Wyniki wyszukiwania dla frazy: "microsoft excel"


Liczba znalezionych pozycji: 284
12 Stron123>»

Office 2007 dla Użytkowników Domowych

Microsoft Office 2007 dla użytkowników domowych to najpopularniejszy z pakietów biurowych, jakie się ukazały na świecie. Popularny edytor tekstu Word, jest teraz funkcjonalny po przez zmianę interfejsu. Poza tym arkusz kalkulacyjny Excel czy zestawienie danych Access stanowi podporę pracy biurowej.

Excel Viewer

Excel Viewer jest to najnowsza wersja bezpłatnej przeglądarki Microsoftu umożliwiającej otwieranie i drukowanie dokumentów stworzonych w arkuszu Excel. Najnowszy program Excel Viewer jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Aplikację możemy również pobrać ze strony producenta po przez download. Program jest oczywiście dostępny w wersji po polsku.

Microsoft Office Excel 2010 beta

Microsoft Office Excel 2010 Beta jest najnowszym programem wydanym przez firmę Microsoft, już teraz do pobrania za darmo w wersji beta. Aplikacja ta za free pozwala na zarządzanie danymi liczbowymi w tradycyjny, znany już z kilku poprzednich wersji Excela sposób. Zmieniła się za to forma programu, na bardziej nowoczesną. Można już pobrać za darmo wersję beta programu Microsoft Office Excel 2010 Beta.

Office exel 2007 pl

Microsoft Excel jest to elektroniczny arkusz kalkulacyjny, który działa na telefonie. Można go używać do organizowania danych w wiersze i kolumny. Można również użyć go do wykonywania obliczeń matematycznych w szybki sposób. Mimo wiedzy na temat poruszania się w środowisku Windows bardzo przydatny jest samouczek zainstalowany wraz z aplikacją Excel.

enova 7.0.3532

Enova, zintegrowana aplikacja do prowadzenia własnego przedsiębiorstwa. Narzędzie składa się z takich modułów jak handel, faktury, księga handlowa oraz inwentarzowa, kadry płace oraz książka przychodów i rozchodów.

Microsoft Office Professional 2007 pl

Najnowsza wersja pakietu programów Office przeznaczona jest dla każdego użytkownika komputera. Pozwala on bowiem na zarządzanie danymi oraz tworzenie nowych zawartości.

Polaris 2.0

Najnowszy program POLARIS opracowany jest we współpracy ze specjalistami Polskiej Akademii Nauk (PAN). Ten nowoczesny system informatyczny umożliwia zarządzanie informacjami i ich współdzielenie w przedsiębiorstwie w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Intuicyjny i standardowy interfejs użytkownika pozwala na szybkie nauczenie się obsługi aplikacji przez pracowników i skuteczne wdrożenie procedur uzupełniania bazy danych.

Solid Converter PDF

Solid Converter PDF jest to program służący do konwertowania dokumentów z formatu PDF do takich formatów jak DOC, RTF albo TXT. Program ten, który można pobrać za darmo w wersji trial ze strony producenta lub z naszego serwisu.

OKAY CRM 2.0

OKAY CRM 2.0 to najnowszy program, który służy do zarządzania relacjami z klientami. Aplikacja ta zwiększa wydajność pracowników, oszczędza sporo czasu oraz wpływa na wzrost poziomu zadowolenia klientów. Program OKAY CRM 2.0 umożliwia między innymi tworzenie zaawansowanej bazy danych o klientach, automatyzuje wiele czynności komunikacyjnych (korespondencja, maile, newslettery), kontroluje zadania oraz monitoruje postępy.

Microsoft PowerPoint Viewer 2003 v6.0.2600.0

Aplikacja Microsoft PowerPoint Viewer 2003 jak sama nazwa wskazuje, jest to przeglądarka pozwalająca na wyświetlanie całkowicie funkcjonalnych prezentacji, które zostały utworzone w programie PowerPoint 97, a także oczywiście w jego nowszych wersjach.

OpenOffice.ux.pl 3.2.0-3

Jeden z najlepszych i najbardziej powszechnych pakietów biurowych, który powstał od ludzi dla ludzi jest OpenOffice, który pozwala nam na prace w edytorze tekstu, arkuszu kalkulacyjnym oraz innym programom, które możemy spotkać w Microsoft Office. Pakiet ten zawiera wszelkie programy, które w swojej budowie i zastosowaniu przypominają ten od Microsoftu. Co ciekawsze pakiet został napisany w Open Source, co oznacza, że jest to pakiet nie tylko w stu procentach darmowy, ale również jest to pakiet biurowy, który można zmieniać dowolnie, jeżeli wiemy, jak to robić. Pakiet też jest w wersji polskiej, co pewnie umili pracę wielu osobom, które mieszkają w Polsce.

Doc Convertor

Doc Convertor jest to bezpłatna aplikacja służąca głównie do drukowania oraz do konwertowania dokumentów, który jest przeznaczony między innymi do takich formatów jak RTF, PDF, Excel, a także do grafik i wielu innych formatów plików. Aplikacja jest naprawdę bardzo prosta w obsłudze i przyjazna dla użytkownika, a intuicyjny interfejs jest doskonały nawet dla początkujących użytkowników programu.

Mavel Sizard 1.0

Mavel Sizard to program, który umożliwia tworzenie grafiku wszelkiego rodzaju służb, dla których wymagana jest potrzeba stworzenia odpowiedniego systemu wymiaru godzin pracy, zmian i urlopów.

Office 2007 standard pl

Pakiet Microsoft Office 2007 standard oferuje bardzo ciekawe i nowe rozwiązania. Posiada zaawansowane i elastyczne funkcje, które w bardzo łatwy sposób umożliwiaj lepsze wykonywanie zadań w pracy, w domu lub w szkole. Pakiet zawiera takie aplikacje jak Word Excel PowerPoint Outlook OneNote

Microsoft Photo Editor 3.01

Program Microscot Photo Editor służy głównie do obróbki zdjęć, obrazków czy też wszelkiego rodzaju rysunków. Program posiada możliwość edycji zdjęć ze skanera, kamery internetowej, FDD czy też napędy optycznego. Zapraszamy do ściągania.

Microsoft SilverLight 4.0.50826.0

Program Microsoft SilverLight 4.0.50826.0 jest programem umożliwiającym pełne przeglądanie multimediów w sieci. Największą jego zaletą jest to, iż jest do ściągnięcia całkowicie za darmo. Wystarczy kliknąć ”pobierz” i w pełni cieszyć się zasobem narzędzi programu. Microsoft SilverLight 4.0.50826.0 działa w systemie Windows XP.

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania

Koncern Microsoft wydał najnowszą wersję aplikacji zwalczającej złośliwe oprogramowanie, takie jak Blaster, Sasser czy Mydoom. Program Download Microsoft Malicious Software Removal Tool udostępniony za darmo użytkownikom systemów z rodziny Windows. Co 30 dni w każdy drugi wtorek miesiąca skanuje system w poszukiwaniu złośliwych programów. Darmowe narzędzie pracuje automatycznie, efekty swojej pracy przedstawia w formie komunikatu oraz zapisu w pliku dziennika.

Software Inventory Analyser 5.1

Microsoft Software Inventory Analyser to narzędzie do inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania zainstalowanego na twoim komputerze, firmy Microsoft. Szczególnie przydatny kiedy prowadzisz firmę.

Mavel Sizard

Mavel Sizard skierowany jest dla służb cywilnych i wojskowych. Ich funkcjonowanie wymaga tworzenia grafików pracy. Program daje taką możliwość, dzięki wewnętrznemu systemowi algorytmów. Aplikacja jest przystępna, bo pozwala prowadzić bilanse mając na względzie różne kryteria.

Microsoft Small Basic 0.9

Prosty i przejrzysty program dla początkujących programistów. Microsoft Small Basic 0.9

Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials to darmowy program antywirusowy wydany przez koncern z Redmond. Narzędzia przeznaczone dla użytkowników systemów Windows. Standardowe zabezpieczenia systemowe nie zapewniają 100% bezpieczeństwa, dlatego Microsoft postanowił sprezentować swoim użytkownikom dodatkowe zabezpieczenie całkowicie za darmo. Niestety program nie jest dostępny po polsku.

Klawiatura wizualna dla office 2000

Program klawiatura wizualna dla office 2000 pozwala na pisanie w więcej niż jednym języku na tym samym komputerze. Na ekranie pojawia się wizualna klawiatura języka, w którym chcemy pisać.

Microsoft Reader 2.1.1

Microsoft Reader 2.1.1 to praktyczny czytnik e- booków. Program jest dostępny za darmo, tylko w wersji trailowej, dającej nam możliwość przetestowania funkcji programu.

Zapisz jako PDF lub XPS 2007

Aplikacja Zapisz jako PDF lub XPS 2007 jest to de facto plik będący dodatkiem do pakietu Microsoft Office 2007, dzięki któremu można bez problemu eksportować pliki oraz zapisywać je, jak sama nazwa wskazuje, w formacie PDF lub też XPS i to we wszystkich ośmiu programach, które składają się na pakiet Microsoft Office 2007.

Avery Wizard dla Microsoft Office 3.1

Każdego dnia firmy zastanawiają się czy Pakiet Microsoft Office, jest doskonały, czy do jego doskonałości jest jeszcze kawał drogi. We współczesnym świecie, każda prosperująca firma posiada komputery z tym właśnie pakietem. Jest to niezwykle przydatny, do pisania umów, sprawozdań, tworzenia tabel, wykresów, i tak dalej. Jednakże firmy muszą też zadbać o wykonanie firmowych wizytówek, etykiet. Jest to jednak kolejny problem, trzeba iść do drukarni, wykonać projekt, czekać nie wiadomo jak długo. Ale, ale! Mamy dla was coś wyjątkowego, można powiedzieć prezent od pakietu Microsoft Office. To program Avery Wizard dla Microsoft Office 3.1


12 Stron123>»