Wyniki wyszukiwania dla frazy: "pikasso program do formatowania zdjęc"


Liczba znalezionych pozycji: 13

Photo Album 6.0

Aplikacja Photo Album 6.0 to program służący do katalogowania dużej ilości zdjęć na komputerze użytkownika.

FAT32format 1.03

Prosty program służący do formatowania sporych dysków w formacie FAT32. Narzędzie umożliwia ustawienie ilości sektorów na dany klaster.

SeaTools 1.2.0.2

To program stworzony przez firmę Seagate, w celu sprawdzania dysków zainstalowanych w komputerze oraz tych podłączonych przez port USB w celu przeprowadzania testów diagnostycznych.

OE PowerTool 4.3

Program PowerTool to przydatna aplikacja pozwalająca na monitorowanie i usuwanie błędów, jakie pojawiają się w programie OutlookExpress 5.5, a także odniesienie tej samej funkcji do programu Windows Mail.

PDFCreator

Najnowszy PDFCreator jak sama nazwa wskazuje służy do kreowania dokumentów PDF. A dokładniej ten darmowy program służy do konwertowania gotowych dokumentów Word do PDF. Oprócz dokumentów Word obsługuje wszystkie formaty zarówno z MS Office jak i OpenOffice. Dostępny do pobrania za darmo konwerter plików PDF pozwala łatwo i szybko zamienić gotowy dokument w format PDF. Pobierz za darmo PDFCreator po polsku – najnowszy program dla systemów Windows 98, 2000, Me, XP, Vista.

yWriter

yWriter to darmowa aplikacja, która ułatwia pisanie utworów literackich. Opracowana przez pisarza przyda się z pewnością pisarzom (także początkującym), copywriterom, scenarzystom czy reportażystom. Program ułatwia planowanie i pisanie rozdziałów i scen oraz kontrolowanie postępów w pracy.

miniOffice

miniOffice to oprogramowanie biurowe autorstwa polskiej firmy, w skład którego wchodzi edytor tekstowy o nazwie Edyta oraz arkusz kalkulacyjny o nazwie Arkadiusz. Jego obsługa nie sprawia problemów, ponieważ interfejsy podobne są do tych zastosowanych w oprogramowaniu Microsoftu. Zaletą są niewielkie wymagania systemowe – procesor klasy 486 oraz system operacyjny Windows 95, dzięki czemu program będzie sprawnie funkcjonował nawet na starszym komputerze. (Ponadto działa pod systemami Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003/Vista). Oba programy umożliwiają zapisywanie i odczytywanie dokumentów w formatach .doc, .rtf, .xls, a tym samym wymianę plików z komputerami wykorzystującymi oprogramowanie Microsoft Word i Excel oraz OpenOffice i StarOffice. Według informacji producenta program nie uruchamia wirusów i robaków, które mogłyby się znaleźć w dokumentach, a dodatkowo także eliminuje je podczas zapisu. miniOffice oferowany jest bezpłatnie jako testowy – po 30 dniach użytkowania ograniczone zostają niektóre funkcje. Ściągnij i sprawdź jego funkcjonalność.

Photoscape

Najnowsza wersja coraz bardziej popularnego programu do obróbki zdjęc cyfrowych. Nowa, ulepszona wersja została wzbogacona o dodatkowe funkcje, a sam interfejs został udoskonalony mi. poprawiono jego ergonomię. Istnieje już spolszczenie do najnowszej wersji. Zachęcamy do pobierania.

Trillian Astra

Najnowszy Trillian Astra to darmowy komunikator internetowy obsługujący większość popularnych protokołów komunikacji na całym świecie, Program oferowany do pobrania dla systemów Windows XP, Vista, oraz najnowszy Windows 7. Darmowy komunikator tekstowy nie oferuje interfejsu po polsku. Dostępny do ściągnięcia całkowicie za darmo.

VCW VicMan Photo Editor 8.1

Jeśli interesujesz się fotografią i jest to Twoim hobby lub pragniesz zajmować się nią zawodowo powinieneś skorzystać z programu VCW VicMan Photo Editor 8.1. dzięki tej wspaniałej aplikacji bez zbędnych problemów i większych kłopotów będziesz w stanie samodzielnie i na naprawdę wysokim poziomie obrobić każdą fotografię. W zależności od tego, co chcesz w niej zmienić będziesz używać wielu różnych narzędzi tej aplikacji. Nie mniej jednak nie sprawiają one niemal żadnego kłopotu w użyciu. Są łatwo dostępne, a za ich pomocą efekt może stać się naprawdę niesamowity.

CorelDRAW Graphics Suite X4 14 PL

Kolejna nowość na rynku aplikacji graficznych, tym razem słynnej serii CorelDRAW w wersji X4 oczywiście po polsku. Zobacz co niesie ze sobą aplikacja, jakie nowości czekają użytkowników w tej odsłonie.

vLite 1.2

Dzięki programowi vLite 1.2 możemy bezproblemowo stworzyć płytę instalacyjną zarówno systemu operacyjnego jak wydanych do niego dodatków, patchy i uaktualnień. Dodatkową opcją programu jest ”odchudzanie” systemów operacyjnych z komponentów jakich nie potrzebujemy a także dodawanie do obrazu płyty zewnętrznych programów i sterowników.

Nokia - PC Suite 7.1 PL

Nokia PC Suite 7.1 po polsku to oprogramowanie do nokii, które pozwoli Ci na połączenie się komputera z telefonem celem wymiany plików, zdjęć, aplikacji oraz zarządzania kontaktami. Sprawdź ogrom możliwości Nokia PC Suite!