Wyniki wyszukiwania dla frazy: "pdf"


Liczba znalezionych pozycji: 24

PrimoPDF

Program do tworzenia, edycji znanych i lubianych plików w formacie PDF. Łatwy w obsłudze i przede wszystkim darmowy. Zapraszamy do pobrania.

PDFCreator

Najnowszy PDFCreator jak sama nazwa wskazuje służy do kreowania dokumentów PDF. A dokładniej ten darmowy program służy do konwertowania gotowych dokumentów Word do PDF. Oprócz dokumentów Word obsługuje wszystkie formaty zarówno z MS Office jak i OpenOffice. Dostępny do pobrania za darmo konwerter plików PDF pozwala łatwo i szybko zamienić gotowy dokument w format PDF. Pobierz za darmo PDFCreator po polsku – najnowszy program dla systemów Windows 98, 2000, Me, XP, Vista.

Adult PDF Password Recovery

Adult PDF Password Recovery jest to program, który służy do usuwania zabezpieczeń, jakimi chronione są pliki formatu PDF. Pobierając wersję trial za free można dokonać istotnych zmian w takich plikach, a mianowicie pozbawić je haseł, umożliwić ich drukowanie lub edycję. Program jest do ściągnięcia ze strony producenta.

Foxit PDF Editor

Aplikacja o nazwie Foxit PDF Editor jest to naprawdę niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu możliwa jest zmiana tekstu i innych obiektów, które są zawarte w dokumentach PDF.

PDF Transformer

Najnowszy ABBYY PDF Transformer 3 jest to aplikacja, która pozwala na przekształcenie plików PDF w wersję edytowalną. Charakteryzuje się ona prostotą obsługi i mnogością funkcji, dlatego też jest to bardzo popularny program.

PDF Kreator

PDF Kreator jest to bezpłatna aplikacja, dzięki której możliwe jest konwertowanie dokumentów z każdego programu, który tylko posiada opcję drukowania do formatu jakim jest PDF.

Free PDF Editor

Free PDF Editor to darmowa aplikacja, służąca to tworzenia oraz edycji plików PDF. Można ją pobrać za darmo ze strony wydawcy lub z naszego serwisu. Ten niewielki programik potrafi być niezwykle przydatny przy opracowywaniu plików w formacie PDF.

Solid Converter PDF

Solid Converter PDF jest to program służący do konwertowania dokumentów z formatu PDF do takich formatów jak DOC, RTF albo TXT. Program ten, który można pobrać za darmo w wersji trial ze strony producenta lub z naszego serwisu.

VeryPDF

VeryPDF jest programem, który w łatwy sposób może konwertować niektóre pliki do formatu PDF. Dzięki możliwościom tego darmowego programu (w wersji trial) można w określony sposób edytować pliki PDF. Program jest do pobrania ze strony producenta lub ze stron naszego serwisu.

Foxit PDF Reader

Foxit PDF Reader 2.2 Build 2129 to kolejna wersja coraz bardziej popularnego programu służącego do odczytywania plików typu pdf.

Advanced Word to Pdf Converter

Aplikacja Advanced Word to Pdf Converter konwertować moze dokumenty tekstowe na format PDF. Przetwarza nie tylko dokumenty programu MS Word, ale i innych aplikacji działających pod Windows.

Aloaha PDF Suite

Program Aloaha PDF Suite pozwala tworzyć dokumenty PDF. Jest profesjonalnym narzędziem, które posiada dodatkowy program PDF Editor.

Bullzip PDF Printer

Aplikację Bullzip PDF Printer stworzono z myślą o zapisywaniu dokumentów w formacie PDF. Ten prosty w obsłudze program daje możliwość eksportowania tekstu z dowolnej aplikacji i to jedynie za pomocą opcji wirtualnej drukarki.

Image to PDF 3.4

Image to PDF 3.4 służy do konwertowania plików graficznych na format PDF. Współpracuje przy tym ze zdecydowaną większością powszechnie stosowanych formatów graficznych.

eXPert PDF Reader 3.5.90

Pewnie każdy z użytkowników przyzwyczaił się już do popularnego, ale jednocześnie już zaczynającego nudzić programu jakim jest Adobe Reader. Prawda jest taka, że program zdobył swoją popularność dzięki temu,że był jedyny. Jednakże programiści i spece od komputerów postarali się, że powstał nowy Reader, tym razem zwany Expert PDF Reader. Można powiedzieć, że jest to ulepszona wersja, wzbogacona o nowe funkcję, nowocześniejsze. „Jest lżejszy” niż Adobe, jak twierdzą internauci. Aby jednak zapoznać się z jego opcjami, przejdźmy dalej....

Very PDF Editor 2.6

Aplikacja VeryPDF PDF Editor jest niezwykle prosta w użyciu, przeznaczona dla osób ze znajomością programów Office lub innych programów edytorskich. Program umożliwia także zaawansowaną edycję istniejących już dokumentów w formacie PDF, dzięki możliwości dodawania komentarzy, dzieląc się nimi z innymi użytkownikami komputera.

CutePDF Writer 2.8.0.5

CutePDF Writer 2.8.0.5 umożliwia zapis różnych dokumentów w formacie PDF, przez co nabierają one eleganckiego wyglądu i mogą być bez przeszkód przenoszone z komputera do komputera, bez konieczności zwracania uwagi na adiustację tekstu, czcionkę, różnice oprogramowania itd.

WordToPDF 2.7-build-205

Darmowy konwerter plików tekstowych

PDF PLUS 1.60

PDF plus to darmowy program do odczytu plików zapisanych w formacie PDF na telefonach komórkowych wyposażonych w system operacyjny Symbian

PDF-XChange Viewer 2.051

PDF-XChange Viewer 2.051 – ciekawa przeglądarka plików w formacie PDF

Zapisz jako PDF lub XPS 2007

Aplikacja Zapisz jako PDF lub XPS 2007 jest to de facto plik będący dodatkiem do pakietu Microsoft Office 2007, dzięki któremu można bez problemu eksportować pliki oraz zapisywać je, jak sama nazwa wskazuje, w formacie PDF lub też XPS i to we wszystkich ośmiu programach, które składają się na pakiet Microsoft Office 2007.

Jaws PDF Creator 5.0

Program Jaws PDF Creator 5.0 to aplikacja służąca przede wszystkim tworzeniu plików o charakterze PDF – dzięki jego licznym funkcjom, użytkownik może takie dokumenty tworzyć abstrakcyjnie, lub konwertować na nie pliki już posiadane.

Jaws PDF Editor 4.0

Aplikacja Jaws PDF Editior 4.0 to narzędzie pozwalające na swego rodzaju ingerencje strukturę techniczną dokumentu PDF – dzięki zastosowaniu odpowiednich funkcji program pozwala na wygodne i szybkie dostosowanie dokumentu do potrzeb użytkownika w oparciu o elementy takie jak dodawanie elementów trzecich, wydzielanie tekstu do pliku w pełni edytowalnego czy wreszcie tworzenie i modyfikacja hasła.

PDF Download 3.0.0.1

Dokumenty we formacie PDF, to już praktycznie codzienność, dlatego też warto jest mieć program do ich odczytania, jak PDF Download. Co więcej pomaga on ściągać pliki z Internetu.