Wyniki wyszukiwania dla frazy: "prezentacje"


Liczba znalezionych pozycji: 17

Microsoft PowerPoint Viewer 2003 v6.0.2600.0

Aplikacja Microsoft PowerPoint Viewer 2003 jak sama nazwa wskazuje, jest to przeglądarka pozwalająca na wyświetlanie całkowicie funkcjonalnych prezentacji, które zostały utworzone w programie PowerPoint 97, a także oczywiście w jego nowszych wersjach.

PowerPoint Viewer

Program Microsoft Office Power Point Viewer 2007 umożiwa przeglądanie prezentacji w formacie .ppt utworzonych w programie Microsoft Power Point 97 i jego kolejnych wersjach. Power Point Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Power Point Viewer 2007 i ciesz się przeglądarką w pełni funkcjonalnych prezentacji .ppt

PowerPoint to Flash Converter 2.6.1

PowerPoint to Flash Converter 2.6.1. to rewelacyjny program, który umożliwia przekonwertowanie prezentacji stworzonych w aplikacji PowerPoint na tzw. prezentacje flash. Z wersji testowej możemy korzystać bez ograniczeń przez 15 dni. Jedynym ograniczeniem jest ikonka loga firmowego w prawym dolnym rogu przygotowanej przez nas prezentacji.

Ashampoo Office 2010-4.00

Ashampoo Office 2010 to zaawansowane, wydajne ale łatwe w obsłudze oprogramowanie biurowe, które służy potrzebom zarówno użytkowników biurowych jak i w domu. Dzięki tej aplikacji można stworzyć łatwo i szybko obszerne dokumenty, sprawnie gromadzić dane za pomocą arkuszy kalkulacyjnych, prezentując jednocześnie wyniki za pomocą wykresów. Można również przykuć uwagę publiczności za pomocą multimedialnej prezentacji. Wszystko to wysokiej jakości za cenę nieporównywalną do tej, jaką trzeba zapłacić za inne tego typu oprogramowanie.

Wirtualny Nadzór 4.20

Wirtualny Nadzór 4.20 przeznaczony jest do monitorowania komputerów w szkolnych pracowniach komputerowych za pomocą sieci.

MemoriesOnTV 4.1.2

Praktycznie każdy z nas lubi podczas ważnych uroczystości, czy też wakacji pstrykać pamiątkowe zdjęcia, bądź też kręcić amatorskie filmy. Jeżeli wybieramy się na wakacje z całą drużyną przyjaciół często powstaje problem z wysłaniem do każdego z nich pakietu zdjęć, ze względu na ich dużą ilość. Doskonałym wyjściem jest obrobienie ich i przygotowanie w formie prezentacji multimedialnej, którą później każdy będzie mógł sobie ściągnąć z Internetu. Doskonałym programem do przygotowania owych prezentacji jest program MemoriesOnTV 4.1.2

Office power point 2007 pl

Tworzenie przyciągających uwagę slajdów może być teraz bardzo proste. Wszystko uczynisz szybko, sprawnie i profesjonalnie dzięki Office Power Point 2007 pl. Teraz możesz współpracować z członkami zespołu nad prezentacją oraz udostępniać ją na żywo lub online.

Office 2007 standard pl

Pakiet Microsoft Office 2007 standard oferuje bardzo ciekawe i nowe rozwiązania. Posiada zaawansowane i elastyczne funkcje, które w bardzo łatwy sposób umożliwiaj lepsze wykonywanie zadań w pracy, w domu lub w szkole. Pakiet zawiera takie aplikacje jak Word Excel PowerPoint Outlook OneNote

Adobe Photoshop Lightroom

Photoshop Lightroom 2 to najnowszy program do obróbki zdjęć wydany przez znaną i cenioną w tej branży firmę Adobe. Pomimo, iż Photoshop Lightroom jest programem komercyjnym, producent udostępnia do pobrania, jako w pełni funkcjonalny darmowy program przez cały okres testowy. Pełna współpraca z systemami operacyjnymi WIndows 7/ XP/Vista/2000 oraz Mac OS, a także, (co ucieszy zapewne pasjonatów podróży) z systemami mobilnymi.

Microsoft Office Small Business

Każda mała, jak i średnia firma szuka możliwość o wiele lepszej pracy biurowej, która zapewni bardzo szybki i prosty sposób na kontrolowanie każdego aspektu firmy, co nie tylko usprawnia i przyspiesza pracę, ale również wpływa o wiele lepiej na finanse firmy, a dzięki pakietowi programu Microsoft Office Small Business 2007 jest to możliwe.

OpenOffice.ux.pl 3.2.0-3

Jeden z najlepszych i najbardziej powszechnych pakietów biurowych, który powstał od ludzi dla ludzi jest OpenOffice, który pozwala nam na prace w edytorze tekstu, arkuszu kalkulacyjnym oraz innym programom, które możemy spotkać w Microsoft Office. Pakiet ten zawiera wszelkie programy, które w swojej budowie i zastosowaniu przypominają ten od Microsoftu. Co ciekawsze pakiet został napisany w Open Source, co oznacza, że jest to pakiet nie tylko w stu procentach darmowy, ale również jest to pakiet biurowy, który można zmieniać dowolnie, jeżeli wiemy, jak to robić. Pakiet też jest w wersji polskiej, co pewnie umili pracę wielu osobom, które mieszkają w Polsce.

Microsoft Office 2007 Small Business

Firma Microsoft stworzyła pakiet biurowy, który nie tylko jest idealny dla małych i średnich firm, ale również usprawnia ich działanie, dzięki pakietowi programów, które skupiają w sobie najważniejsze narzędzia do prowadzenia firmy. Microsoft Office Small Business jest pakietem biurowym, który został tak przygotowany, aby jego wykorzystanie w małej i średniej firmie było, jak najlepsze i dawało, jak najwięcej możliwości rozwoju firmy. Sam pakiet dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu oprogramowaniu jest dla wielu firm rozwiązaniem najlepszym. Sam pakiet posiada wersję polską, co jest dla polskich firm kluczową rolą, a dzięki temu, że istnieje możliwość zdobycia wersji trial (pełna wersja jest do kupienia ze strony Microsoft oraz sklepów komputerowych), która pomoże w sprawdzeniu, czy pakiet ten nadaje się do firmy.

5DFly Photo Design 2.18.3

Najnowszy 5DFly Photo Design to obróbki zdjęć, tworzenia kalendarzy oraz albumów zdjęć dostępny do pobrania za darmo. Program działa z systemami Windows XP, Vista oraz Windows 7. Pobierz za darmo najnowszy 5DFly Photo Design, używaj, jako darmowy program przez cały okres testowy. Interfejs programu 5DFly Photo Design nie oferuje wersji po polsku.

Corel Home Office 5.0.56

Najnowszy Corel Home Office 5 sprawia, że praca w domu staje się prostsza. Program jest podobny do innych narzędzi biurowych a jakimi można się spotkać na rynku, posiada przyjazny interfejs, który umiejscawia właściwe narzędzia na właściwym miejscu. W szybki sposób można przygotować, edytować i prezentować dokumenty, raporty, notatki, wiadomości, listy i newslettery. Program posiada kompatybilność z popularnym Microsoft office, potrafi także tworzyć dokumenty w formacie PDF. Użytkownik może w pełni czuć się komfortowo, korzystając z pakietu Corel Home Office 5, ponieważ może go w pełni dostosować do własnych potrzeb.

CORELDRAW

Chcemy wam zaoferować rewelacyjny produkt jakim jest Corel Draw. Jest to program najwyższej jakości i dostępny do polsku, otóż czym on jest? Jest on w skrócie programem służącym do projektowania grafiki wektorowej i do tworzenia rożnych projektów graficznych. Wersja trial do pobrania jest na wielu stronach internetowych, a naprawdę warto. Jest dostępna ona po polsku i tutaj też warto się skupić na tym jakie korzyści mogą płynąć z użytkowania takiego właśnie programu, a prawdą jest że korzyści są olbrzymie i warto korzystać właśnie z tego programu. Jest wersja po polsku i warto z niej korzystać, a teraz może trochę słów o samym programie.

Flash Player dla Opera 10.0.45.2

Flash Player dla Opera 10.0.45.2 jest jednym z podstawowych plug-inów w jakie powinien wyposażyć się każdy użytkownik tej popularnej przeglądarki internetowej.

Adobe Acrobat 9 Pro

Najnowszy Adobe Acrobat 9 Pro jest programem, który na pewno pryzpadnie do gustu ludziom, którzy pragną tworzyć swoje prezentacje komputerowe i dokumenty cyfrowe, które dzięki nowym funkcjom programu, będą o wiele ciekawsze.