Wyniki wyszukiwania dla frazy: "microsoft office word"


Liczba znalezionych pozycji: 301
13 Stron123>»

Word Viewer

Program Microsoft Office Word Viewer 2007 pozwala na podgląd dokumentów .doc utworzonych przez program Microsoft Word 97,2000, 2002, 2003, 2007, XP. Word Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Word Viewer 2007 i podgląd dokumentów word będzie prostszy.

Office 2007 dla Użytkowników Domowych

Microsoft Office 2007 dla użytkowników domowych to najpopularniejszy z pakietów biurowych, jakie się ukazały na świecie. Popularny edytor tekstu Word, jest teraz funkcjonalny po przez zmianę interfejsu. Poza tym arkusz kalkulacyjny Excel czy zestawienie danych Access stanowi podporę pracy biurowej.

Micrsoft Office Compatibility Pack 4.0

Micrsoft Office Compatibility Pack 4.0 dla posiadaczy starszych wersji Microsoft Office

Office word 2007 pl

Program Microsoft Office Word 2007 pozwala użytkownikom i małym firmom tworzyć i udostępniać pełno wartościowe i profesjonalne dokumenty tekstowe i animacje dzięki wyczerpującemu zestawowi bardzo ciekawych narzędzi oraz interfejsowi w polskiej wersji językowej. Bardzo łatwo możesz zmieniać styl dokumentu a programy wspierające Office Word 2007 poprawiają jego wydajność i jakość. Word nie tylko zwykły edytor tekstu to przede wszystkim zaawansowane narzędzie do pracy.

Office Word 2010

Najnowszy Microsoft Word 2010 to profesjonalny i nowoczesny edytor tekstu, który wchodzi w skład najpopularniejszego pakietu biurowego – Microsoft Office 2010. Koncern z Redmond postanowił udostępnić najnowszy Word 2010 do pobrania za darmo. Dedykowany dla systemów Windows XP, Vista oraz Windows 7 idealnie nadaje się, jako narzędzie do pracy zarówno w domu jak i firmie. Dostępny do ściągnięcia jak darmowy na stronie Microsoftu po bezpłatnej rejestracji.

Office Publisher

Microsoft Publisher, oficjalnie Microsoft Office Publisher to program komputerowy, publikowany przez firmę Microsoft. To jest wpis na poziomie aplikacji, różniących się od programu Microsoft Word w tym położono nacisk na układ strony i projektu, a nie skład tekstu i proofing.Microsoft Publisher 2007 umożliwia proste edytowanie historię z programu Microsoft Word 2007, ale w odróżnieniu od Adobe InDesign i Adobe InCopy, nie ma wbudowanego pokładzie XML historia i kopiuje wsparcie edycji. W przeciwieństwie do podstawowych aplikacji pakietu Office 2007, nie ma funkcji interfejsu użytkownika wstążki.

Microsoft Office Professional 2007 pl

Najnowsza wersja pakietu programów Office przeznaczona jest dla każdego użytkownika komputera. Pozwala on bowiem na zarządzanie danymi oraz tworzenie nowych zawartości.

Zapisz jako PDF lub XPS 2007

Aplikacja Zapisz jako PDF lub XPS 2007 jest to de facto plik będący dodatkiem do pakietu Microsoft Office 2007, dzięki któremu można bez problemu eksportować pliki oraz zapisywać je, jak sama nazwa wskazuje, w formacie PDF lub też XPS i to we wszystkich ośmiu programach, które składają się na pakiet Microsoft Office 2007.

enova 7.0.3532

Enova, zintegrowana aplikacja do prowadzenia własnego przedsiębiorstwa. Narzędzie składa się z takich modułów jak handel, faktury, księga handlowa oraz inwentarzowa, kadry płace oraz książka przychodów i rozchodów.

Office 2007 standard pl

Pakiet Microsoft Office 2007 standard oferuje bardzo ciekawe i nowe rozwiązania. Posiada zaawansowane i elastyczne funkcje, które w bardzo łatwy sposób umożliwiaj lepsze wykonywanie zadań w pracy, w domu lub w szkole. Pakiet zawiera takie aplikacje jak Word Excel PowerPoint Outlook OneNote

Corel Home Office 5.0.56

Najnowszy Corel Home Office 5 sprawia, że praca w domu staje się prostsza. Program jest podobny do innych narzędzi biurowych a jakimi można się spotkać na rynku, posiada przyjazny interfejs, który umiejscawia właściwe narzędzia na właściwym miejscu. W szybki sposób można przygotować, edytować i prezentować dokumenty, raporty, notatki, wiadomości, listy i newslettery. Program posiada kompatybilność z popularnym Microsoft office, potrafi także tworzyć dokumenty w formacie PDF. Użytkownik może w pełni czuć się komfortowo, korzystając z pakietu Corel Home Office 5, ponieważ może go w pełni dostosować do własnych potrzeb.

Microsoft Office 2007 Small Business

Firma Microsoft stworzyła pakiet biurowy, który nie tylko jest idealny dla małych i średnich firm, ale również usprawnia ich działanie, dzięki pakietowi programów, które skupiają w sobie najważniejsze narzędzia do prowadzenia firmy. Microsoft Office Small Business jest pakietem biurowym, który został tak przygotowany, aby jego wykorzystanie w małej i średniej firmie było, jak najlepsze i dawało, jak najwięcej możliwości rozwoju firmy. Sam pakiet dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu oprogramowaniu jest dla wielu firm rozwiązaniem najlepszym. Sam pakiet posiada wersję polską, co jest dla polskich firm kluczową rolą, a dzięki temu, że istnieje możliwość zdobycia wersji trial (pełna wersja jest do kupienia ze strony Microsoft oraz sklepów komputerowych), która pomoże w sprawdzeniu, czy pakiet ten nadaje się do firmy.

OpenOffice 3.0 PL

Najnowszy pakiet Open Office 3.0 PL do pobrania za darmo. OPEN OFFICE.org to pakiet oprogramowania biurowego Open Source, którego nie może zabraknąć w domu i w firmie – jest dostępny do pobrania całkowicie za darmo (free download) i działa z Windows Vista. Pobierz najnowszy pakiet Open Office 3.0 PL.

Microsoft Office Small Business

Każda mała, jak i średnia firma szuka możliwość o wiele lepszej pracy biurowej, która zapewni bardzo szybki i prosty sposób na kontrolowanie każdego aspektu firmy, co nie tylko usprawnia i przyspiesza pracę, ale również wpływa o wiele lepiej na finanse firmy, a dzięki pakietowi programu Microsoft Office Small Business 2007 jest to możliwe.

Klawiatura wizualna dla office 2000

Program klawiatura wizualna dla office 2000 pozwala na pisanie w więcej niż jednym języku na tym samym komputerze. Na ekranie pojawia się wizualna klawiatura języka, w którym chcemy pisać.

Microsoft Office Communicator 2007-r2

Jest to program stworzony dla osób, które często muszą porozumiewać się przez Internet. Idealny zarówno dla wykorzystania prywatnego, domowego, jak i przydatny w pracy, biurze, podczas wyjazdów i rozmów ze współpracownikami.

Microsoft Office Communicator 2007-r2

Jest to program stworzony dla osób, które często muszą porozumiewać się przez Internet. Idealny zarówno dla wykorzystania prywatnego, domowego, jak i przydatny w pracy, biurze, podczas wyjazdów i rozmów ze współpracownikami.

Advanced Word to Pdf Converter

Aplikacja Advanced Word to Pdf Converter konwertować moze dokumenty tekstowe na format PDF. Przetwarza nie tylko dokumenty programu MS Word, ale i innych aplikacji działających pod Windows.

Microsoft Office File Converter Pack 11.0

Microsfot Office Converter Pack 11.0 pozwala na zainstalowanie rozszerzających dodatków do pakietu Microsoft Office, w postaci aplikacji konwertujących dokumenty tekstowe a także pakietu odpowiednich filtrów multimedialnych, które nie stanowiły bazowego elementu programów będących składnikami całego pakietu programów Microsoft.

Microsoft Office Excel 2010 beta

Microsoft Office Excel 2010 Beta jest najnowszym programem wydanym przez firmę Microsoft, już teraz do pobrania za darmo w wersji beta. Aplikacja ta za free pozwala na zarządzanie danymi liczbowymi w tradycyjny, znany już z kilku poprzednich wersji Excela sposób. Zmieniła się za to forma programu, na bardziej nowoczesną. Można już pobrać za darmo wersję beta programu Microsoft Office Excel 2010 Beta.

Solid Converter PDF

Solid Converter PDF jest to program służący do konwertowania dokumentów z formatu PDF do takich formatów jak DOC, RTF albo TXT. Program ten, który można pobrać za darmo w wersji trial ze strony producenta lub z naszego serwisu.

Microsoft Office Service Pack 2007

Microsoft Office jest bardzo popularnym programem, jaki można wykorzystać do dosłownie wszystkiego. Jest to pakiet wielu narzędzi biurowych, jakie są skoncentrowane wokół ułatwienia wszystkim pracy. Co jakiś czas pojawiają się różne aktualizacje, jaką jest przykładowo Microsoft Office Service Pack.

WordPerfect Office x5-standard-edition

Firma Corel wydała swój kolejny twór, tym razem mamy do czynienia z już piętnastą odsłoną WordPerfect Office, która zawiera nowe elementy i poprawiono w niej wiele błędów, które występowały w poprzednich wersjach. Nowy twór Corel jest obecnie jednym z najbardziej konkurencyjnych pakietów biurowych, który może śmiało walczyć o miano jednego z najlepszych pakietów biurowych w krajach, gdzie używa się języka angielskiego.

Avery Wizard dla Microsoft Office 3.1

Każdego dnia firmy zastanawiają się czy Pakiet Microsoft Office, jest doskonały, czy do jego doskonałości jest jeszcze kawał drogi. We współczesnym świecie, każda prosperująca firma posiada komputery z tym właśnie pakietem. Jest to niezwykle przydatny, do pisania umów, sprawozdań, tworzenia tabel, wykresów, i tak dalej. Jednakże firmy muszą też zadbać o wykonanie firmowych wizytówek, etykiet. Jest to jednak kolejny problem, trzeba iść do drukarni, wykonać projekt, czekać nie wiadomo jak długo. Ale, ale! Mamy dla was coś wyjątkowego, można powiedzieć prezent od pakietu Microsoft Office. To program Avery Wizard dla Microsoft Office 3.1

Office Project 2007-pl

Office Project 2007-pl to wspaniały pakiet, który zapewni Tobie upragnioną kontrolę nad ogromem projektów, jakie trafiają w Twoje ręce. To właśnie dzięki niemu, będzie można zarządzać nimi, nawet jeśli pracę przy nich wkładały szerokie grona, osoby rozproszone na różne rejony. W tym przypadku, nie ma to już najmniejszego znaczenia. Mogą korzystać z niego także oczywiście pracownicy. Pracownicy mogą na bieżąco śledzić, powierzane im zadania. Zawiera ciekawe moduły graficzne- moduły następujących programów: Visio oraz Word. One pozwalają na wykonywanie prezentacji, wstawianie diagramów, różnego typu schematów.


13 Stron123>»