Wyniki wyszukiwania dla frazy: "OpenOffice"


Liczba znalezionych pozycji: 18

OpenOffice.ux.pl 3.2.0-3

Jeden z najlepszych i najbardziej powszechnych pakietów biurowych, który powstał od ludzi dla ludzi jest OpenOffice, który pozwala nam na prace w edytorze tekstu, arkuszu kalkulacyjnym oraz innym programom, które możemy spotkać w Microsoft Office. Pakiet ten zawiera wszelkie programy, które w swojej budowie i zastosowaniu przypominają ten od Microsoftu. Co ciekawsze pakiet został napisany w Open Source, co oznacza, że jest to pakiet nie tylko w stu procentach darmowy, ale również jest to pakiet biurowy, który można zmieniać dowolnie, jeżeli wiemy, jak to robić. Pakiet też jest w wersji polskiej, co pewnie umili pracę wielu osobom, które mieszkają w Polsce.

OpenOffice.org

OpenOffice.org jest to niezależna kompilacja najnowszej wersji w pełni darmowego pakietu OpenOffice, rozpowszechnianego na zasadach Open Source. Najnowszy program OpenOffice.org jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Aplikację możemy również pobrać ze strony producenta po przez download. Program jest dostępny w wersji po polsku.

OpenOffice 3.0 PL

Najnowszy pakiet Open Office 3.0 PL do pobrania za darmo. OPEN OFFICE.org to pakiet oprogramowania biurowego Open Source, którego nie może zabraknąć w domu i w firmie – jest dostępny do pobrania całkowicie za darmo (free download) i działa z Windows Vista. Pobierz najnowszy pakiet Open Office 3.0 PL.

F.E.A.R

F.E.A.R jest długo oczekiwaną przez graczy grą. A wszyscy, którzy wyczekali uważają, że było warto! Wciel się w jednego z żołnierzy oddziału F.E.A.R. i odkryj wszystkie tajemnice!

Word Viewer

Program Microsoft Office Word Viewer 2007 pozwala na podgląd dokumentów .doc utworzonych przez program Microsoft Word 97,2000, 2002, 2003, 2007, XP. Word Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Word Viewer 2007 i podgląd dokumentów word będzie prostszy.

PowerPoint Viewer

Program Microsoft Office Power Point Viewer 2007 umożiwa przeglądanie prezentacji w formacie .ppt utworzonych w programie Microsoft Power Point 97 i jego kolejnych wersjach. Power Point Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Power Point Viewer 2007 i ciesz się przeglądarką w pełni funkcjonalnych prezentacji .ppt

Mavel Sizard 1.0

Mavel Sizard to program, który umożliwia tworzenie grafiku wszelkiego rodzaju służb, dla których wymagana jest potrzeba stworzenia odpowiedniego systemu wymiaru godzin pracy, zmian i urlopów.

VATowiec

VATowiec Komplet jest darmową aplikacją w skład której wchodzą takie programy jak: VATowiec(program finansowo-księgowy), Kadrowiec(program kadrowo-płacowy) i Celin(program do obsługi celnej)

GiftedMotion

Na rynku istnieje wiele komercyjnych programów do tworzenia GIFów. Większość z nich kosztuje mnóstwo pieniędzy, a operacje są tak skomplikowane, że przeciętny użytkownik sobie nie radzi... GiftedMotion jest inny - darmowy i prosty!

Empire: Total War

Empire: Total War – Słynna gra strategiczna o tematyce historycznej ciesząca się dużą popularnością. Twórcą gry jest Creative Assembly. W grze możemy wcielić się w dowódce ogromnej armii i stoczyć legendarną bitwę!

World of WarCraft: The Burning Crusade

World of WarCraft: The Burning Crusade to pierwszy oficjalny, długo oczekiwany dodatek! Nowy tytuł niesie ze sobą wiele zmian, które czynią grę jeszcze lepszą... Sprawdź sam!

Excel Viewer

Excel Viewer jest to najnowsza wersja bezpłatnej przeglądarki Microsoftu umożliwiającej otwieranie i drukowanie dokumentów stworzonych w arkuszu Excel. Najnowszy program Excel Viewer jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Aplikację możemy również pobrać ze strony producenta po przez download. Program jest oczywiście dostępny w wersji po polsku.

Anno 1701

Anno 1701 to produkcja, która została okrzyknięta mianem najlepszej gry ekonomicznej jaka pojawiła się na światowym rynku. I faktycznie coś w tym jest! Ta gra wspaniale łączy elementy polityki, dyplomacji, handlu i rozwoju. Demo udostępnione zostało tylko w języku angielskim, natomiast pełną wersję można nabyć również po polsku...

PDFCreator

Najnowszy PDFCreator jak sama nazwa wskazuje służy do kreowania dokumentów PDF. A dokładniej ten darmowy program służy do konwertowania gotowych dokumentów Word do PDF. Oprócz dokumentów Word obsługuje wszystkie formaty zarówno z MS Office jak i OpenOffice. Dostępny do pobrania za darmo konwerter plików PDF pozwala łatwo i szybko zamienić gotowy dokument w format PDF. Pobierz za darmo PDFCreator po polsku – najnowszy program dla systemów Windows 98, 2000, Me, XP, Vista.

Arcania: A Gothic Tale

Arcania: A Gothic Tale – Najnowsza część kultowej gry Gothic, być może ostatnia. Tym razem gra wychodzi ze studia Spellbound. Nowi programiści wprowadzają zupełnie nowy system walki oraz bardziej tętniącym życiem świat. Jednym zdaniem - kolejna odsłona kultowej serii, która sprostała wysokim oczekiwaniom fanów...

miniOffice

miniOffice to oprogramowanie biurowe autorstwa polskiej firmy, w skład którego wchodzi edytor tekstowy o nazwie Edyta oraz arkusz kalkulacyjny o nazwie Arkadiusz. Jego obsługa nie sprawia problemów, ponieważ interfejsy podobne są do tych zastosowanych w oprogramowaniu Microsoftu. Zaletą są niewielkie wymagania systemowe – procesor klasy 486 oraz system operacyjny Windows 95, dzięki czemu program będzie sprawnie funkcjonował nawet na starszym komputerze. (Ponadto działa pod systemami Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003/Vista). Oba programy umożliwiają zapisywanie i odczytywanie dokumentów w formatach .doc, .rtf, .xls, a tym samym wymianę plików z komputerami wykorzystującymi oprogramowanie Microsoft Word i Excel oraz OpenOffice i StarOffice. Według informacji producenta program nie uruchamia wirusów i robaków, które mogłyby się znaleźć w dokumentach, a dodatkowo także eliminuje je podczas zapisu. miniOffice oferowany jest bezpłatnie jako testowy – po 30 dniach użytkowania ograniczone zostają niektóre funkcje. Ściągnij i sprawdź jego funkcjonalność.

CDN OPT!MA Biuro Rachunkowe 16.1.1

Problem z zarządzaniem biura rachunkowego? Szukasz pomocy u doradcy podatkowego? Dobrze trafiłeś! Program CDN OPT!MA Biuro Rachunkowe 16.1.1 został stworzony właśnie w tym celu! Z nim będziesz mógł sam zarządzać biurem rachunkowym. Dane, jakie wprowadzane są do niego, zostają na bieżąco poddawane specjalnej analizie, dzięki czemu unikniemy błędów. Szybko i sprawnie obliczy za nas wszelkie problemy matematyczne. Dokona różnych kalkulacji.

Prince of Persia: Warrior Within

Prince of Persia: Warrior Within (Prince of Persia: Dusza Wojownika) to z pewnością tytuł znany nie jednemu, a na pewno kojarzony przez fanów Amigi. Jest to gra akcji z elementami przygodowymi, a zarazem najnowsza część serii. Do pobrania jest wersja demonstracyjna, która zawiera intro i dwa pierwsze poziomy z oryginalnej gry. Dostępna również w wersji językowej z polskimi napisami...