Wyniki wyszukiwania dla frazy: "mario bros"


Liczba znalezionych pozycji: 4

Mega Mario

Jedna z lepszych gier platformowych ostatnich lat - gra Mega Mario do pobrania za darmo dla Windows Vista już dostępna - free download. Mario i Luigi to główni bohaterowie gry, których głównym celem jest uwolnienie księżniczki i zdobycie jak największej liczby punktów - dozwolone są kody, patche, dodatki i cheaty do gry Mega Mario. Pobierz najlepszą platformówkę ostatnich lat, klona Super Mario Brothers (Super Mario Bross) i Mario Forever - Mega Mario free download.

Mario Forever 4.0

Najlepsza gra platformowa wszechczasów Mario Forever to następca gry Super Mario Brothers (Super Mario Bross) do pobrania już teraz całkowicie za darmo! Gra jest kompatybilna z Windows Vista i ponadto dostępna jest w wersji freeware. Głównymi bohaterami są Mario i Luigi, których głównym zadaniem jest uwolnić księżniczkę.

Super Mario Online

Gra Super Mario Online teraz także dla Windiws Vista - free download. Mario Online PL to kolenja edycja sławnej platformówki, której inne wersje to Mega Mario, Super Mario Brothers (Super Mario Bross) i Mario Forever.mario Online do ściągnięcia całkowicie za free jako Mega Mario, Mario Forever i Super Mario Brothers w której głównymi bohaterami są Mario i Luigi. Na stronie dostępne dodatki, kody, patche, pluginy do Mario Online a także wersja Mario Mobile - Mario Portable.

Tyrian 2000

Stare gry? Wspaniałe! Jedną z takich gier jest właśnie wydana przez studio XSIV Games darmowa zręcznościówka wydana pod tytułem „Tyrian 2000”. Aplikacja oferuje nam przednią zabawę w postaci lotu niewielkim samolotem i strącania całej masy wrogich maszyn. Program waży zaledwie 3.83 MB i do działania wymaga jakiegokolwiek działającego jeszcze „blaszaka”.