Wyniki wyszukiwania dla frazy: "płatnik"


Liczba znalezionych pozycji: 9

Płatnik 8.01

Płatnik 8.01. To wyjątkowy program jest bardzo pomocny w obsłudze dokumentów ubezpieczeniowych i wymianie informacji z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. W prosty sposób masz możliwość importować place z systemu kadrowo-płacowego. Program pomaga również drukować dokumenty i rozliczenia bankowe.

humansoft Corax

Program wspomagający prowadzenie firmy. Wbudowane oprogramowanie ma wiele modułów, które pozwalają na zarządzanie m. in. sprzedażą, zakupami, serwisem oraz usługami, obszarem finansów i księgowości oraz posiada sporo innych mniej znanych funkcji. Moduł OrangeSquid umożliwia nam dowolne dostosowywanie pakietu.

Mała Księgowość Premium Sage Symfonia

Mała Księgowość Premium SYMFONIA pozwala księgować dochody w małej i średniej firmie, która prowadzi księgowość na własną rękę. Do pobrania za darmo najlepszy i najnowszy program do prowadzenia księgowości w firmie. Mała Księgowość Premium SYMFONIA to program, który można włączyć w tryb rozliczeniowy firmy nawet podczas trwającego roku podatkowego.

Kadrowiec 2.73

Kadrowiec, stworzony przez autorów VATowca, to program stworzony dla osób, które pragną zaoszczędzić czas na realizacji zadań takich jak sporządzanie deklaracji podatkowych czy zusowskich. Dodatkowo, aplikacja ułatwia tworzenie listy płac dla dowolnej liczby pracowników w firmie.

Rachmistrz GT

Rachmistrz GT służy do prowadzenia uproszczonej księgowości. System skierowany jest szczególnie do firm, które same dokumentują swoją działalność jak i dla biur rachunkowych.

Gratyfikant GT 1.22-sp3-hf1

Najnowszy program Gratyfikant GT służy przede wszystkim do obsługiwania kadrowo – płacowych systemów.

RAKSSQL Kadry i Płace 2010.4.4.876

RAKSSQL Kadry i Płace 2010.4.4.876 to kompletny system posiadający niezbędne elementy konieczne w codziennej pracy pracowników odpowiedzialnych za kadry i płace w firmie lub w biurze rachunkowym. Program pozwala na pełną dowolność w tworzeniu elementów składowych płac, pozwala też na wprowadzenie formuł wyliczających płace. Wersja trial jest dostępna za free. Darmowy download pozwoli na przekonanie się o zaletach tego programu.

RAKSSQL dla Biur Rachunkowych 2010.4.4.876

Dla pracowników biura rachunkowego najważniejszym narzędziem pracy stał się już dawno funkcjonalny program do obsługi dokumentów i firm. Jednym z najlepszych rozwiązań jest polski program RAKSSQL dla Biur Rachunkowych 2010.4.4.876. Wersja trial jest możliwa do pobrania za darmo. Download takiej wersji programu pozwala na 30-dniowy okres testowy dla tej aplikacji.

Aga - kadry i płace 3.2.4.1

Program Aga – kadry i płace w wersji 3.2.4.1 to aplikacja pozwalająca na osiągnięcie o wiele lepszych efektów pracy związanych z jakąkolwiek praca o charakterze zarządzająco – organizatorskim. Dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań, aplikacja w istotny sposób ułatwia tworzenie pełnego zbioru dokumentów dotyczących pracy zatrudnionych osób a także przysługujących im wypłat finansowych, przysługujących im za wykonywany okres pracy.