Wyniki wyszukiwania dla frazy: "Pobieranie filmów z YouTube"


Liczba znalezionych pozycji: 306
13 Stron123>»

MobiTubia 1.80

Każdy chce mieć jak najwięcej możliwości do odtwarzania filmów. Do jednych ze sprzętów należy Mobi Tubia. Jest to bardzo rozbudowana wersja, umożliwiająca pobieranie filmików z youtube.

Ashampoo ClipFinder 2.09

Ashampoo ClipFinder 2.09 jest aplikacją dzięki której możliwe jest wyszukiwanie krótkich filmów w wielu serwisach jednocześnie. Program producenta Ashampoo jest dostępny w polskiej wersji językowej i można pobrać go za darmo po wcześniejszej bezpłatnej rejestracji.

VDownloader

Najnowszy VDownloader to darmowy program służący do pobierania filmów z najpopularniejszych portali publikujących video. Między innymi darmowy VDownloader umożliwia pobieranie filmów z YouTube. Program działa prawidłowo z Windows XP, Vista oraz starszymi systemami z rodziny Windows. Dostępny do pobrania VDownloader jest całkowicie darmowy, korzystanie z niego również jest za darmo. Aplikacja nie oferuje interfejsu po polsku.

Free Video Downloader 1.5 PL

Najnowszy Free Video Downloader to darmowy program służący do pobrania filmu prosto ze strony portalu. Free Video Downloader obsługuje najpopularniejsze portale takie jak: YouTube.com, video.google.com, break.com oraz wrzuta.pl, smog.pl, maxior.pl. Program pracuje na systemie Windows XP oraz Vista, a także na starszych wersjach. Free Video Downloader oferuje interfejs po polsku, co znacznie ułatwia obsługę aplikacji.

SideDownloader 1.0.3

SideDownloader 1.0.3 – idealny program do ściągania plików filmowych i muzycznych.

LimeWire 5.5.14

To program do szybkiego i sprawnego pobierania plików z internetu w w oparciu o sieć Gnutella (P2P).

Save2pc 4.04

Mały program Save2pc pozwala na pobieranie wybranych plików z serwisów takich jak youtube, myspace i inne. Jego największą zaletą jest prostota w obsłudze- oprócz wklejenia adresu strony oraz wybrania miejsca, gdzie plik ma być zapisany, program nie wymaga od użytkownika nic więcej.

Orbit Downloader 2.9.5 PL

Menadżer pobierania plików Orbit Downloader to jeden z lepszych w swojej dziedzinie. Umożliwia pobieranie filmów, ger, mp3 a także filmów z YouTube. Polecamy!

EmTube 1.0.10

EmTube 1.0.10 – telewizja internetowa w naszym telefonie

QuickTime Player

Pobierz darmowy QuickTime odtwarzacz filmów (player mov) firmy Apple. Ściągnij QuickTime do pobrania i sprawdź jak odtwarzać filmy mov, 3gp, h.264, mpeg-4, 3gpp, 3gpp2. Odtwarzanie filmów przez player QuickTime jest takie proste więc ściągnij Quicktime za darmo po polsku!

Free Studio

Free Studio to zestaw ponad dwudziestu darmowych programów do konwertowania, edycji oraz nagrywania materiałów multimedialnych. Pliki audio i wideo można konwertować do odtwarzania ich na urządzeniach mobilnych, takich jak: iPhone, BlackBerry, iPod, PSP czy wiele innych. Można także nagrywać płyty DVD oraz CD. W zestawie znajdują się ponadto darmowe aplikacje ułatwiające korzystanie z materiałów oferowanych przez YouTube. Aplikacje nie są dostępne w polskiej wersji językowej, ale są wyjątkowo przyjazne dla użytkownika i ich obsługa w jednym interfejsie nie sprawia problemów. Najnowsza wersja Free Studio 4.4 do ściągnięcia ze strony producenta lub naszej.

HiDownload Pro 7.92

HiDownload Pro - menadżer do pobierania plików z sieci Web i FTP.

DownloadStudio

DownloadStudio to najnowszy menadżer pobierania plików składający się z zestawu 12 narzędzi. Każdy z nich służy do pobrania innego rodzaju danych. Program współpracuje z Windows 2000, XP, Vista, 2003. Niestety darmowy program do pobrania nie jest oferowany w wersji po polsku. Aplikacja daje możliwość pobrania programów, gier, muzyki, filmów, strumieni audio/video, całych witryn internetowych, FTP, oraz kanałów RSS.

Orbit Downloader

Najnowszy Orbit Downloader to wszechstronne narzędzie do pobierania danych z Internetu. Program oferowany do pobrania za darmo działa prawidłowo z takimi systemami jak Windows NT, 2000, XP, Vista oraz Windows 7. Dostępny do ściągnięcia za darmo, rozpowszechniany na licencji Freeware, co pozwala na używanie, jako darmowy menadżer pobierania plików dla użytkowników niekomercyjnych. Orbit Downloader oferuje prosty i przejrzysty interfejs, oczywiście program do pobrania Orbit Downloader jest po polsku.

Ashampoo ClipFisher 1.21

Najnowszy Ashampoo ClipFisher to program umożliwiający pobieranie filmów oraz muzyki bezpośrednio ze strony portalu. Dostępny do pobrania za darmo, na darmowy okres testowy. Aplikacja nie oferuje interfejsu po polsku. Program zapewnia prawidłowe działanie pod systemem Windows 2000, XP, Vista. Ashampoo ClipFisher oferuje download video lub muzyki na podstawie adresu URL do strony z plikiem.

Download Master

Download Master jest to darmowy program, który wspomaga pobieranie plików z sieci. Program jest łatwy w obsłudze, potrafi przyspieszyć pobieranie plików nawet pięciokrotnie. Jego możliwości sprawiają, że wybierane są najlepsze dostępne połączenia z miejscem, z którego można dany plik pobrać. Program dostępny jest na stronie producenta oraz w naszym serwisie.

eXtreme Movie Manager 7.0.8.6

Aplikacja eXtreme Movie Manager 7.0.8.6 służy do katalogowania dużej ilości filmów, które są dostępne w różnych formatach wideo.

BESTplayer

Najnowszy BESTplayer do pobrania za darmo także dla Windows Visa. BESTplayer to najlepszy i bardzo prosty w obsłudze player do odtwarzania filmów i plików wideo. BEST player jest programem darmowym – można go pobrać całkowicie za free. Ponadto jest dostępny w wersji polskiej i działa z Windows Vista.

Pinnacle VideoSpin 2.0

Program Pinnacle VideoSpin 2.0 to aplikacja, która pozwala na szybkie tworzenie filmów, korzystając z predefiniowanych ustawień, obrabianie materiału pobieranego prosto z kamer HD oraz na przechwytywanie wideo z dźwiękiem Dolby Digital Audio. Program ten jest darmowy i można z niego korzystać bez ograniczeń. Jego użytkownicy tworzą pewnego rodzaju społeczność skupiona wokół projektów, które udaje się za jego pomocą stworzyć.

CrystalPlayer Professional 1.98

Ten bardzo popularny program CrystalPlayer Professional jest bardzo dobrym narzędziem do odtwarzania plików w formacie AVI, MPEG i wiele innych. Jego głównymi atutami jest posiadanie filtrów- zarówno video jak i audio, jak i standardowe funkcje, czyli zrzuty ekranu podczas oglądania filmu, automatyczne pobieranie brakujących kodeków, odczytywanie napisów itp.

GetRight

GetRight to najnowszy program umożliwiający pobieranie plików dostępny do pobrania za darmo. GetRight przyśpiesza ściąganie programów, muzyki mp3, filmów, gier czy dokumentów. Program umożliwia wstrzymanie i ponowne wznowienie pobierania. Prawidłowe działanie aplikacji zapewniają systemy Windows 95/ 98/ ME/ NT/ 2000/ XP/ 2003/ Vista. Program oferuje prosty i przejrzysty interfejs w czterech językach, w tym również po polsku. Pobierz GetRight za darmo po polsku.

Any Video Converter

Any Video Converter to darmowy program, który konwertuje pliki wideo do potrzebnego użytkownikowi formatu. Konwersja jest szybka, a pliki wyjściowe doskonałej jakości. Program obsługuje tak popularne formaty, jak: DivX, XviD, MOV, RM, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI, MPEG-I, DVD NTSC, DVD PAL, Flash for Video (FLV), AVI Video i WMV. Dzięki temu użytkownik może oglądać pliki wideo w telefonie komórkowym, na telewizorze, w mp4 itd. Dostępny także po polsku. Ściągnij najnowszą wersję Any Video Converter 3.0.3 ze strony producenta przez download i oglądaj ulubione filmiki gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Heroes of Might & Magic I PL

Kultowa gra do pobrania za darmo już teraz! Heroes of Might & Magic I – pobierz całkowicie za darmo grę wszechczasów. HOMM 1 to prawdopodobnie najlepsza gra strategiczno-turowa ostatnich lat. Graj w świecie fantasy, rozwijaj swoje miasto i zbuduj niezwyciężone imperium – to wszystko w Heroes of Might and Magic I.

Myspace Video Downloader

Program o nazwie Myspace Video Downloader jest to w pełnie darmowa aplikacja, która służy oczywiście do pobierania plików video z różnego rodzaju serwisów internetowych. Jest to naprawdę bardzo przydatna i do tego prosta w obsłudze aplikacja, dlatego też cieszy się ona niezwykle dużą popularnością wśród użytkowników tego rodzaju programów.

2HDD

Najnowszy 2HDD to darmowy program do pobierania, konwertowania oraz wyszukiwania plików z serwisów Web 2.0, Program dostępny do ściągnięcia za darmo, prawidłowe działanie aplikacji pod systemem Windows XP oraz Vista. Program dostępne do pobrania po polsku, najnowszy 2HDD obsługuje ponad 100 najpopularniejszych serwisów internetowych, między innymi: sevenload.com, metacafe.com, zeec.de, clipfish.de, wrzuta.pl, patrz.pl, youtube.com, maxior.pl dokładna lista obsługiwanych portali dostępna na stronie producenta 2HDD.


13 Stron123>»