Wyniki wyszukiwania dla frazy: "nod32"


Liczba znalezionych pozycji: 4

ESET NOD32

ESET NOD32 Antivirus, powszechnie znany jako NOD32 jest pakietem oprogramowania antywirusowego wydanym przez Słowacka firma ESET. ESET NOD32 Antivirus jest sprzedawany w dwóch wersjach, Home Edition i Business Edition. Business Edition dodanie pakietu ESET Remote Administrator pozwala na wdrożenie zarządzania serwerami i mirrorami, aktualizacji sygnatur zagrożeń bazy danych oraz możliwość zainstalowania Microsoft Windows Server. Jest ona dostępna w języku polskim i również oferuje takowe powiadomienia. Ten program jest do pobrania na stronie producenta przy zakupie licencji, jednak ESET oferuje wersję trialową.

NOD32 Antivirus 3.0 PL

Prawdopodobnie najlepszy i najnowszy program do ochrony komputera przed wirusami – NOD32 PL w wersji polskiej do pobrania za darmo już teraz! Pobierz najbardziej zaawansowanego antywirusa NOD32 PL i chroń swój komputer przed wszelkimi wirusami, trojanami, robakami, spyware, adware i phishingiem. Download free NOD 32.

Thunderbird 2.0.0.21

Mozilla Thunderbird to jeden z najlepszych darmowych klientów poczty email. Obsługuje bez problemu protokół pop3, imap, smtp. Posiada szereg funkcji ułatwiających zarządzaniem folderami poczty. Łatwo integruje się z Outlook i działa bezproblemu pod Windows Vista i XP. Umożliwia wykonanie backupu, czy import / export listy kontaktów.

WordPerfect Mail

ESET Smart Security to istny kombajn w walce ze szkodnikami cyfrowymi. Najnowszy ESET Smart Security pracujący na systemach Windows 2000, XP, Vista oraz Windows 7 dostępny jest zarówno w 32 jak i 64-bitowej wersji. Obie dostępne są do pobrania po polsku. Co prawda ESET Smart Security jest zabezpieczeniem komercyjnym, producent udostępnij go do ściągnięcia, jako darmowy na okres testowy.