Wyniki wyszukiwania dla frazy: "panzer general 2"


Liczba znalezionych pozycji: 12

Panzer General

Panzer General to jedna z tych gier, które długo pracowały na swój sukces. Wydana w 1994 roku przez studio Strategic Simulations Inc. gra strategiczna zdobywając rzeszę fanów okrzyknięta została w 1996 roku (sic!) najlepszą grą strategiczną.

Nero General Clean Tool 5.0.0.18

Nero General Clean Tool 5.0.0.18 odinstaluje pakiety multimedialne.

AbiWord polski słownik 1.0

Aplikacja AbiWord polski słownik 1.0 jest to dodatek do edytora tekstów stworzonego oczywiście przez firmę AbiWord. Jest to niewielka aplikacja, która w połączeniu z właściwym edytorem działa w tle i pomaga zmagać się z błędami i zawiłościami ortograficznymi.

PDF Kreator

PDF Kreator jest to bezpłatna aplikacja, dzięki której możliwe jest konwertowanie dokumentów z każdego programu, który tylko posiada opcję drukowania do formatu jakim jest PDF.

DirectConnect 0.76

Aplikacja Direct Connect to jedna z najbardziej rozpowszechnionych aplikacji przeznaczonej do bezpośredniej wymiany plików, za pomocą tzw. hubów, do których podłączony jest użytkownik. Każdy z użytkowników określonej sieci hub, określa ilość udostępnianych zasobów dysku twardego komputera.

Pins 4.50.0.86

PINs jest bezpłatnym programem, służącym do przechowywania i ochrony haseł dostępowych do kont pocztowych, stron internetowych, telefonów komórkowych czy kart kredytowych.

Memtest86

Memtest86 jest to bardzo dobry program do testowania kości pamięci RAM w twoim komputerze. Najnowszy program ATI Tray Tools jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Narzędzie to jest również do pobrania poprzez download ze strony producenta. Program niestety nie jest po polsku.

Azureus Vuze

Jeden z lepszych i najszybszych klientów p2p do pobrania za darmo – pobierz Azerus VUZE dla Windows Vista. Konfiguracja programu jest dziecinnie łatwa. Program umożliwia pobieranie plików z Internetu – filmy, mp3, programy, gry. Pamiętajmy jednak, aby nie łamać polskiego prawa przy pobieraniu plików.

Tux of Math Command 1.0

Tux of Math Command 1.0 czy inaczej Tuxmath to skierowana głównie do najmłodszych odbiorców multimedialna aplikacja o charakterze edukacyjnym. Program posiada możliwość przećwiczenia czterech rodzajów bazowych obliczeń matematycznych, składają się na nie dodawanie, odejmowanie, dzielenie, mnożenie – wszystko to jest zamknięte w przedziale liczbowym od jednego do stu.

Media Player Classic

Media Player Classic to stworzony przez firmę Microsoft w celu właśnie dania jakiegoś odtwarzacza dla użytkowników windowsa. Jest to bardzo ciekawa aplikacja możliwa do pobrania i bardzo ciekawa, warto się też zainteresować tą aplikacją za sprawą tego, iż jest ona prawdziwą rewolucją jeżeli chodzi o odtwarzanie. Jej wersja jest do pobrania na wielu stronach, występuje również polska wersja tej aplikacji. Media Player Classic (MPC) jest to kompaktowy odtwarzacz multimedialny dla systemu Microsoft Windows. Imituje wygląd starego ale prostego Windows Media Player 6.4, ale zawiera większość opcji i funkcji znanych z nowoczesnych odtwarzaczy multimedialnych. On i jego spadkobiercy są to standardowe odtwarzacze multimediów w K-Lite Codec Pack i Combined Community Codec Pack.

Opera Mini

Opera Mini to przeglądarka internetowa zbudowana głównie dla telefonów komórkowych, ale również dla smartfonów i palmtopy. Używa Java ME platformy, a tym samym wymaga, aby urządzenie mobilne było zdolny do uruchamiania aplikacji Java ME. Opera Mini jest bezpłatna, wspierana przez partnerstwo pomiędzy deweloperem, firma Opera Software oraz wyszukiwarka firmy Google. Występuje oczywiście też w wersji polskiej i jest też w takiej do pobrania. Program jest bardzo wygodny i warto z niego korzystać, gdyż komfort jest niewymierny.

Nokia - PC Suite 7.1 PL

Nokia PC Suite 7.1 po polsku to oprogramowanie do nokii, które pozwoli Ci na połączenie się komputera z telefonem celem wymiany plików, zdjęć, aplikacji oraz zarządzania kontaktami. Sprawdź ogrom możliwości Nokia PC Suite!