Wyniki wyszukiwania dla frazy: "MODY"


Liczba znalezionych pozycji: 4

Game Maker Lite 8.0

Każdy z nas z pewnością grał kiedyś w jakąś grę komputerową. Przede wszystkim chodzi w nich o to, aby wygrać, pokonać przeciwnika, czy też odnaleźć jakiś skarb lub zwyczajnie dojść do celu poprzez liczne i niestety, nie zawsze łatwe do pokonania przeszkody. Istnieje naprawdę wiele ich różnych rodzajów. Te najbardziej popularne to oczywiście przygodowe i akcji. Najmniejszą popularnością cieszą się gry logiczne i umysłowe, gdzie aby zwyciężyć trzeba potrafić strategicznie myśleć. Często jest w ich również potrzebna umiejętność w grach karcianych czy też planszowych.

The Sims 2 Moda z H&M - H&M Fashion Stuff

The Sims 2 Moda z H&M - H&M Fashion Stuff jest kolejnym z serii niesamodzielnym rozszerzeniem do Simsów 2. Pobiersz oficjalny dodatek dla gry The Sims 2 za darmo po polsku – The Sims 2 PL. Tym razem Maxis wraz z Electronic Arts zdecydowało się na umieszczenie w swojej już kultowej grze produktów znanej szwedzkiej marki Hennes & Mauritz zajmującej się od przeszło 50 lat projektowaniem oraz produkcją zarówno męskiej jak i damskiej odzieży.

Grand Theft Auto 1 - GTA I

Grand Theft Auto I - pobierz za darmo najlepszą grę gangsterską po polsku. Legendarna gra Grand Theft Auto I działa także na Windows Vista. Download GTA 1 free.

Icy Tower 1.3.1 PL

Prawdopodobnie najlepsza gra zręcznościowa i platformowa w jednym do ściągnięcia za darmo już teraz - Icy Tower PL. Zdobywaj kolejne poziomy, schodki, ściągaj nowe postacie do gry Icy Tower, wpisuj kody, cheaty, mody i pobieraj najnowsze dodatki do Icy Tower. Dostępna także wersja Icy Tower mobile.