Wyniki wyszukiwania dla frazy: "POWERPOINT"


Liczba znalezionych pozycji: 25

PowerPoint Viewer

Program Microsoft Office Power Point Viewer 2007 umożiwa przeglądanie prezentacji w formacie .ppt utworzonych w programie Microsoft Power Point 97 i jego kolejnych wersjach. Power Point Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Power Point Viewer 2007 i ciesz się przeglądarką w pełni funkcjonalnych prezentacji .ppt

Microsoft PowerPoint Viewer 2003 v6.0.2600.0

Aplikacja Microsoft PowerPoint Viewer 2003 jak sama nazwa wskazuje, jest to przeglądarka pozwalająca na wyświetlanie całkowicie funkcjonalnych prezentacji, które zostały utworzone w programie PowerPoint 97, a także oczywiście w jego nowszych wersjach.

Producer for PowerPoint 3.0

Jeśli chcesz w prosty sposób poszerzyć funkcjonalność swojego programu PowerPoint, pobierz aplikację Producer for PowerPoint 3.0, która to umożliwi.

Microsoft PowerPoint 2010

Najnowszy PowerPoint 2010 to narzędzie wchodzące w skład pakietu biurowego Microsoft Office 2010. Program dostępny do pobrania za darmo w wersji Beta dla celów testowych. Co prawda oficjalna wersja nie pojawiła się jeszcze na runku, ale Microsoft postanowił udostępnić do ściągnięcia za darmo, i korzystanie z niego, jako darmowy program do końca października 2010 roku. Wersja dostępna za darmo nie oferuje interfejsu po polsku. Oczywiście pełna współpraca z Windows XP, Vista oraz 7.

Office power point 2007 pl

Tworzenie przyciągających uwagę slajdów może być teraz bardzo proste. Wszystko uczynisz szybko, sprawnie i profesjonalnie dzięki Office Power Point 2007 pl. Teraz możesz współpracować z członkami zespołu nad prezentacją oraz udostępniać ją na żywo lub online.

PowerPoint to Flash Converter 2.6.1

PowerPoint to Flash Converter 2.6.1. to rewelacyjny program, który umożliwia przekonwertowanie prezentacji stworzonych w aplikacji PowerPoint na tzw. prezentacje flash. Z wersji testowej możemy korzystać bez ograniczeń przez 15 dni. Jedynym ograniczeniem jest ikonka loga firmowego w prawym dolnym rogu przygotowanej przez nas prezentacji.

Micrsoft Office Compatibility Pack 4.0

Micrsoft Office Compatibility Pack 4.0 dla posiadaczy starszych wersji Microsoft Office

Passware Kit Enterprise 10.1-build-2143

Passware Kit Enterprise 10.1-build-2143 pomaga w odzyskiwaniu haseł

Office 2007 dla Użytkowników Domowych

Microsoft Office 2007 dla użytkowników domowych to najpopularniejszy z pakietów biurowych, jakie się ukazały na świecie. Popularny edytor tekstu Word, jest teraz funkcjonalny po przez zmianę interfejsu. Poza tym arkusz kalkulacyjny Excel czy zestawienie danych Access stanowi podporę pracy biurowej.

Office 2007 standard pl

Pakiet Microsoft Office 2007 standard oferuje bardzo ciekawe i nowe rozwiązania. Posiada zaawansowane i elastyczne funkcje, które w bardzo łatwy sposób umożliwiaj lepsze wykonywanie zadań w pracy, w domu lub w szkole. Pakiet zawiera takie aplikacje jak Word Excel PowerPoint Outlook OneNote

VeryPDF

VeryPDF jest programem, który w łatwy sposób może konwertować niektóre pliki do formatu PDF. Dzięki możliwościom tego darmowego programu (w wersji trial) można w określony sposób edytować pliki PDF. Program jest do pobrania ze strony producenta lub ze stron naszego serwisu.

Lotus Symphony 1.3

Lotus Symphony 1.3 jest to niezwykle profesjonalny pakiet biurowy, idealny dla osób, pragnących coś tworzyć. Producentem jest IMB Corporation. Zapewne ułatwi on pracę wielu ludziom, utrzymujących się na stanowiskach biurowych. Posiada typowe arkusze kalkulacyjne oraz przydatny wszędzie- edytor tekstowy. Lotus Symphony 1.3 idealnie nadaje się do projektowania różnego rodzaju prezentacji. Dzięki temu, znajduje zastosowanie u sporej rzeszy studentów.

EasyRecovery Professional

EasyRecovery Professional jest to naprawdę bardzo dobra i popularna aplikacja służąca do odzyskiwania oraz naprawiania danych bez konieczności wzywania specjalisty w tej dziedzinie, gdyż dzięki programowi można to zrobić samodzielnie.

Office Home and Student 2007

Jak sama nazwa wskazuje Office Home and Student 2007 jest programem, który w głównej mierze został skierowany na potrzeby zwykłych użytkowników, czyli na możliwości domowe. Jest to najlepsza wersja pakietu biurowego- ogólnie dostępna. Dzięki niemu nasze dokumenty nabiorą właściwego kształtu.

Microsoft Office Small Business

Każda mała, jak i średnia firma szuka możliwość o wiele lepszej pracy biurowej, która zapewni bardzo szybki i prosty sposób na kontrolowanie każdego aspektu firmy, co nie tylko usprawnia i przyspiesza pracę, ale również wpływa o wiele lepiej na finanse firmy, a dzięki pakietowi programu Microsoft Office Small Business 2007 jest to możliwe.

OpenOffice.ux.pl 3.2.0-3

Jeden z najlepszych i najbardziej powszechnych pakietów biurowych, który powstał od ludzi dla ludzi jest OpenOffice, który pozwala nam na prace w edytorze tekstu, arkuszu kalkulacyjnym oraz innym programom, które możemy spotkać w Microsoft Office. Pakiet ten zawiera wszelkie programy, które w swojej budowie i zastosowaniu przypominają ten od Microsoftu. Co ciekawsze pakiet został napisany w Open Source, co oznacza, że jest to pakiet nie tylko w stu procentach darmowy, ale również jest to pakiet biurowy, który można zmieniać dowolnie, jeżeli wiemy, jak to robić. Pakiet też jest w wersji polskiej, co pewnie umili pracę wielu osobom, które mieszkają w Polsce.

Microsoft Office 2007 Small Business

Firma Microsoft stworzyła pakiet biurowy, który nie tylko jest idealny dla małych i średnich firm, ale również usprawnia ich działanie, dzięki pakietowi programów, które skupiają w sobie najważniejsze narzędzia do prowadzenia firmy. Microsoft Office Small Business jest pakietem biurowym, który został tak przygotowany, aby jego wykorzystanie w małej i średniej firmie było, jak najlepsze i dawało, jak najwięcej możliwości rozwoju firmy. Sam pakiet dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu oprogramowaniu jest dla wielu firm rozwiązaniem najlepszym. Sam pakiet posiada wersję polską, co jest dla polskich firm kluczową rolą, a dzięki temu, że istnieje możliwość zdobycia wersji trial (pełna wersja jest do kupienia ze strony Microsoft oraz sklepów komputerowych), która pomoże w sprawdzeniu, czy pakiet ten nadaje się do firmy.

5DFly Photo Design 2.18.3

Najnowszy 5DFly Photo Design to obróbki zdjęć, tworzenia kalendarzy oraz albumów zdjęć dostępny do pobrania za darmo. Program działa z systemami Windows XP, Vista oraz Windows 7. Pobierz za darmo najnowszy 5DFly Photo Design, używaj, jako darmowy program przez cały okres testowy. Interfejs programu 5DFly Photo Design nie oferuje wersji po polsku.

Corel Home Office 5.0.56

Najnowszy Corel Home Office 5 sprawia, że praca w domu staje się prostsza. Program jest podobny do innych narzędzi biurowych a jakimi można się spotkać na rynku, posiada przyjazny interfejs, który umiejscawia właściwe narzędzia na właściwym miejscu. W szybki sposób można przygotować, edytować i prezentować dokumenty, raporty, notatki, wiadomości, listy i newslettery. Program posiada kompatybilność z popularnym Microsoft office, potrafi także tworzyć dokumenty w formacie PDF. Użytkownik może w pełni czuć się komfortowo, korzystając z pakietu Corel Home Office 5, ponieważ może go w pełni dostosować do własnych potrzeb.

Microsoft Office Excel 2010 beta

Microsoft Office Excel 2010 Beta jest najnowszym programem wydanym przez firmę Microsoft, już teraz do pobrania za darmo w wersji beta. Aplikacja ta za free pozwala na zarządzanie danymi liczbowymi w tradycyjny, znany już z kilku poprzednich wersji Excela sposób. Zmieniła się za to forma programu, na bardziej nowoczesną. Można już pobrać za darmo wersję beta programu Microsoft Office Excel 2010 Beta.

Microsoft Office Professional 2007 pl

Najnowsza wersja pakietu programów Office przeznaczona jest dla każdego użytkownika komputera. Pozwala on bowiem na zarządzanie danymi oraz tworzenie nowych zawartości.

CORELDRAW

Chcemy wam zaoferować rewelacyjny produkt jakim jest Corel Draw. Jest to program najwyższej jakości i dostępny do polsku, otóż czym on jest? Jest on w skrócie programem służącym do projektowania grafiki wektorowej i do tworzenia rożnych projektów graficznych. Wersja trial do pobrania jest na wielu stronach internetowych, a naprawdę warto. Jest dostępna ona po polsku i tutaj też warto się skupić na tym jakie korzyści mogą płynąć z użytkowania takiego właśnie programu, a prawdą jest że korzyści są olbrzymie i warto korzystać właśnie z tego programu. Jest wersja po polsku i warto z niej korzystać, a teraz może trochę słów o samym programie.

StarOffice

StarOffice to oprogramowanie biurowe, alternatywne do oprogramowania Microsoftu. Składa się na nie: edytor tekstu StarOffice Writer, arkusz kalkulacyjny StarOffice Calc, aplikacja do tworzenia prezentacji StarOffice Impress, edytor grafiki wektorowej StarOffice Draw oraz aplikacja baz danych StarOffice Base.

Ashampoo Office 2010-4.00

Ashampoo Office 2010 to zaawansowane, wydajne ale łatwe w obsłudze oprogramowanie biurowe, które służy potrzebom zarówno użytkowników biurowych jak i w domu. Dzięki tej aplikacji można stworzyć łatwo i szybko obszerne dokumenty, sprawnie gromadzić dane za pomocą arkuszy kalkulacyjnych, prezentując jednocześnie wyniki za pomocą wykresów. Można również przykuć uwagę publiczności za pomocą multimedialnej prezentacji. Wszystko to wysokiej jakości za cenę nieporównywalną do tej, jaką trzeba zapłacić za inne tego typu oprogramowanie.

OpenOffice 3.0 PL

Najnowszy pakiet Open Office 3.0 PL do pobrania za darmo. OPEN OFFICE.org to pakiet oprogramowania biurowego Open Source, którego nie może zabraknąć w domu i w firmie – jest dostępny do pobrania całkowicie za darmo (free download) i działa z Windows Vista. Pobierz najnowszy pakiet Open Office 3.0 PL.