Wyniki wyszukiwania dla frazy: "nero"


Liczba znalezionych pozycji: 20

Spolszczenie do Nero Burning Rom

Spolszczenie do Nero Burning Rom z pewnością przyda się wielu użytkownikom komputerów osobistych, którzy posiadają w swoich „blaszakach„ nagrywarki CD/DVD. I to nie tylko dla tych którzy mają problemy z obsługą programów stworzonych w innym niż polskim języku. Pobierz najnowsze spolszczenie do nero burning rom.

Nero General Clean Tool 5.0.0.18

Nero General Clean Tool 5.0.0.18 odinstaluje pakiety multimedialne.

NERO Burning Rom PL 9

Najnowsza odsłona programu do nagrywania płyt CD, DVD oraz tworzenia wirtualnych obrazów płyt, który na dobre wywalczył sobie miano najlepszego programu w tej dziedzinie. Nero FREE jest w pełni kompatybilny z Windows Vista oraz całkowicie po polsku co daje mu przewagę nad konkurencją.

Nero Burning Rom

Wszystkim znane Nero, świetny program, naprawdę rewelacyjna Robota i pełen szacunek za to co programiści wykonali. Stworzyli jeden w swoim rodzaju symulator napędu nadając mu różne funkcje. Program ten jest dostępny i do pobrania za nabyciem licencji na stronie producenta, można z niego korzystać w wersji trialowej, która oceni czy naprawdę warto z niego korzystać. Więc oczywiście czas zabrać się do pracy i spróbować. Do pobrania czekają na nas wersje po polsku i warto skorzystać z nero i łatwiej zarządzać płytami i ich obsługą.

Nero Media Home

Nero Media Home to najnowszy produkt firmy Nero AG. Kolejny świetny program tego producenta. Ten jednak dla odmiany nie służy do nagrywania, ale bezpośredniego przesyłania plików w zasięgu sieci domowej.

Nero DiscSpeed

Aplikacja o nazwie Nero DiscSpeed jest to bardzo dobre narzędzie dostępne po polsku, dzięki któremu można przeprowadzić różnego rodzaju testy napędów CD oraz DVD. Jest to naprawdę bardzo przydatna aplikacja, szczególnie w przypadku występowania jakichkolwiek błędów w napędach.

Nero BackItUp & Burn 5.4.19.100

Nero BackItUp & Burn to bardzo skuteczne narzędzie przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Wersja testowa jest do pobrania za darmo. Masz możliwość wypróbować niesamowite narzędzie. Pozytywną strona oprogramowania jest nowy interfejs w języku polskim.

Nero Move it 1.5.10.1

Każdy posiadający przenośne urządzenie, która ma w sobie jakąś pamięć, pozwala nam na to, żeby mieć dowolne pliki na nim, ale co się dzieje, gdy nagle jakiś format nie działa na naszym urządzeniu? Dzięki Nero Move it 1.5.10.1 jest możliwe przekonwertowanie plików na format, który jest potrzebny.

NeroVision Express 3.1.0.25

NeroVision Express 3.1.0.25 to kompletny zestaw najnowszych narzędzi, które pozwolą na zarządzanie i obróbkę wszystkim materiałami audio-wizualnymi na twoim komputerze.

Nero Media Player 1.4.0.35b

Muzyka jest najlepszym sposobem do spędzania czasu dla wielu nas. Pozwala ona odpocząć nam po dniu ciężkiej pracy a także zrelaksować zmęczony stresem umysł. Lubimy słuchać muzyki jadąc autem czy też uprawiając sport. Pobudza ona nas do działania i stymuluje wprowadzając w dobry nastrój. Wielu z nas lubi także posłuchać muzyki w trakcie pracy na komputerze. Niekiedy jednak kawałki słyszane po milion razy potrafią dość szybko znudzić i zaczyna nam brakować naszej ulubionej stacji radiowej, gdzie mogliśmy posłuchać nowych kawałków. W dzisiejszych czasach już nie musimy wybierać pomiędzy odtwarzaniem muzyki na komputerze w trakcie pracy, a słuchaniem radio, ponieważ programem umożliwiającym nam te dwie rzeczy jest Nero Media Player 1.4.0.35b.

Nero InfoTool 5.3.3.0

Pakiet Nero to znany i renomowany zbiór programów służących przenoszeniu danych cyfrowych z dysków twardych na przenośnie nośniki płytowe typu CD, CDR CDRW czy DVD, DVDR lub DVDRW. Nero InfoTool 5.3.3.0 to narzędzie które pozwala na uzyskanie informacji o danej płycie, napędzie dysku twardym czy wreszcie nagrywarce.

Nero Multimedia Suite 10.0.13100

Nero Multimedia Suite 10.0.13100 to profesjonalny pakiet, który zapewni nam niewiarygodną zabawę połączoną z nauką, wiedzą poruszając się w świecie multimedialnym. Przede wszystkim, funkcją, którą należy zaznaczyć jest niezawodne oprogramowanie. Oprogramowanie, wykorzystywane do nagrywania! Tworzenie kopii zapasowych także nie jest większym problemem dla tego programu. Dużą zaletą jest oczywiście możliwość edytowania plików video. Ogromny zasób różnych narzędzi multimedialnych zapewni pełni profesjonalizm wykonywanej przez nas pracy.

InfraRecorder 0.51

Za pomocą programu InfraRecorder w najnowszej wersji 0.51 nagramy różnorodne dane zupełnie za darmo (licencja GPL).

VCDGear 3.55

Program służący do konwertowania zawartości płyt (S)VCD do plików video w formacie MPEG oraz odwrotnie tj. tworzenia obrazów płyt w formacie (S)VCD m.in. ze wskazanych plików MPEG.

UltraISO Premium Edition 9.3 PL

Profesjonalny program do nagrywania płyt CD/DVD a także konwertowania i edytowania obrazów płyt CD/DVD teraz dostępny do pobrania za darmo i po polsku. Pobierz najnowszy UltraISO także dla Windows Vista – free download. Polecamy!

CCleaner

To co doskonałego wsobie ma właśnie CCleaner. Ccleaner to świetny program do czyszczenia swojego komputera, on bardzo ułatwia procesy związane z poprawą funkcjonowania naszego sprzętu komputerowego i sprawia również to że o wiele łatwiej jest pracować na sprzęcie komputerowym, gdyż komputer wyraźnie przyśpiesza. Program jest do pobrania na stronie producenta za pewną opłatą, jednak gwarantuje on świetne działanie i naprawdę wysoką funkcjonalność na którą należy zwrócić koniecznie uwagę. Program Ccleaner to jest rewolucja jeżeli chodzi o czyszczenie swojego komputera i usuwanie zbędnych zasobów. Funkcje programu Ccleaner są różne i rozbudowane. Tak naprawdę widać że z każdą aktualizacją do pobrania pojawia się coś nowego i ciekawego, co sprawia że ten program jest jeszcze bardziej funkcjonalny i że lepiej się sprawuje, co pokazuje zadowolenie użytkowników.

BlindWrite 6.3.1.7

Zastanawiasz się pewnie jakie funkcję posiada BlindWrite. O tuż, użytkownicy, którzy go posiadają wiedzą, że jego główną cechą charakterystyczną i zaletą jest to, że umożliwia tworzenie kopii zapasowych nośników CD i DVD. Nie musisz już martwić się tym, że coś stracisz, zgubisz czy wykasujesz przypadkowo, gdyż program pomoże ci w uporządkowanie plików, i zapisze odpowiednie dla ciebie pliki.

Alcohol 120

Alcohol 120% PL – najnowsza wersja programu do emulowania napędów – tworzenia wirtualnych dysków do pobrania za darmo także dla Windows Vista. Alcohol 120% PL tworzy napędy wirtualne dysków CD i DVD. Ponadto jest to dobry program do nagrywania płyt CD i DVD. Program Alcohol 120% po polsku to najlepszy emulator na rynku - download free full Alcohol 120%.

ImgBurn

ImgBurn jest całkowicie darmowym do pobrania programem, dzięki któremu możemy nagrywać płyty DVD, CD z obrazów CD czy DVD jakie mamy na dysku. Program ma także wiele więcej opcji, lecz bardzo ważne jest to, że jest całkowicie za free, nie musimy płacić ani złotówki za korzystanie z tego programu. ImgBurn to program darmowy, a ponadto posiadający wiele opcji znanych nam tylko z programów płatnych do nagrywania obrazów płyt. Ponadto program działa na każdej niemal wersji Windowsa i nadaje się do użytku przez każdego, jest prosty w obsłudze i darmowy. Ponadto program jest po polsku! To najnowszy program z tej rodziny na rynku! Ściągnij już teraz!

CDBurnerXP

Najlepszy program do nagrywania płyt CD-R, CD-RW DVD+R/RW DVD-R/RW dla Windows Vista i nie tylko - CDBurnerXP Pro. Pobierz za darmo CD Burner XP Pro i nagrywaj filmy, muzykę (mp3), zdjęcia i dane na płyty CD/DVD. Polecamy darmowy program do nagrywania płyt CD BurnerXP Pro - free download.