Wyniki wyszukiwania dla frazy: "opera"


Liczba znalezionych pozycji: 34
2 Stron12>

Opera Mobile

Najnowsza Opera Mobile 10 Beta jest to testowa wersja przeglądarki Opera na urządzenia mobilne, która obsługuje między innymi takie platformy jak Symbian czy też Windows Mobile. Aplikacja jest naprawdę szybka a błędy, które zostały zauważone we wcześniejszych wersjach przeglądarki, takie jak na przykład błędy przy obracaniu ekranu, zostały już poprawione.

Opera Mobile

Najnowszy, darmowy program Opera Mobile do pobrania to wersja przeglądarki Opera dla telefonów komórkowych z zainstalowanym systemem Windows Mobile. Opera Mobile zapewnia dużą szybkość przeglądania stron i ich szybkie ładowanie dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.

Opera 10.50

Nowa norweska przeglądarka internetowa Opera 10.50 jest już dostępna i jest gotowa do ściągnięcia za darmo na komput

Opera Mini

Opera Mini to przeglądarka internetowa zbudowana głównie dla telefonów komórkowych, ale również dla smartfonów i palmtopy. Używa Java ME platformy, a tym samym wymaga, aby urządzenie mobilne było zdolny do uruchamiania aplikacji Java ME. Opera Mini jest bezpłatna, wspierana przez partnerstwo pomiędzy deweloperem, firma Opera Software oraz wyszukiwarka firmy Google. Występuje oczywiście też w wersji polskiej i jest też w takiej do pobrania. Program jest bardzo wygodny i warto z niego korzystać, gdyż komfort jest niewymierny.

Opera 10.10 Build 1893 PL

Najnowsza Opera to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych, dostępna do pobrania za darmo. Opera to darmowy program spełniający więcej funkcji, niż tylko wyświetlanie stron internetowych. Posiada wbudowanego klienta poczty elektronicznej, grup dyskusyjnych oraz czata. Nowa wersja dostępna do pobrania posiada nowy odświeżony interfejs również po polsku. Najnowsza Opera 10, udostępniona do pobrania za darmo oferuje szereg nowych funkcji i możliwości. Pobierz za darmo Opera 10, najnowszy program firmy Opera Software ASA oferowany, jako darmowy dla użytku domowego oraz firm, Wersja dostępna do pobrania zapewnia prawidłowe działanie w systemie Windows 98, 2000, Me, XP, Vista oraz Windows 7. Dostępne są również wersje na systemy Mac OS, Linux, FreeBSD oraz Solaris.

Adobe Shockwave Player 11.5.8.612

Wtyczka do przeglądarek Opera, IE, Chrome, Firefox, umożliwiająca oglądanie animacji, aplikacji edukacyjnych, różnego rodzaju symulacji, filmów na stronach opartych na technologii Schockwave. Bardzo przydatna, umożliwia również korzystanie z gier dostępnych online.

Flash Player 10.0.22.87

Dzięki najnowszemu i oczywiście także darmowemu Flash Player można przeglądać animacje, filmy oraz wiele innych elementów internetowych, które są stworzone w technologii Flash.

Flash Player dla Opera 10.0.45.2

Flash Player dla Opera 10.0.45.2 jest jednym z podstawowych plug-inów w jakie powinien wyposażyć się każdy użytkownik tej popularnej przeglądarki internetowej.

DivX Web Player 1.4.0

DivX Web Player 2.0.2 to oprogramowanie, które w prosty a zarazem skuteczny sposób umożliwia odtwarzanie plików wideo oraz filmów DivX, AVI, MKV oraz MOV i MP4 z poziomu najpopularniejszych przeglądarek internetowych.

Windows media lite 2.4.0

Windows Media Like 2.4.0 to pakiet kodeków, przydatny do odtwarzania plików Windows Media.

CleanGP 4.4.4005

Dzięki aplikacja jaką jest CleanGP możliwe jest wyszukanie oraz usunięcie przeszło stu siedemdziesięciu rodzajów plików, które są zupełnie niepotrzebne, a które są generowane przez zainstalowane oprogramowanie lub też przez system.

Star Downloader 1.45

Star Downloader to całkowicie darmowy akcelerator pobierania plików. Program w stosunku do swoich płatnych konkurentów nie jest może tak rozbudowany ale posiada wszystkie niezbędne właściwości. Dzieli ściągane pliki na części, potrafi wznawiać zerwane połączenia, posiada zaawansowany harmonogram zadań.

Download Master

Download Master jest to darmowy program, który wspomaga pobieranie plików z sieci. Program jest łatwy w obsłudze, potrafi przyspieszyć pobieranie plików nawet pięciokrotnie. Jego możliwości sprawiają, że wybierane są najlepsze dostępne połączenia z miejscem, z którego można dany plik pobrać. Program dostępny jest na stronie producenta oraz w naszym serwisie.

Flash Movie Player

Flash Movie Player to darmowy program do odtwarzania animacji oraz gier ShockWave Flash (.swf), wykorzystującym wtyczkę Macromedia Flash Player. Program oferuje wiele ciekawych funkcji i opcji i jest całkowicie darmowy. Flash Movie Player dostępny jest po polsku. Najnowsza wersja do ściągnięcia ze strony naszej lub producenta.

Fresh Download 8.56

Program Fresh Download jest to doskonałe, dostępne za darmo narzędzie, którego przeznaczeniem jest profesjonalne i szybkie pobieranie różnego rodzaju plików z internetu.

LeechGet 2009

LeechGet to najnowszy program do pobierania plików z Internetu, darmowy menadżer pobierania plików oferowaniu do pobrania przez firmę Martin Albiez. Aplikacja działa z systemem Windows XP, Vista, 2000, integruje się z Internet Explorer. Dla przeglądarek Firefox oraz Opera dostępne są dodatkowe wtyczki integrujące.

Mobile Master

Pewnie nie raz zastanawialiście się nad tym, jak ułatwić sobie pracę związaną z pracą komputera i telefonu, inaczej rzecz biorąc z synchronizacją tych urządzeń. Już więcej nie będziecie mieli tego problemu. Program Mobile Master 7.5.2 PL po polsku, ułatwi nam współpracę urządzeń i na pewno ją przyspieszy. Bezproblemowe stanie się zarządzanie telefonem za pomocą komputera.

123 Free Solitaire

Program 123 Free Solitaire jest zestawem gier karcianych. Ten darmowy program na licencji freeware posiada dwanaście gier karcianych. Można sobie ustalać poziom trudności i dopasować do indywidualnych potrzeb a to wszystko za darmo.

FlashGet PL

Jeden z lepszych klientów pobierania plików dostępny do pobrania za darmo – FlashGet download free. Doskonale radzi sobie z obsługą wszystkich najpopularniejszych protokołów: http, ftp oraz rstp. Jego zastosowanie znacznie podnośni prędkość pobierania plików, co jest możliwe dzięki pobieraniu w niewielkich częściach, z wielu źródeł jednocześnie.

AutoPatcher XP Full Windows XP SP2

Jeżeli mamy już dość ciągłego pobierania nowych łatek do systemu Windows XP to Antonis Kaladis i Marcin Wawer przygotowali dla nas AutoPatcher XP Full dla Windows XP SP2. Program zawiera zarówno większe aktualizacje, jak i mniejsze łatki przeznaczone dla komputerów z zainstalowanym systemem Windows XP SP2. Dodatkowo aplikacja zawiera uaktualnienia dla innych komponentów takich jak : Microsoft Outlook Express, Microsoft Internet Explorer, Windows Media Player.

Adobe Flash Player

Wtyczka do najpopularniejszych przeglądarek (IE, Firefox, Opera) pozwalająca na odtwarzanie aplikacji (filmów, gier) w technologii Flash. Pobierz Adobe Flash Player 10 i oglądaj filmy na youtube, graj w gry Flash. Darmowa wtyczka po polsku na Xp i Vista!

Real Alternative

Popularny pakiet multimedialny zawierający Media Player Classic, zestaw kodeków oraz wtyczki RealMedia do przeglądarek internetowych. Obsługuje odtwarzanie wielu popularnych formatów oraz m.in rmvb. Pakiet real media alternative jest do pobrania za darmo po polsku.

Orbit Downloader

Najnowszy Orbit Downloader to wszechstronne narzędzie do pobierania danych z Internetu. Program oferowany do pobrania za darmo działa prawidłowo z takimi systemami jak Windows NT, 2000, XP, Vista oraz Windows 7. Dostępny do ściągnięcia za darmo, rozpowszechniany na licencji Freeware, co pozwala na używanie, jako darmowy menadżer pobierania plików dla użytkowników niekomercyjnych. Orbit Downloader oferuje prosty i przejrzysty interfejs, oczywiście program do pobrania Orbit Downloader jest po polsku.

Internet Explorer

Najnowsza wersja internet explorer 8.0 po polsku pod Windows XP wydana przez Microsoft. W dalszym ciągu najpopularniejsza przeglądarka internetowa rozwija się do wersji 8. Poprawiono stabilność pracy z przeglądarką, rozbudowany interfejs oraz co najistotniejsze - zintegrowano zupełnie nowy silnik renderujący witrynę, zgodny ze standardami w3.

Maxthon

Przeglądarka na silniku Internet Explorera – Maxthon PL do pobrania całkowicie za darmo – free download Maxthon. pasywnie chroni przed szkodliwymi i niebezpiecznymi kodami i charakteryzuje się przyjemnym designem.


2 Stron12>