Wyniki wyszukiwania dla frazy: "power dvd"


Liczba znalezionych pozycji: 23

PowerPoint Viewer

Program Microsoft Office Power Point Viewer 2007 umożiwa przeglądanie prezentacji w formacie .ppt utworzonych w programie Microsoft Power Point 97 i jego kolejnych wersjach. Power Point Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Power Point Viewer 2007 i ciesz się przeglądarką w pełni funkcjonalnych prezentacji .ppt

iSpring free 5.5.1

iSpring Free to program, który przyda się każdej osobie pracującej przy tworzeniu prezentacji. Program umożliwia nam konwertowania bardzo popularnych formatów prezentacji Power Point (PPS) do równie popularnego formatu Macromedia Flash (SWF).

Power Project

Power Project to najnowszy dodatek do gadu-gadu, dzięki któremu nasze GG będzie miało taki wygląd jaki tylko sobie wymarzymy. Power Project bez problemu działa na platformie Windows XP/Vista i starszych wersjach, do pobrania za darmo w wersji po polsku zarówno na naszej stronie Webnology.pl jak i na stronie producenta. Pobierz darmowy dodatek do komunikatora Gadu-Gadu i rozbuduj go o nowe funkcje.

Power Menu 1.5.1.

Power Menu to prosty w obsłudze, darmowy program, dodający takie funkcje jak przezroczystość czy „zawsze na wierzchu” do systemu Windows. Funkcjonalności te dotyczą wszystkich poziomów podmenu w systemie Windows.

Power Defragmenter 3.0

Program Power Defragmenter służy do defragmentacji dysków twardych obsługujący przede wszystkim takie systemy operacyjne jak Windows NT, Windows 2000, czy Windows XP.

Power Pack dla Ulead VideoStudio 11-plus

Power Pack dla Ulead VideoStudio 11-plus to dodatek do programu, który przede wszystkim ma za zadanie tworzyć i edytować nagrania wideo.

Office power point 2007 pl

Tworzenie przyciągających uwagę slajdów może być teraz bardzo proste. Wszystko uczynisz szybko, sprawnie i profesjonalnie dzięki Office Power Point 2007 pl. Teraz możesz współpracować z członkami zespołu nad prezentacją oraz udostępniać ją na żywo lub online.

CyberLink PowerDVD

Jeden z najlepszych i darmowych programów do odtwarzania płyt do pobrania za darmo. Polecamy CyberLink PowerDVD jako bezkonkurencyjny player DVD także dla Windows Vista.

Microsoft PowerPoint Viewer 2003 v6.0.2600.0

Aplikacja Microsoft PowerPoint Viewer 2003 jak sama nazwa wskazuje, jest to przeglądarka pozwalająca na wyświetlanie całkowicie funkcjonalnych prezentacji, które zostały utworzone w programie PowerPoint 97, a także oczywiście w jego nowszych wersjach.

PowerToys dla Windows XP 1.0

Zestaw aplikacji stworzonych przez programistów Windows XP, przeznaczony dla miłośników tweak'owania systemu, dostosowywania go do własnych upodobań i wzbogacania o szereg drobnych narzędzi.

PowerPoint to Flash Converter 2.6.1

PowerPoint to Flash Converter 2.6.1. to rewelacyjny program, który umożliwia przekonwertowanie prezentacji stworzonych w aplikacji PowerPoint na tzw. prezentacje flash. Z wersji testowej możemy korzystać bez ograniczeń przez 15 dni. Jedynym ograniczeniem jest ikonka loga firmowego w prawym dolnym rogu przygotowanej przez nas prezentacji.

Power Sound Editor Free 7.5.1

Power Sound Editor Free 7.5.1 to program który pozwala na dowolna edycje plików o charakterze dźwiękowym . Dzięki zaawansowanym algorytmom i wygodnemu dopasowaniu do powszechnych potrzeb, program stanowi jedną z wygodniejszych aplikacji tego typu na rynku.

Photostage Slideshow 2.03

Power Point jest dobrze znanym wszystkim programem, do tworzenia prezentacji multimedialnych. kolejnym równie dobrym i znanym jest aplikacja Photostage Slideshow.

Klawiatura wizualna dla office 2000

Program klawiatura wizualna dla office 2000 pozwala na pisanie w więcej niż jednym języku na tym samym komputerze. Na ekranie pojawia się wizualna klawiatura języka, w którym chcemy pisać.

Partition Manager

Program Partition Manager Personal jest jednym z najbardziej popularnych programów do zarządzania dyskami twardymi. Program jest bardzo prosty w obsłudze oraz bezpiecznym do zarządzania strukturami partycji dysków twardych.

PowerFolder

Program służący do archiwizowania danych i tworzenia kopii zapasowej danych znajdujących się na dysku. Obsługa programu PowerFolder Free jest prosta i intuicyjna. Zapraszamy do darmowego pobierania.

Paragon Partition Manager Professional 11.0

Paragon Partition Manager Professional 11.0 to program pozwalający zarządzać partycjami oraz całymi dyskami komputera. Chodzi tutaj o wykonywanie różnych skomplikowanych operacji, które ręcznie ciężko jest wykonać. Program dostępny jest tylko w języku angielskim, jednak to, że nie jest po polsku wcale nie oznacza, że jest trudny w obsłudze. Obecnie jest to jeden z najbardziej popularnych tego rodzaju programów do zarządzania dyskami.

RivaTuner 2.24

Program slyżący do zmiany ustawień karty graficznej – tzw. przyspieszacz kart graficznych. Jest kompatybilny z technologiami od NVIDIA Riva TNT do najnowszych GeForce. Przyspiesz swój komputer dzięki RivaTuner 2.24. Pobierz RivaTuner i sprawdź jego działanie.

Painter Essentials 4.0.1.51

Painter Essentials 4.0.1.51 to program graficzny, dzięki któremu poznaje się możliwości komputera w zakresie malarstwa cyfrowego. W dobie industrializacji malować można już nie tylko pędzlem na płótnie ale także wskaźnikiem na ekranie komputera. Program Painter Essentials 4.0.1.51 to uboższa wersja programu Corel Painter. Nie posiada tylu możliwości co ten program, jest za to o wiele tańsza.

Corel DESIGNER Technical Suite

Aplikacja o nazwie ABBYY FineReader jest to bardzo wysokiej klasy program, który służy do rozpoznawania pisma ( OCR/ICR ). Dzięki najnowszemu ABBYY FineReader można przetwarzać zeskanowane dokumenty, a także i zdjęcia cyfrowe różnych dokumentów oraz pliki PDF do postaci, która jest edytowalna.

Photo Studio 6.0

Darmowy Photo Studio 6.0 jest to najnowszy program firmy ArcSoft, który służy do kompleksowej edycji zdjęć. Ten pakiet programowy wyposażony został przez producentów w ogromną ilość zaawansowanych narzędzi przeznaczonych do obróbki obrazu. Dla osób poszukujących zaawansowanego narzędzia graficznego do obróbki zdjęć, Photo Studio 6.0 będzie idealnym rozwiązaniem. Program ten jest dostępny za darmo do ściągnięcia za free w wersji trial.

RivaTuner

Program RivaTuner to jedno z najpopularniejszych narzędzi, które jest przeznaczone do optymalizowania i podkręcania parametrów kart graficznych bazujących na chipsecie NVIDIA i ATI. Najnowszy program RivaTuner jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Narzędzie jest również do pobrania poprzez download ze strony producenta. Program niestety nie jest po polsku.

Gadu Gadu 7.7 - GG 7.7

Najnowsza wersja popularnego komunikatora internetowego. Nowe GG 7.7 pozwala na komunikowanie się z wielomilionową społecznością. Sprawdź co nowego w gadu gadu 7.