus 3.9.95478

Najnowszy darmowy produkt firmy Comodo to stosunkowo młody projekt, jednak gwałtownie rozwijany, baza wirusów i Trojanów zawieraj już ponad 170 tyś. sygnatur. Dostępny do pobrania za darmo oferuje wysokiej jakości ochronę systemu Windows w kilku stopniowej skali agresywności. Aplikacja dostępna w dwóch wersjach 32 oraz 64-bitowej, obie wersje do pobrania zarówno po angielsku jak i po polsku.

Avast!

Avast to świetny program antywirusowy, stworzony z pasji. Można go pobrać na stronie producenta po zakupie licencji, lecz można także wybrać kilkudniowy okres próby i sprawdzić czy Avast! Poradzi sobie z robakami i wirusami, które zagrażają naszemu komputerowi. Jest on dostępny po polsku i oferuje także komunikaty głosowe i tekstowe w tym języku. Warto go pobrać, gdyż do ściągnięcia jest świetny antywirus i czeka na Ciebie właśnie.


3 Stron123>