Wyniki wyszukiwania dla frazy: "norton"


Liczba znalezionych pozycji: 17

Norton Removal Tool 2009.0.5.40

Norton Removal Tool jest aplikacją, jaka ma na celu usunięcie komponentów Norton, jakie przylegają pod system Windows.

Norton Partition Magic 8.05

Norton Partition Magic jest jednym ze sztandarowych produktów firmy Symantec Corporation zajmującej się przede wszystkim tworzeniem systemów zabezpieczających komputery przed niebezpieczeństwami czyhającymi w sieci a także konstruowaniem przydatnych narzędzi ułatwiających zarządzanie plikami i przestrzenią dyskową. Program Norton Partition Magic do pobrania za darmo – free download Norton Partition Magic.

Norton AntiVirus 2009 PL

Norton AntiVirus PL to prawdopodobnie najlepszy program antywirusowy na rynku. Pobierz już teraz darmowy program testowy chroniący przed wirusami, trojanami, robakami, spyware, Adare i phishingiem – chroń swoje dane osobiste, konta bankowe – chroń swój komputer przed szkodliwym i niebezpiecznym oprogramowaniem.

Norton AntiVirus

Znany przez wszystkich NortonAntivirus, jest to jedna z lepszych aplikacji antywirusowych, jest ona do zakupienia na stronie, gdzie można wybrać wersję elektroniczną bądź wersję płytową. Program jest dostępny po polsku jest i warto z niego skorzystać. Do ściągnięcia jest też wiele łatek, nowych baz wirusów i masa ciekawych elementów oprogramowania, wiec zachęcam do pobierania gdyż to jest naprawdę fantastyczna rzecz.

Norton Ghost 15.0

Dzięki Norton Ghost 15.0 możemy szybko, bezproblemowo i w przyjaznym interfejsie zaktualizować, archiwizować i odtwarzać nasz system. Norton Ghost jest programem, który pozwala nam na szybkie prace na naszym komputerze, zapewnia nam możliwość tworzenia obrazów systemu, naszych dysków twardych oraz plików i folderów.

Norton PC Checkup 2.0.4.131

Norton PC Checkup 2.0.4.131 to najnowszy program do darmowej diagnostyki systemu.

Norton Save & Restore 1.0

Norton Save & Restore 1.0 jest aplikacją umożliwiającą szybkie i łatwe tworzenie kopii zapasowych oraz odtwarzanie systemu po awarii. Program producenta Symantec Corporation jest dostępny w polskiej wersji językowej i można pobrać go za darmo w wersji testowej.

Norton Internet Security 2010 2011-18.1.0.37

Ochrona naszego komputera może być ciężka, jeżeli nie mamy odpowiedniego programu, który da nam pewność, że nasz komputer będzie bezpieczny nie tylko przed atakami wirusów, które przenoszą się przez przykładowo pamięć Flash, ale również Internet.

Norton SystemWorks 2008-premier-edition-pl

Norton SystemWorks 2008-premier-edition-pl to program należący do firmy Symantec Corporation. To najnowsza wersja popularnego pakietu antywirusowego Norton AntiVirus. Ochroni nasz komputer przed najgroźniejszymi wirusami. Z nim godnie zabezpieczymy system. Jest to spory zestaw, w skład którego wchodzi Norton Utilities, CheckIt Diagnostics, Process Viewer, System Optimizer oraz One-Button Checkup. Dzięki nim, w błyskawicznym tempie dokonamy docelowej diagnostyki komputera, przede wszystkim chodzi o diagnostykę dysku twardego, wykryjemy wszelkie możliwe wirusy.

Norton 360 4.1.0.32

Norton 360 4.1.0.32 to najnowszy program antywirusowy, przeznaczony dla klientów indywidualnych. Jego cechą jest to, że działa bardzo skutecznie a przy tym w niewielkim stopniu obciąża zasoby systemowe. Aplikacja ta chroni system przed atakami hakerów, rootkitami i umożliwia także tworzenie i późniejsze przywracanie kopii zapasowych. Program jest do pobrania za darmo w wersji testowej. Za darmo można pobrać wersję testową w języku polskim.

Norton Antivirus 2009 Gaming Edition 16.5.0.135

Norton Antivirus 2009 Gaming Edition 16.5.0.135 jest specjalną edycją popularnego programu antywirusowego, zaprojektowaną tak, aby wpływ jej działania na system była jak najmniejsza. Program dedykowany jest przede wszystkim do najbardziej zapalonych graczy. Instaluje się w niecałą minutę, zużywa mniej niż 6 MB pamięci, uruchomienie komputera wydłuża zaledwie o sekundę. Średnie skanowanie tego programu trwa zaledwie 35 sekund.

Altap Salamander

Altap Salamander to najnowszy menadżer plików wzbogacony o dodatkową funkcję klienta FTP. Altap Salamander to stabilny i rozbudowany program posiadający wszystkie podstawowe funkcje jakie powinien posiadać program tego typu. Zapewnia prawidłowe działanie pod systemami Windows 98, Me, 2000, 2003, XP oraz Vista. Producent nie oferuje do pobrania Altap Salamander po polsku. Download Free Altap Salamander na darmowy okres testowy.

EF Commander 7.61

EF Commander to prosty w obsłudze to kompletny menedżer plików dla Windows. Jeśli kiedykolwiek używałeś Norton Commander, spodoba ci się ten program, gdyż jest bardzo podobny.

FreeCommander 2009.02

Polski i jak wskazuje nazwa, bezpłatny menedżer plików. Opiera się na standardowej filozofii interfejsu tj. dwóch panelach zapoczątkowanych w programie Norton Commander.

EASEUS Partition Master 6.1.1-home-edition

EASEUS Partition Master 6.1.1-home-edition jest aplikacją umożliwiającą operowanie na partycjach dysków twardych bez utraty danych. Program producenta CHENGDU YIWO Tech Development Co. Można pobrać go za darmo z wyłączeniem zastosowań komercyjnych.

Thunderbird 2.0.0.21

Mozilla Thunderbird to jeden z najlepszych darmowych klientów poczty email. Obsługuje bez problemu protokół pop3, imap, smtp. Posiada szereg funkcji ułatwiających zarządzaniem folderami poczty. Łatwo integruje się z Outlook i działa bezproblemu pod Windows Vista i XP. Umożliwia wykonanie backupu, czy import / export listy kontaktów.

NOD32 Antivirus 3.0 PL

Prawdopodobnie najlepszy i najnowszy program do ochrony komputera przed wirusami – NOD32 PL w wersji polskiej do pobrania za darmo już teraz! Pobierz najbardziej zaawansowanego antywirusa NOD32 PL i chroń swój komputer przed wszelkimi wirusami, trojanami, robakami, spyware, adware i phishingiem. Download free NOD 32.