Wyniki wyszukiwania dla frazy: "Microsoft Word 2010"


Liczba znalezionych pozycji: 359
15 Stron123>»

Office Word 2010

Najnowszy Microsoft Word 2010 to profesjonalny i nowoczesny edytor tekstu, który wchodzi w skład najpopularniejszego pakietu biurowego – Microsoft Office 2010. Koncern z Redmond postanowił udostępnić najnowszy Word 2010 do pobrania za darmo. Dedykowany dla systemów Windows XP, Vista oraz Windows 7 idealnie nadaje się, jako narzędzie do pracy zarówno w domu jak i firmie. Dostępny do ściągnięcia jak darmowy na stronie Microsoftu po bezpłatnej rejestracji.

Word Viewer

Program Microsoft Office Word Viewer 2007 pozwala na podgląd dokumentów .doc utworzonych przez program Microsoft Word 97,2000, 2002, 2003, 2007, XP. Word Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Word Viewer 2007 i podgląd dokumentów word będzie prostszy.

Office 2007 dla Użytkowników Domowych

Microsoft Office 2007 dla użytkowników domowych to najpopularniejszy z pakietów biurowych, jakie się ukazały na świecie. Popularny edytor tekstu Word, jest teraz funkcjonalny po przez zmianę interfejsu. Poza tym arkusz kalkulacyjny Excel czy zestawienie danych Access stanowi podporę pracy biurowej.

Office word 2007 pl

Program Microsoft Office Word 2007 pozwala użytkownikom i małym firmom tworzyć i udostępniać pełno wartościowe i profesjonalne dokumenty tekstowe i animacje dzięki wyczerpującemu zestawowi bardzo ciekawych narzędzi oraz interfejsowi w polskiej wersji językowej. Bardzo łatwo możesz zmieniać styl dokumentu a programy wspierające Office Word 2007 poprawiają jego wydajność i jakość. Word nie tylko zwykły edytor tekstu to przede wszystkim zaawansowane narzędzie do pracy.

Speedupmypc 2010 4.2.7.4

Speedupmypc 2010 4.2.7.4 jest narzędziem dzięki któremu użytkownik może zoptymalizować i przyśpieszyć swój komputer.

Advanced Word to Pdf Converter

Aplikacja Advanced Word to Pdf Converter konwertować moze dokumenty tekstowe na format PDF. Przetwarza nie tylko dokumenty programu MS Word, ale i innych aplikacji działających pod Windows.

Micrsoft Office Compatibility Pack 4.0

Micrsoft Office Compatibility Pack 4.0 dla posiadaczy starszych wersji Microsoft Office

Microsoft PowerPoint 2010

Najnowszy PowerPoint 2010 to narzędzie wchodzące w skład pakietu biurowego Microsoft Office 2010. Program dostępny do pobrania za darmo w wersji Beta dla celów testowych. Co prawda oficjalna wersja nie pojawiła się jeszcze na runku, ale Microsoft postanowił udostępnić do ściągnięcia za darmo, i korzystanie z niego, jako darmowy program do końca października 2010 roku. Wersja dostępna za darmo nie oferuje interfejsu po polsku. Oczywiście pełna współpraca z Windows XP, Vista oraz 7.

Microsoft Office Excel 2010 beta

Microsoft Office Excel 2010 Beta jest najnowszym programem wydanym przez firmę Microsoft, już teraz do pobrania za darmo w wersji beta. Aplikacja ta za free pozwala na zarządzanie danymi liczbowymi w tradycyjny, znany już z kilku poprzednich wersji Excela sposób. Zmieniła się za to forma programu, na bardziej nowoczesną. Można już pobrać za darmo wersję beta programu Microsoft Office Excel 2010 Beta.

Office Publisher

Microsoft Publisher, oficjalnie Microsoft Office Publisher to program komputerowy, publikowany przez firmę Microsoft. To jest wpis na poziomie aplikacji, różniących się od programu Microsoft Word w tym położono nacisk na układ strony i projektu, a nie skład tekstu i proofing.Microsoft Publisher 2007 umożliwia proste edytowanie historię z programu Microsoft Word 2007, ale w odróżnieniu od Adobe InDesign i Adobe InCopy, nie ma wbudowanego pokładzie XML historia i kopiuje wsparcie edycji. W przeciwieństwie do podstawowych aplikacji pakietu Office 2007, nie ma funkcji interfejsu użytkownika wstążki.

enova 7.0.3532

Enova, zintegrowana aplikacja do prowadzenia własnego przedsiębiorstwa. Narzędzie składa się z takich modułów jak handel, faktury, księga handlowa oraz inwentarzowa, kadry płace oraz książka przychodów i rozchodów.

SYMFONIA Faktura Premium 2010

Program SYMFONIA Faktura Premium 2010 pozwala na łatwą i wygodną obsługę sprzedażową w firmach o profilu handlowo – usługowym.

++Faktury 2010

++Faktury 2010 to najnowsza aplikacja do wystawiania faktur VAT, proforma, paragonów i innych niezbędnych dokumentów.

SYMFONIA Środki Trwałe Premium 2010

Program SYMFONIA Środki Trwałe Premium 2010 służy do ewidencji środków trwałych, które znajdują się w małym lub średnim przedsiębiorstwie.

PIT 2010 PL

Pomału zbliża się czas rozliczenia podatkowego za rok 2010. Dzięki nowej edycji programu PIT na rok 2010, możemy wypełnić PIT samodzielnie, bez zbędnych obliczeń. Poznaj nową skalę podatkową, ulgi, stawki na rok 2010.

Kaspersky Anti-Virus 2010

Kolejna odsłona programu zabezpieczającego nasz komputer przed niechcianymi wirusami, trojanami i innym złośliwym oprogramowaniem. Pobierz darmową, najnowszą wersję programu Kaspersky Anti-Virus 2010.

Ashampoo Office 2010-4.00

Ashampoo Office 2010 to zaawansowane, wydajne ale łatwe w obsłudze oprogramowanie biurowe, które służy potrzebom zarówno użytkowników biurowych jak i w domu. Dzięki tej aplikacji można stworzyć łatwo i szybko obszerne dokumenty, sprawnie gromadzić dane za pomocą arkuszy kalkulacyjnych, prezentując jednocześnie wyniki za pomocą wykresów. Można również przykuć uwagę publiczności za pomocą multimedialnej prezentacji. Wszystko to wysokiej jakości za cenę nieporównywalną do tej, jaką trzeba zapłacić za inne tego typu oprogramowanie.

RAKSSQL Sprzedaż i Magazyn 2010.2.4.868

Doskonałym programem do panowania nad sprzedażą oraz magazynem w małych i średnich przedsiębiorstwach, jest RAKSSQL Sprzedaż i Magazyn 2010.2.4.868. Jest to program do ściągnięcia za darmo w wersji trial (dla tych, którzy chcą wypróbować) w polskiej wersji językowej.

Microsoft Office Professional 2007 pl

Najnowsza wersja pakietu programów Office przeznaczona jest dla każdego użytkownika komputera. Pozwala on bowiem na zarządzanie danymi oraz tworzenie nowych zawartości.

RAKSSQL Finanse i Księgowość 2010.2.4.868

Jednym z najnowszych programów do prowadzenia księgowości w firmie, do pobrania za free, jest RAKSSQL Finanse i Księgowość 2010.2.4.868. Jego download jest możliwy tylko w wersji trial, za to po polsku. Dlatego już dziś przetestuj najnowszy program RAKSSQL Finanse i Księgowość 2010.2.4.868 i sprawnie zarządzaj swoją własną firmą.

AbiWord

Jest to naprawdę bardzo profesjonalnie przygotowany program, którego interfejs przypomina popularny edytor tekstów Word stworzony przez Microsoft. Co prawda posiada on zmniejszoną w porównaniu do Worda funkcjonalność,niemniej jednak jest on wystarczający dla zdecydowanej większości użytkowników, którzy tworzą dokumenty tekstowe.

Championship Manager 2010

Championship Manager 2010 to kolejna część popularnego managera piłkarskiego. Wciel się w rolę trenera klubu lub reprezentacji i wgrywaj, zdobywając wszystkie światowe stadiony...

RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy 2010.2.4.868

Program RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy 2010.2.4.868 jest w pełni zintegrowany i jest przydatny w małych oraz średnich firmach. Dzięki niemu obsługiwane są takie obszary działalności przedsiębiorstwa, jak: magazyn, sprzedaż, księgowość, finanse, kadry i płace. Dużą zaletą tego najnowszego programu jest fakt, że jest on bardzo wydajny.

Microsoft Office Small Business

Każda mała, jak i średnia firma szuka możliwość o wiele lepszej pracy biurowej, która zapewni bardzo szybki i prosty sposób na kontrolowanie każdego aspektu firmy, co nie tylko usprawnia i przyspiesza pracę, ale również wpływa o wiele lepiej na finanse firmy, a dzięki pakietowi programu Microsoft Office Small Business 2007 jest to możliwe.

SmartDraw 2010.12

SmartDraw 2010.12 – pomocne narzędzie biurowe


15 Stron123>»