Wyniki wyszukiwania dla frazy: "najnowsze gg"


Liczba znalezionych pozycji: 60
3 Stron123>

GoNaomi Słowniki Języka Polskiego 1.4

Czy język polski jest trudny? Zapewne tak. Ale na szczęście mamy narzędzia, które pomagają nam, gdy nie jesteśmy pewni pisowni lub znaczenia danego słowa.

QuickGPS

QuickGPS to program przeznaczony do nawigacji, który wspomaga wszelkie urządzenia pozycjonujące GPS.

EuroFaktura Start

Program EuroFaktura jest niezastąpiony w małych i średnich firmach. Służy do wystawiania różnego rodzaju faktur, od faktur VAT do faktur korygujących czy tez zaliczkowych.

The Sims 2 Zwierzaki - Pets

Najnowszy i najlepszy dodatek do pobrania za darmo The Sims 2 Zwierzaki – Pets dla Windows XP, Vista 32i 64 bit. W rozszerzeniu „Zwierzaki” na plan gry wkraczają czworonogi. Co za tym idzie świat Simów wzbogacony zostaje przez szereg nowych opcji związanych z obecnością zwierzaków.

Microsoft Software Analyzer 5.1

Microsoft Software Analyzer 5.1 to najnowsze i całkowicie darmowe narzędzie do wyszukiwania oraz ewidencjonowania oprogramowania.

RssSpeed 1.0.0.104

Program RssSpeed to polski darmowy program zbierający najnowsze wiadomości pochodzące z wielu źródeł informacyjnych dostępnych w Internecie, bezpośrednio na pulpit Twojego komputera.

PE Explorer 1.99-r6

PE Explorer 1.99-r6 to najnowsze i przydatne narzędzie do wszechstronnej inspekcji zasobów plików takich jak: EXE, DLL, SYS, MSSTYLES, CPL, OCX, ACM, AX, DPL, BPL i SCR.

DirectX Happy Uninstall 5.12

DirectX Happy Uninstall 5.12 to darmowe w wersji trial narzędzie, służące do usuwania z systemu bibliotek DirectX. Program dokonuje tej operacji bezpiecznie i szybko. Automatycznie czyści rejestr z pozostałości po DirectX a także przywraca kopie bibliotek. Podczas usuwania DirectX producent zaleca zamknięcie wszystkich uruchomionych aplikacji.

Yeah Reader

Yeah Reader to darmowy program służący do pobierania i odczytywania wiadomości nadawanych poprzez kanały RSS, RDF i Atom. Dzięki temu darmowemu narzędziu można łatwo i szybko poznawać najnowsze wiadomości publikowane w Internecie. Program ten jest do ściągnięcia za free z działu download na stronie producenta lub z naszego serwisu.

FFDShow 2009.03.17

FFdshow pack 2009 to pakiet kodeków audio i video. Są to najlepiej oceniane kodeki do filmów DivX do pobrania za darmo. Cenione za szybkość i zalecane w przypadku "skakania" filmów na powolnym komputerze. Pobierz kodeki ffdshow pack 2009 i oglądaj swoje ulubione filmy!

MySQL Community Edition 5.1.50

MySQL Community Edition 5.1.50 to najnowsze wydanie jednego najlepszych serwerów bazodanowych. Jest to podstawowe wyposażenie każdego serwera i razem z phpMyAdmin, Apache i php tworzy pakiet XAMPP, który jest bardzo popularnym serwerem SQL, http i PHP.

Fifa 2009

Fifa 2009 to najnowsza edycja popularnego symulatora gry w piłkę nożną. Autorzy gry fifa postarali się, aby gra ta była najbardziej realistyczną w historii gier sportowych. Fifa 2009 staje w czołówce gier sportowych, ogrom pracy jaką wykonało ea games jest zauważalny. Fizyka gry stoi na najwyższym poziomie, wysoka jakość animacji podań, strzałów i zagrań. Gra charakteryzuje się ogromną grywalnoscia i wciągnie każdego. Do ściągniecia wersja demo, sprawdź screeny, wymagania systemowe, dodatki, sztuczki.

NetChk Protect 6.5.3.818

Jest to program działający na zasadzie przypominajki. Ma na celu sprawdzenie, czy na czas są nam instalowane wszelakie aktualizacje, zarówno antywirusów, jak i pozostałych programów.

PhotoStory 3.0

PhotoStory 3 jak nazwa sugeruje jest to program dzięki któremu stworzysz multimedialne pokazy zdjęć.

Kazaa Lite Resurrection

Kazaa Lite Resurrection to najnowszy program do bezpośredniej wymiany plików P2P. Wersja Resurrection została odrodzona z Kazaa Lite. Najnowsze wydanie zostało pozbawione dodatków reklamowo-szpiegowskich pochodzących z Kazaa Media Desktop.

Picassa 3.6

Najnowsze oprogramowanie do edycji zdjęć Picassa 3.6 do pobrania jest jednym z najnowocześniejszych oprogramowań do katalogowania i przeglądania zdjęć. Picasso3.6 jest bardzo dobrym oprogramowanie do edycji, dlatego też warto je pobrać i z niego korzystać.

Switch Audio Converter 3.0

Wspaniały program do konwertowania plików muzycznych świetnie sprawdzający się w czasie pracy zarówno z jednym wybranym utworem, a także z całym albumem.

Przelewy Flesz 3.01

Przelewy Flesz 3.01 to łatwy w obsłudze, przejrzysty, przyjazny dla użytkownika program, którego podstawową, spełniająca idealnie swoje założenia funkcją jest tworzenie przelewów finansowych różnej materii – bankowych, pocztowych, skierowanych do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz do Urzędu Skarbowego. Umożliwia to skuteczne zarządzanie swoimi operacjami finansowymi w jednym miejscu – przed komputerem. Co jest znacznym ułatwieniem dla osób, które cenią sobie czas i komfort.

Gadu-Gadu

Najlepszy niszczyciel reklam dla komunikatora Gadu – Gadu - GG Banner Killer 2.6 do pobrania całkowicie za darmo (free download) także dla Windows Vista. Zniszcz reklamy GG przy pomocy baner killera gg. Polecamy!

Spolszczenie Adobe Photoshop CS3 PL

Aplikacja spolszczająca program Adobe Photoshop CS3. Bardzo przydatna rzecz dla ludzi nie znających języka angielskiego, albo też nie lubiących pracować w anglojęzycznych aplikacjach. Zapraszamy do pobrania!

Mobile Signer

Mobile Signer jest to w pełni darmowa aplikacja, która pozwala na wyeliminowanie różnego rodzaju błędów certyfikatów w momencie instalowania na telefonach z Symbianem, darmowego oprogramowania. Co więcej program ten rozwiązuje również problemy z programami, które wygasły lub też z takimi, których podpisy zostały cofnięte przez firmę Nokia.

SoulSeek

SoulSeek to aplikacja pozwalająca na wyszukiwanie i odnajdywanie plików muzycznych w formacie mp3. Aplikacja jest całkowicie darmowa. Zajmuje niewiele (niecały 1mb), a dostarcza nam ogrom możliwości w odnajdywaniu naszych ulubionych hitów muzycznych.

123 Free Solitaire

Program 123 Free Solitaire jest zestawem gier karcianych. Ten darmowy program na licencji freeware posiada dwanaście gier karcianych. Można sobie ustalać poziom trudności i dopasować do indywidualnych potrzeb a to wszystko za darmo.

Samozatrudnienie 9.1

Prowadzić samemu firmę wcale nie jest tak łatwo, dlatego powstało kilka programów które wspomagają pracę w księgowości oraz wiele rzeczy wykonują automatycznie.

WinDVD Pro 2010-10.0.5.536

Najnowszy WinDVD Pro 10 to znakomity odtwarzacz filmów na płytach DVD i Blu-ray, oferujący doskonałą jakość dźwięku i obrazu a także oferujący nowoczesną technologie 3D.


3 Stron123>