Wyniki wyszukiwania dla frazy: "microsoft power paint"


Liczba znalezionych pozycji: 294
12 Stron123>»

Paint.NET 3.36 Final PL

Profesjonalny program do edycji i tworzenia grafiki Paint.NET 3.36 Final teraz do pobrania za darmo w wersji polskiej - Paint.NET 3.36 Final PL. Polecamy!

PowerPoint Viewer

Program Microsoft Office Power Point Viewer 2007 umożiwa przeglądanie prezentacji w formacie .ppt utworzonych w programie Microsoft Power Point 97 i jego kolejnych wersjach. Power Point Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Power Point Viewer 2007 i ciesz się przeglądarką w pełni funkcjonalnych prezentacji .ppt

Paint.NET

Paint NET to kolejny program do obróbki zdjęć i obrazów. Paint NET jest programem stworzonym do tworzenia i edycji grafiki rastrowej.

Paint Shop Pro Photo X2 Ultimate

Corel Paint Shop Pro X2 jest cenionym na świecie produktem firmy Corel Corporation przeznaczonym dla użytkowników komputerów osobistych wykorzystujących takie systemy jak: Windows 2000/XP/Vista. Program polecany przez Webnology.pl jako najlepsze darmowe narzędzie do obróbki zdjęć i grafiki.

iSpring free 5.5.1

iSpring Free to program, który przyda się każdej osobie pracującej przy tworzeniu prezentacji. Program umożliwia nam konwertowania bardzo popularnych formatów prezentacji Power Point (PPS) do równie popularnego formatu Macromedia Flash (SWF).

Microsoft PowerPoint Viewer 2003 v6.0.2600.0

Aplikacja Microsoft PowerPoint Viewer 2003 jak sama nazwa wskazuje, jest to przeglądarka pozwalająca na wyświetlanie całkowicie funkcjonalnych prezentacji, które zostały utworzone w programie PowerPoint 97, a także oczywiście w jego nowszych wersjach.

Power Project

Power Project to najnowszy dodatek do gadu-gadu, dzięki któremu nasze GG będzie miało taki wygląd jaki tylko sobie wymarzymy. Power Project bez problemu działa na platformie Windows XP/Vista i starszych wersjach, do pobrania za darmo w wersji po polsku zarówno na naszej stronie Webnology.pl jak i na stronie producenta. Pobierz darmowy dodatek do komunikatora Gadu-Gadu i rozbuduj go o nowe funkcje.

Power Menu 1.5.1.

Power Menu to prosty w obsłudze, darmowy program, dodający takie funkcje jak przezroczystość czy „zawsze na wierzchu” do systemu Windows. Funkcjonalności te dotyczą wszystkich poziomów podmenu w systemie Windows.

Power Defragmenter 3.0

Program Power Defragmenter służy do defragmentacji dysków twardych obsługujący przede wszystkim takie systemy operacyjne jak Windows NT, Windows 2000, czy Windows XP.

Office power point 2007 pl

Tworzenie przyciągających uwagę slajdów może być teraz bardzo proste. Wszystko uczynisz szybko, sprawnie i profesjonalnie dzięki Office Power Point 2007 pl. Teraz możesz współpracować z członkami zespołu nad prezentacją oraz udostępniać ją na żywo lub online.

Power Pack dla Ulead VideoStudio 11-plus

Power Pack dla Ulead VideoStudio 11-plus to dodatek do programu, który przede wszystkim ma za zadanie tworzyć i edytować nagrania wideo.

CyberLink PowerDVD

Jeden z najlepszych i darmowych programów do odtwarzania płyt do pobrania za darmo. Polecamy CyberLink PowerDVD jako bezkonkurencyjny player DVD także dla Windows Vista.

Corel Paint Shop Pro Photo XI 11.20-pl

Najnowszy produkt firmy Corel potrafi o wiele więcej od swego poprzednika i nadal może równać się ze światowymi markami, które zajmują się tematyką obróbki grafiki rastrowej. Posiadane przez program możliwości są naprawdę wielkie i pozwala nam to na edycję grafik w praktycznie każdego rodzaju filtrach, jakie tylko są dostępne w innych tego typu programach. Nie zapomnijmy również o tym, że program ten jest w stu procentach w polskiej wersji językowej, co ułatwi pracę polskim użytkownikom. Program niestety nie jest płatny, jednak jego wersja trial jest możliwa do pobrania z wielu serwisów oferujących programy.

OpenOffice.ux.pl 3.2.0-3

Jeden z najlepszych i najbardziej powszechnych pakietów biurowych, który powstał od ludzi dla ludzi jest OpenOffice, który pozwala nam na prace w edytorze tekstu, arkuszu kalkulacyjnym oraz innym programom, które możemy spotkać w Microsoft Office. Pakiet ten zawiera wszelkie programy, które w swojej budowie i zastosowaniu przypominają ten od Microsoftu. Co ciekawsze pakiet został napisany w Open Source, co oznacza, że jest to pakiet nie tylko w stu procentach darmowy, ale również jest to pakiet biurowy, który można zmieniać dowolnie, jeżeli wiemy, jak to robić. Pakiet też jest w wersji polskiej, co pewnie umili pracę wielu osobom, które mieszkają w Polsce.

Ultimate Paint Standard 2.88-le

Ultimate Paint Standard 2.88 –le to narzędzie którego celem jest kreacja i reedycja obrazów o charakterze rastrowym. Program ten posiada wiele opcji o charakterze podstawowym jak również subsydiarnym, nie koniecznie zwianym z grafiką. Wspominając o opcjach bazowych nie można pominąć pędzla, gumki czy też możliwości wstawiania geometrycznych kształtów, kopiowania, pipety, zaznaczania oraz narzędzia wiadra którego celem jest wypełnienie.

Office 2007 dla Użytkowników Domowych

Microsoft Office 2007 dla użytkowników domowych to najpopularniejszy z pakietów biurowych, jakie się ukazały na świecie. Popularny edytor tekstu Word, jest teraz funkcjonalny po przez zmianę interfejsu. Poza tym arkusz kalkulacyjny Excel czy zestawienie danych Access stanowi podporę pracy biurowej.

Microsoft Photo Editor 3.01

Program Microscot Photo Editor służy głównie do obróbki zdjęć, obrazków czy też wszelkiego rodzaju rysunków. Program posiada możliwość edycji zdjęć ze skanera, kamery internetowej, FDD czy też napędy optycznego. Zapraszamy do ściągania.

Microsoft SilverLight 4.0.50826.0

Program Microsoft SilverLight 4.0.50826.0 jest programem umożliwiającym pełne przeglądanie multimediów w sieci. Największą jego zaletą jest to, iż jest do ściągnięcia całkowicie za darmo. Wystarczy kliknąć ”pobierz” i w pełni cieszyć się zasobem narzędzi programu. Microsoft SilverLight 4.0.50826.0 działa w systemie Windows XP.

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania

Koncern Microsoft wydał najnowszą wersję aplikacji zwalczającej złośliwe oprogramowanie, takie jak Blaster, Sasser czy Mydoom. Program Download Microsoft Malicious Software Removal Tool udostępniony za darmo użytkownikom systemów z rodziny Windows. Co 30 dni w każdy drugi wtorek miesiąca skanuje system w poszukiwaniu złośliwych programów. Darmowe narzędzie pracuje automatycznie, efekty swojej pracy przedstawia w formie komunikatu oraz zapisu w pliku dziennika.

Photo Studio 6.0

Darmowy Photo Studio 6.0 jest to najnowszy program firmy ArcSoft, który służy do kompleksowej edycji zdjęć. Ten pakiet programowy wyposażony został przez producentów w ogromną ilość zaawansowanych narzędzi przeznaczonych do obróbki obrazu. Dla osób poszukujących zaawansowanego narzędzia graficznego do obróbki zdjęć, Photo Studio 6.0 będzie idealnym rozwiązaniem. Program ten jest dostępny za darmo do ściągnięcia za free w wersji trial.

Software Inventory Analyser 5.1

Microsoft Software Inventory Analyser to narzędzie do inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania zainstalowanego na twoim komputerze, firmy Microsoft. Szczególnie przydatny kiedy prowadzisz firmę.

CorelDRAW Graphics Suite X4 14 PL

Kolejna nowość na rynku aplikacji graficznych, tym razem słynnej serii CorelDRAW w wersji X4 oczywiście po polsku. Zobacz co niesie ze sobą aplikacja, jakie nowości czekają użytkowników w tej odsłonie.

PowerToys dla Windows XP 1.0

Zestaw aplikacji stworzonych przez programistów Windows XP, przeznaczony dla miłośników tweak'owania systemu, dostosowywania go do własnych upodobań i wzbogacania o szereg drobnych narzędzi.

Microsoft Small Basic 0.9

Prosty i przejrzysty program dla początkujących programistów. Microsoft Small Basic 0.9


12 Stron123>»