Wyniki wyszukiwania dla frazy: "Młody doktor 2"


Liczba znalezionych pozycji: 6

Alladin gra Disneya

Najlepsza gra Disneya do pobrania teraz za darmo – Alladyn. Polecamy szczególnie znawcom tematu, jednakże nie jest to gra tylko i wyłącznie dla dzieci. To bez wątpienia rodzinna rozrywka, polecamy!

7 dni i 7 nocy

„7 dni i 7 nocy” jest grą przygodową powstałą w 1993 roku. Autorem tego programu jest studio Pterodon Software. Jakiś czas później warszawska firma Miraże odkupiła tytuł i zdecydowała się stworzyć jego polską wersję językową. „7 dni i 7 nocy” na pierwszy rzut oka przypomina przygody znanego podrywacza Larrego, ponieważ jest to gra pełna podtekstów erotycznych. Głównym bohaterem jest tu młody detektyw o imieniu Waszka Fałdka pochodzący z małej miejscowości o uroczej nazwie Pipidówka. Jego głównym zajęciem jest podrywanie sąsiadek i turystek oraz popijanie piwka. Ponadto od czasu do czasu Waszka zajmuje się śledzeniem niewiernych żon i narzeczonych.

ooVoo

Najnowszy ooVoo to program służący do komunikacji w Internecie, pełne wsparcie dla systemów Windows XP, Vista oraz najnowszy Windows 7. Program ooVoo dostępny do pobrania za darmo. Darmowy program do ściągnięcia na Webnology.pl, niestety, ale najnowszy ooVoo nie oferuje interfejsu po polsku.

Half-Life 2

Najlepsza gra first person shooter do ściągnięcia za darmo z Webnology.pl - Half-Life 2 download free. Half-Life 2 to kontynuacja wcześniej gry FPS, która odniosła niesamowity sukces, gry pod tytułem Half-Life. Gdy gra trafiła do sprzedaży, po aż pięciu latach cyklu wydawniczego została przyjęta bardzo ciepło zarówno przez graczy jak i recenzentów.

Comodo Anti Virus 3.9.95478

Najnowszy darmowy produkt firmy Comodo to stosunkowo młody projekt, jednak gwałtownie rozwijany, baza wirusów i Trojanów zawieraj już ponad 170 tyś. sygnatur. Dostępny do pobrania za darmo oferuje wysokiej jakości ochronę systemu Windows w kilku stopniowej skali agresywności. Aplikacja dostępna w dwóch wersjach 32 oraz 64-bitowej, obie wersje do pobrania zarówno po angielsku jak i po polsku.

Heroes Of Might & Magic V

Heroes Of Might & Magic... Czy ktoś nie słyszał tego tytułu? Nie uwierzę! Ten tytuł to już prawdziwa legenda gier komputerowych, a zarazem jedna z najstarszych produkcji jaka ujrzała światło dzienne i momentalnie zawładnęła sercami tysięcy graczy. Teraz naszym oczom ukazuje się już piąta część, a razem z nią gratis w postaci zupełnie darmowego dema w polskiej wersji językowej, które można pobrać z naszego serwisu...