Wyniki wyszukiwania dla frazy: "need for speed carbon"


Liczba znalezionych pozycji: 12

Need for Speed: Carbon

Carbon to kolejna odsłona z serii Need For Speed, czyli ulicznych wyścigów samochodowych w świetnym wykonaniu! Nowa część oferuje sporo nowego, czego wcześniej w NFSach nie mogliśmy doświadczyć, a co najważniejsze - te nowinki są naprawdę dobre. Twórcy "puścili" w sieć zupełnie za darmo demo Carbona, a pobrać je możecie z naszego portalu...

Test Speed XP

Test Speed XP 2006 pl jest najnowszym programem służącym do mierzenia szybkości komputera.

Need for Speed SHIFT

Need for Speed SHIFT to kolejna część prawdopodobnie najpopularniejszej serii wyścigowej na świecie. Szczególny nacisk położony został na oprawę audiowizualną... Całość tworzy świetny efekt!

Need For Speed: Most Wanted

Need For Speed: Most Wanted to kolejna z serii gier wyścigowych wydawanych przez Electronic Arts Inc., następca znanemu wszystkim Need for Speed Underground. Gra oddaje fascynujący klimat nielegalnych wyścigów samochodowych oraz śmiertelnie niebezpiecznych policyjnych pościgów.

Need for Speed ProStreet

ProStreet to kolejna odsłona kultowej serii gier wyścigowych Need For Speed. Ta produkcja mimo lat wciąż ma miliony fanów na całym świecie, a kolejne wydawane części dostarczają nowych wrażeń! Przenieś się na uliczne tory wyścigowe i zmierz się z kierowcami z całego globu...

Adobe Reader Speed Up

Adobe Reader Speed Up 1.36 to darmowy program, który w znaczący sposób przyspiesza czas oczekiwania na otwarcie się dokumentów PDF. Ten dodatkowy programik można w zależności od potrzeb włączać lub wyłączać. Dzięki niemu podczas uruchamiania się programu Adobe Acrobat Reader pomijane są najmniej istotne opcje.

Need for Speed Underground 2

Need for Speed Underground 2 to sequel gry, która osiągnęła mega sukces i została kupiona przez 5milionów graczy. Gra jest nawiązaniem do filmów typu „Szybcy i wściekli” i umożliwia nam tuningowanie naszych bryk na wiele różnych sposobów. Felgi, spoilery, zderzaki, lotki, kalkomanie i wiele innych produktów czeka na nas w sklepach dostępnych w NFS Underground 2.

Speed Reader 2.0 PL

Speed Reader 2.0 PL to kurs szybkiego czytania. Stanowi on zbiór programów komputerowych, których celem jest zwiększenie prędkości czytania nawet kilkakrotnie w stosunku do pierwotnych umiejętności, a także eliminacja najczęściej popełnianych błędów czytelniczych, które tę prędkość obniżają.

Need for Speed: Undercover

Need for Speed: Undercover to kolejna odsłona serii NFS! Czy nowa produkcja EA Games podbije serca tysięcy graczy? Tym razem twórcy obiecali powrót do korzeni, a zarazem kilka innowacyjnych pomysł. Czy faktycznie tak będzie? Mamy okazję to sprawdzić również w polskiej wersji językowej. Szkoda tylko, że autorzy nie zdecydowali się na oddanie w nasze ręce wersji demo...

Live for Speed

Live for Speed jest świetnie zrobionym symulatorem wyścigów. Zrobiony został przez trzech programistów i pochwalić go można za wyjątkową realistyczność. Mamy bardzo duży wybór opcji i funkcji. Pobrać i wypróbować tę grę można w wersji demo. Do dyspozycji mamy wiele samochodów i tras a dodatkowym atutem tej gry jest dostępny język polski.

GameGain 2.3.23.2009

Najnowszy GameGain do pobrania za darmo już teraz także dla Windows Vista – free download. Pobierz GameGain i przyspiesz swój komputer – graj nawet w najbardziej wymagające gry. GameGain – 100% mocy komputera dostępne już teraz! Sprawdź!

Avira AntiVir

Avira Antivirus jest produktem z niemieckiej stajni producenta oprogramowania antywirusowego. Te programy działają świetnie i można tez powiedzieć że są niezawodne. Programy antywirusowe w tej chwili w tej klasie maja duża konkurencje, ale wyraźnie wyprzedza całość właśnie avira. Avira jest do pobrania na stronach producenta, po zakupieniu licencji. Również download aktualizacji jest prosty i opisany w późniejszych etapach. To już w tej chwili żaden problem, by mieć ten program po polsku,gdyż producent zaczął już ją bieżąco wydawać. Program występuje w wersji bezpłatnej dla użytkowników prywatnych, oraz płatnej licencjonowanej dla firm. Wszystkie są dostępne dla do ściągnięcia.